MSR rapid mladeze 2011 CH14

OrganizátorSlovensky sachovy zvaz, SK Ruzomberok
FederáciaSlovensko ( SVK )
Riaditeľ turnajaMarek Zelnicky
Hlavný rozhodcaKarol Pekar
Bedenkzeit2x20min+5s
MiestoRuzomberok
Number of rounds7
Tournament typeŠvajčiarsky systém
Rating calculation -
Dátum2011/02/26
Ø rating1437
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza Herzoga

Posledná aktualizácia 26.02.2011 17:39:59, Creator/Last Upload: Slovak Chess Federation

Výber turnajaCH08, CH10, CH12, CH14, CH16, CH20, D08, D10, D12, D14, D16, D20
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečné poradie po 7 kolách, Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Excel a tlačExport do Excelu (.xlsx), Export do PDF
Search for player Hladaj

Konečné poradie po 7 kolách

Por.č.TMenoFEDEloFEloNKlubBody TB1  TB2  TB3 
11Repka ChristopherSVK20460So Skm Stara Lubovna6233325
22Istona MartinSVK19050Sachovy Klub Sabinov62331,527
33Harvan RichardSVK18950Tj Slavia Kosice5,5223222
414Adamciak TomasSVK17010Liptovska Sachova Skola5,519,52820,5
511Lezovic MarosSVK17390Sk Komplet Modranka5223021
65Balogh PeterSVK18360Komarnansky Sc Komarno52129,522
76Mackovic MatusSVK18240Sk Komplet Modranka519,52618,5
821Michalek MatejSVK01550Sk Sparta Povazska Bystrica51823,519
94Mraz OndrejSVK18420Liptovska Sachova Skola4,52433,520,5
1010Sepesi SamuelSVK17500Tj Slavia Kosice4,52230,521
1113Puskar PeterSVK01706Lokomotiva Trnava4,521,53022
1244Haborak KristianSVK01000Sk Tami Lipany4,51926,517
1319Volna LukasSVK01644Tsc Martin4,516,52316
1417Buzinkay AdamSVK01666Bsk Bardejov4212919
1529Homolka JakubSVK01434Msk Dolny Kubin420,526,514
168Sarocky LukasSVK18070Sachovy Klub Sabinov4202919
1718Holtman TeodorSVK01664Katolicky Kruh Bosco Bardejov42028,515
1815Cisko MatejSVK01678Skm Cvc Spisska Stara Ves418,526,516
199Spacek MarcelSVK17550Sk Osuske4182717
207Meszaros NorbertSVK18200Sk Basta Nove Zamky41825,517,5
2127Pavlik MilanSVK01462Sachovy Klub Sabinov41725,514
2226Tkac AdamSVK14630Slavia Pu Presov3,5192716,5
2320Soltys PeterSVK01618Tj Mladost Zilina3,51926,516
2435Kralik RichardSVK01296Sk Povazske Podhradie3,51926,514,5
2512Jablonicky BorisSVK17240Sk Komplet Modranka3,51925,517
2634Straka StefanSVK01397Sachovy Klub Sabinov3,5192415,5
2741Dudasko MarioSVK01000Sk Cvc Lendak3,5162211,5
2823Takacs BrianSVK01536Sk Dvory Nad Zitavou3,515,521,513,5
2916Macko PeterSVK16700Ksn Bratislava3,51521,513,5
3025Galovic MichalSVK01489So Svit3,51521,511,5
3130Kuruc MichaelSVK01427Sk Dvory Nad Zitavou3,512,51911
3224Hlavina LubosSVK01502Nitriansky Sachovy Klub Nitra318,523,514
3342Dudasko StefanSVK01000Sk Cvc Lendak31824,511
3422Forgac MatejSVK01537Sk Garde Cvc Detva31621,512,5
3536Miskev MartinSVK01180Lokomotiva Trnava315,52210
3631Belak AndrejSVK01426Nitriansky Sachovy Klub Nitra31521,510,5
3732Szabo ZoltanSVK01410Komarnansky Sc Komarno314,521,511
3846Manto PatrikSVK01000Msk Dolny Kubin3141910
3952Ziaran MilanSVK01000Liptovska Sachova Skola313177
4033Druska RobertSVK01405Osk Renop Liptovska Tepla2,518,524,512
4128Lahucky LubosSVK01441Sk Kos-Ymca Nitra2,5172510,5
4239Hucko AndrejSVK01155Msk Trstena2,515,522,59,5
4348Sakalik SamuelSVK01000Sk Stropkov+svidnik2,515,52211,5
4440Chrenko KristianSVK01000Nitriansky Sachovy Klub Nitra2,51522,55,5
4551Vasek JurajSVK01000Msk Dolny Kubin2,514199,5
4643Gasper PeterSVK01000Msk Trstena217,525,511
4737Chovan MilanSVK01178Nitriansky Sachovy Klub Nitra21419,56
4849Slatinsky AdamSVK01000Sk Th Junior Banska Bystrica214187
4945Homola MiroslavSVK01000Tj Mladost Zilina212,517,55
5038Koval JakubSVK01169Slavia Pu Presov1,51623,58
5147Nikmon DanielSVK01000Sks Dubnica N/V0,512,5181,5
5250Sromovsky JozefSVK01000Kdv Kezmarok0,51216,51,5

poznámka:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Fide Tie-Break