Advertisement

Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:


pokaži podatke o turniru
 

Pojedinačno kadetsko prvenstvo Hrvatske - kadeti do 13 godina -

Zadnja izmjena22.06.2019 20:06:03, Creator/Last Upload: im-ia nenad doric

Konačni poredak nakon 9 Kola

Mj.SNoImeFEDRtgIKlub/Grad TB1  TB2  TB3 nwwew-weKrtg+/-
11IKovač PetarCRO1906ŠK Sladorana, Županja8,050,555,0986,901,104044,0
25IIJaković RokoCRO1698ŠK Oroslavje, Oroslavje7,046,551,0976,390,614024,4
36IIBunić EmanuelCRO1662ŠŠK Koprivnica, Koprivnica7,046,049,5975,611,394055,6
410IIZadro MatejCRO1570ŠŠK Koprivnica, Koprivnica6,549,053,096,54,412,094083,6
53IFranc BornaCRO1854ŠK Samobor, Samobor6,547,550,596,57,19-0,6940-27,6
64IIGrgantov MarinCRO1801ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi6,545,549,096,56,83-0,3340-13,2
72IVučenović DamianCRO1862ŠK Zagreb, Zagreb6,048,552,5967,24-1,2440-49,6
812IIVasilijević ViliCRO1554Hašk Mladost, Zagreb6,046,049,5853,971,034041,2
98Begić DomagojCRO1617ŠK Ploče, Ploče6,045,549,5966,39-0,3940-15,6
1011IIDuplančić LukaCRO1556ŠK Podsused, Zagreb6,043,547,0965,540,464018,4
1113IIIČubrić AndrijaCRO1539ŠK Rijeka, Rijeka6,036,540,0856,70-1,7040-68,0
1240IIIĐurić LeonCRO1188ŠK Podsused, Zagreb5,545,048,595,51,484,0240160,8
137IIIBaturina MarinCRO1625ŠK Šokadija, Babina Greda5,541,545,095,56,79-1,2940-51,6
149IIMandarić FranCRO1612ŠK Amater, Strizivojna5,541,044,5745,04-1,0440-41,6
1527IIITadić LukaCRO1337ŠK Casper, Zadar5,537,040,0643,390,614024,4
1624IVKanešić PetarCRO1348ŠŠK Mladost, Varaždinske Toplice5,536,039,563,53,59-0,0940-3,6
1726IIIMartić FilipCRO1343ŠK Križevci, Križevci5,045,047,5731,361,644065,6
1815IIIJakšić JosipCRO1504ŠK Casper, Zadar5,044,548,0954,370,634025,2
1917IIIHorčička JanCRO1455ŠŠK Koprivnica, Koprivnica5,043,547,0732,670,334013,2
2025Vlainić LeonCRO1346ŠK Šibenik, Šibenik5,042,546,0733,12-0,1240-4,8
2114IVVidović DominikCRO1520ŠK Sloboda, Mihovljan5,042,546,0845,76-1,7640-70,4
2245IIIArapović FilipCRO1061ŠK Kastav, Kastav5,039,542,5730,872,134085,2
2319IIIŠtampar JakovCRO1415ŠK Sloboda, Mihovljan5,039,041,0844,95-0,9540-38,0
2438IIIKrižanić PetarCRO1208ŠŠK Mladost, Varaždinske Toplice5,038,541,0621,260,744029,6
2522Friedrich IvanCRO1376ŠK Šibenik, Šibenik5,036,538,5411,84-0,8440-33,6
2620IVKurtović DarkoCRO1415ŠK Mornar, Split5,033,035,552,53,80-1,3040-52,0
2716IIIKlanac LovreCRO1482ŠK Goran, Bibinje5,031,034,0524,33-2,3340-93,2
2847IVRautner FranCRO0ŠK Zagreb, Zagreb4,543,547,583,5
2936IVŠokec KarloCRO1232ŠK Picok, Đurđevac4,543,547,083,51,931,574062,8
