Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

BOHUSLAVICE OPEN 2011 - rapid šach

Poslední aktualizace26.03.2011 17:28:53, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 47

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1GMVelička PetrCZE2454Šachový klub GEOFIN Ostrava
2FMBřečka IvanCZE2360TJ Mittal Ostrava
3IMVesselovsky SergueiCZE2349Jäkl Karviná
4FMKriebel TadeášCZE2316Beskydská šachová škola o.s.
5FMCaletka RadomírCZE2306ŠK Slavoj Poruba
6FMSobek JaroslavCZE2299Jäkl Karviná
7FMČempel JaroslavCZE2271Slezan Opava
8Malík JanCZE2243ŠK Slavoj Poruba
9Mrva MarekCZE2208TJ Mittal Ostrava
10Vaněk LadislavCZE2185Tatran Litovel
11Rakús PavelCZE2174MSA Dolní Benešov
12Trapl DaliborCZE2159TJ Mittal Ostrava
13Šnyta ZdeněkCZE2090ŠKTP Hrabyně
14Káňa PavelCZE2068Tatra Kopřivnice
15Rosinský PavelCZE2058Tatra Kopřivnice
16Suchánek MiroslavCZE2054MSA Dolní Benešov
17Vitásek JanCZE2049MSA Dolní Benešov
18Didi JanCZE2047TJ Mittal Ostrava
19Kozák PavelCZE2041MSA Dolní Benešov
20Rosinský TomášCZE2034
21Melecký JaroslavCZE2029MSA Dolní Benešov
22Cyroň KarelCZE1982OS Rychvald
23Bělka LubomírCZE1956MSA Dolní Benešov
24Remeš RadekCZE1949Sokol Skalice
25Tomíček AlfonsCZE1912MSA Dolní Benešov
26Bergloviec JanCZE1882ŠK POGO Budišov n.B.
27Chovanec KarelCZE1863ŠKTP Hrabyně
28Muller LeoCZE1862TJ Vítkov
29Godovský JiříCZE1852TJ SK Kravaře
30Srubek KarelCZE1841
31Vilášek AntonínCZE1835Slezan Opava
32Šipl FrantišekCZE1823VOKD Poruba
33Vavřínek RadomírCZE1801MSA Dolní Benešov
34Křefký ManfrédCZE1787ŠK GOBE Píšť
35Třetina ZdeněkCZE1783VOKD Poruba
36Gavroň LadislavCZE1779Slovan Ostrava
37Jarkuliš VojtěchCZE1753MSA Dolní Benešov
38Veřmiřovský RenéCZE1748Tatra Kopřivnice
39Stania PetrCZE1744Slezan Opava
40Jaššo SlavomírCZE1726ŠK POGO Budišov n.B.
41Peřina StanislavCZE1702TJ SK Kravaře
42Král JiříCZE1696TJ Mittal Ostrava
43Kašný JosefCZE1678Slezan Opava
44Tkadleček PetrCZE1661T.J. Frenštát pod Radhoštěm
45Gurecký JanCZE1639Slezan Opava
46Kwiatkowski ZygmuntPOL1613SILESIA Raciborz
47Karásek JaroslavCZE1600ŠK GOBE Píšť
48Kramář FilipCZE1578TJ SK Kravaře
49Gemsa PavelCZE1537MSA Dolní Benešov
50Golka JiříCZE1526Slezan Opava
51Bělková MonikaCZE1516MSA Dolní Benešov
52Varga JanCZE1487ŠK POGO Budišov n.B.
53Janoš MarekCZE1398MSA Dolní Benešov
54Petřík DominikCZE1299MSA Dolní Benešov
55Gemsová TerezaCZE1250MSA Dolní Benešov
56Janošová Kateřina AnnaCZE1250MSA Dolní Benešov
57Křefký JakubCZE1100MSA Dolní Benešov
58Wrlik RostislavCZE1100MSA Dolní Benešov
59Benek JiříCZE1000Bohuslavice
60Blokscha VladimírCZE1000Bohuslavice
61Erban JakubCZE1000Komárov
62Kosina DanielCZE1000TJ MSA D. Benešov
63Kubík JaroslavCZE1000Bohuslavice
64Ostárek ŠtěpánCZE1000Bohuslavice
65Pudichová AnnaCZE1000Bohuslavice
66Tomíček BenjamínCZE1000TJ MSA D. Benešov
67Tomíčková VeronikaCZE1000TJ MSA D. Benešov
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 17.08.2022 09:12
PixFuture exclusive partner, tiráž