Advertisement

Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

European Youth Team Chess Championship 2019 - U18 Open

Poslední aktualizace17.07.2019 15:04:26, Creator/Last Upload: czech republic licence 1

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

10. ROMANIA (Rtg prům.:2366, Kapitán: Nad-Titus Petre / PH 1: 7 / PH 2: 80,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.nwwew-weKrtg+/-
1FMGAVRILESCU David2473ROU12271900½10½½2,56244162,53,26-0,7610-7,6
2FMSTOLERIU George2360ROU12275050½½0½12,56236262,52,98-0,4820-9,6
3FMILEANA George2344ROU121950201½1½03,062316633,24-0,2420-4,8
4FMOGNEAN Mihnea-Ionut2287ROU1232347110½103,56220863,53,340,16203,2

Info o hráči

GAVRILESCU David FM 2473 ROU Rp:2384
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
135IMSCHOPPEN Casper2493NED4,5s 01
228FMPARKHOV Yair2354ISR4,0w ½1
36IMZARUBITSKI Viachaslau2424BLR3,0s 11
445IMGAZIK Viktor2525SVK5,5w 01
511FMMIESBAUER Jan2409CZE2,0w ½1
724IMERENBERG Ariel2442ISR3,5s ½1
STOLERIU George FM 2360 ROU Rp:2305
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
134IMKEVLISHVILI Robby2480NED4,0w 02
229FMZLATIN Alexander2270ISR2,5s ½2
37FMLAZAVIK Denis2339BLR3,0w ½2
446GMPECHAC Jergus2469SVK4,0s 02
513FMSRAMEK Vojtech2233CZE2,5s ½2
725FMBRONSTEIN Or2378ISR2,5w 12
ILEANA George FM 2344 ROU Rp:2316
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
133IMVROLIJK Liam2478NED5,0s 03
230FMROZEN Eytan2260ISR2,0w 13
38TSARUK Maksim2230BLR3,0s ½3
447FMHARING Filip2334SVK1,5w 13
514FMSVANDA Ondrej2234CZE3,0w ½3
763FMEMANUEL Yahav2359ISR3,5s 03
OGNEAN Mihnea-Ionut FM 2287 ROU Rp:2288
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
136FMVAN DAEL Siem2319NED1,0w 14
231GLEIZER Adar1748ISR1,0s 14
39RUNETS Ivan2239BLR4,5w 04
448FMSAHIDI Samir2369SVK3,0s ½4
512CMMICA Marek2222CZE3,0s 14
727FMGLOBUS Or2352ISR3,0w 04

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2019/07/11 Hodina 15:00
Šach.1NETHERLANDSELO-8ROMANIAELO3 : 1
1.1IM
SCHOPPEN, Casper
2493-FM
GAVRILESCU, David
24731 - 0
1.2IM
KEVLISHVILI, Robby
2480-FM
STOLERIU, George
23601 - 0
1.3IM
VROLIJK, Liam
2478-FM
ILEANA, George
23441 - 0
1.4FM
VAN DAEL, Siem
2319-FM
OGNEAN, Mihnea-Ionut
22870 - 1
2. Kolo Datum kola 2019/07/12 Hodina 15:00
Šach.8ROMANIAELO-13ISRAEL-REHOVOT CHESS SCHOOLELO3 : 1
7.1FM
GAVRILESCU, David
2473-FM
PARKHOV, Yair
2354½ - ½
7.2FM
STOLERIU, George
2360-FM
ZLATIN, Alexander
2270½ - ½
7.3FM
ILEANA, George
2344-FM
ROZEN, Eytan
22601 - 0
7.4FM
OGNEAN, Mihnea-Ionut
2287-
GLEIZER, Adar
17481 - 0
3. Kolo Datum kola 2019/07/13 Hodina 15:00
Šach.9BELARUSELO-8ROMANIAELO2 : 2
5.1IM
ZARUBITSKI, Viachaslau
2424-FM
GAVRILESCU, David
24730 - 1
5.2FM
LAZAVIK, Denis
2339-FM
STOLERIU, George
2360½ - ½
5.3
TSARUK, Maksim
2230-FM
ILEANA, George
2344½ - ½
5.4
RUNETS, Ivan
2239-FM
OGNEAN, Mihnea-Ionut
22871 - 0
4. Kolo Datum kola 2019/07/14 Hodina 15:00
Šach.8ROMANIAELO-4SLOVAKIA 1ELO1½:2½
5.1FM
GAVRILESCU, David
2473-IM
GAZIK, Viktor
25250 - 1
5.2FM
STOLERIU, George
2360-GM
PECHAC, Jergus
24690 - 1
5.3FM
ILEANA, George
2344-FM
HARING, Filip
23341 - 0
5.4FM
OGNEAN, Mihnea-Ionut
2287-FM
SAHIDI, Samir
2369½ - ½
5. Kolo Datum kola 2019/07/15 Hodina 15:00
Šach.8ROMANIAELO-11CZECH REPUBLICELO2½:1½
6.1FM
GAVRILESCU, David
2473-FM
MIESBAUER, Jan
2409½ - ½
6.2FM
STOLERIU, George
2360-FM
SRAMEK, Vojtech
2233½ - ½
6.3FM
ILEANA, George
2344-FM
SVANDA, Ondrej
2234½ - ½
6.4FM
OGNEAN, Mihnea-Ionut
2287-CM
MICA, Marek
22221 - 0
7. Kolo Datum kola 2019/07/17 Hodina 9:00
Šach.6ISRAEL 1ELO-8ROMANIAELO2½:1½
4.1IM
ERENBERG, Ariel
2442-FM
GAVRILESCU, David
2473½ - ½
4.2FM
BRONSTEIN, Or
2378-FM
STOLERIU, George
23600 - 1
4.3FM
EMANUEL, Yahav
2359-FM
ILEANA, George
23441 - 0
4.4FM
GLOBUS, Or
2352-FM
OGNEAN, Mihnea-Ionut
22871 - 0