3031IIITrninić MarkoCRO1277ŠK Slavonac, Našice4,540,042,072,52,130,374014,8
3128IIIRukavina DavidCRO1299ŠK Sesvete Agroproteinka, Zagreb4,539,542,5732,590,414016,4
3221IVUnukić DinoCRO1398ŠK FERIT-Osijek, Osijek4,538,540,5512,11-1,1140-44,4
3332IVDankoš MislavCRO1265ŠK FERIT-Osijek, Osijek4,537,540,5732,750,254010,0
3451IVŠipek LukaCRO0ŠK Zagreb, Zagreb4,535,537,563
3556Živković MihovilCRO0ŠK Brda, Split4,535,038,572,5
3630IVPoljak StipeCRO1293ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi4,041,043,5732,180,824032,8
3737IIIHranj MartinCRO1224Šk Sveta Nedelja, Sveta Nedelja4,039,041,572,52,080,424016,8
3855Ašperger BrunoCRO0Šk Sveta Nedelja, Sveta Nedelja4,038,041,594
3941IVRemetović PetarCRO1165ŠŠK Konaki, Novo Virje4,037,538,5721,590,414016,4
4033IVRezo BornaCRO1261ŠK Vrustun 1252, Vurnovec4,035,537,572,53,24-0,7440-29,6
4139Despalatović LovreCRO1189ŠK Mornar, Split4,035,537,5411,09-0,0940-3,6
4229IVJakrlin AntonioCRO1297ŠKRM Ivan Dvoržak, Rovišće-Z. Topol4,035,036,0623,52-1,5240-60,8
4349Matkun MislavCRO0ŠŠK Mladost, Varaždinske Toplice4,032,535,062
4435IVFiolić LukaCRO1240ŠK Odra, Zagreb3,538,040,051,51,060,444017,6
4523IVCar JuraCRO1356Šk Ban Jelačić, Zaprešić3,537,540,061,53,35-1,8540-74,0
4618IIMedved DorianCRO1419ŠK Đuro Đaković, Slavonski Brod3,535,037,051,53,28-1,7840-71,2
4753Sinjeri IvanCRO0ŠK Rječina, Dražice3,534,035,061,5
4842Neveščanin AnteCRO1100ŠK Mornar, Split3,533,536,050,50,80-0,3040-12,0
4946Potnar BornaCRO1045ŠK Šibenik, Šibenik3,533,534,561,50,840,664026,4
5044IIIŽugec PetarCRO1063Šk Sveta Nedelja, Sveta Nedelja3,532,534,551,50,740,764030,4
5148IVMikulić PetarCRO0ŠK Rječina, Dražice3,531,532,540
5243Kršić GregorCRO1091Šk Sveta Nedelja, Sveta Nedelja3,531,033,040,50,80-0,3040-12,0
5352Marijanović FilipCRO0ŠK Vukovar '91, Vukovar3,530,533,051,5
5459IVHorjan FilipCRO0ŠK Đakovo, Đakovo3,032,536,082
5558Škiljan FrankoCRO0ŠK Crikvenica, Crikvenica3,030,532,550,5
5634IVErcegović IvanCRO1250ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi3,029,530,5301,13-1,1340-45,2
5757Gazija DarioCRO0ŠK Mornar, Split2,533,036,061,5
5861Pavletić BrunoCRO0Šk Sveta Nedelja, Sveta Nedelja2,527,529,540,5
5954Radić LenCRO0ŠK Vrustun 1252, Vurnovec2,523,524,540
6062Šeparović AntonioCRO0ŠK Brda, Split2,032,534,561,5
6150Dijanić MatejCRO0ŠK Vrustun 1252, Vurnovec2,026,527,540
6260Knežić NikolaCRO0ŠK Šibenik, Šibenik1,526,027,040

Bilješka:
Tie Break1: points (game-points)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)