Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Oblastný prebor v rapid šachu chlapcov a dievčat zaradený do GPX

Poslední aktualizace26.03.2011 22:58:58, Creator/Last Upload: Slovak Chess Federation

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgSkup.Klub/Místo
1Michalek MatejSVK1550C14Sk Sparta Povazska Bystrica
2Hromadik TomasSVK1498C14Sk Sparta Povazska Bystrica
3Sustek RadoslavSVK1497C11Tj Mladost Zilina
4Hoppan IgorSVK1445C14Sk Prievidza
5Ardamica MarekSVK1435C14Tj Mladost Zilina
6Kamas SamuelSVK1389C14Sk Sparta Povazska Bystrica
7Bechny VladimirSVK1387C14Tj Mladost Zilina
8Budajova SimonaSVK1360D14Sk Sparta Povazska Bystrica
9Lazorova MariaSVK1318D14Tj Mladost Zilina
10Kralik RichardSVK1296C14Sk Povazske Podhradie
11Ardamicova AlenaSVK1238D11Tj Mladost Zilina
12Dubec BranislavSVK1234C14Sk Rajec
13Kalas RomanSVK1224C14Sk Povazske Podhradie
14Hrubisko FilipSVK1193C11Sks Dubnica N/V
15Brnusak AndrejSVK1178C11Msk Trstena
16Kralik ErikSVK1170C11Sk Povazske Podhradie
17Hucko AndrejSVK1155C14Msk Trstena
18Zahorcek JakubSVK1054C11Sks Dubnica N/V
19Bielik JakubSVK1052C11Sk Povazske Podhradie
20Holeckova MariannaSVK1048D11Sks Dubnica N/V
21Bednarik ChristianSVK1000C15ZS Lysa
22Bielikova EvaSVK1000D14ZS Sv. Augustina
23Bielikova LuciaSVK1000D14ZS Sv. Augustina
24Bozik TomasSVK1000C11Sks Dubnica
25Brnusak PatrikSVK1000C8Msk Trstena
26Cader MatejSVK1000C11Tsc Martin
27Caderova DanielaSVK1000D8Tsc Martin
28Dolezalek RichardSVK1000C11Tsc Martin
29Frohnova VeronikaSVK1000D11SKS Dubnica
30Gasper PeterSVK1000C14Msk Trstena
31Hajdik AlexejSVK1000C8Sk Povazske Podhradie
32Hires MarekSVK1000C14Dubnica
33Holeckova LenkaSVK1000D11Sks Dubnica N/V
34Holis JanSVK1000C15ZS Brvniste
35Hozdek SlavomirSVK1000C14ZS Plevnik
36Hrebicik DavidSVK1000C14CVC Pov. Bystrica
37Jagrik IvanSVK1000C15ZS Brvniste
38Jagrik LukasSVK1000C11ZS Brvniste
39Janickova MariaSVK1000D14Lysa p/Makytou
40Juris MichalSVK1000C14ZS Plevnik
41Jurkemik JozefSVK1000C14Sk Povazske Podhradie
42Kremen DominikSVK1000C15ZS Plevnik
43Krusina PatrikSVK1000C11Sks Dubnica
44Kuzma MichalSVK1000C8Sks Dubnica
45Lazor TomasSVK1000C8Tj Mladost Zilina
46Lendvai OliverHUN1000C8Szimultan SE, Gyorujfalu
47Matusikova PetraSVK1000D11Sparta Pov. Bystrica
48Mruskovic JakubSVK1000C8Sk Pov. Podhradie
49Nikmon DanielSVK1000C14Sks Dubnica N/V
50Riedel JurajSVK1000C11Lysa p/Makytou
51Rzeszoto MichalSVK1000C8Tj Mladost Zilina
52Sadiku MatusSVK1000C8Tj Mlaodst Zilina
53Sames ErikSVK1000C14Sks Dubnica N/V
54Skorvanek MatejSVK1000C11Sk Rajec
55Stehlik JurajSVK1000C8Sparta Pov. Bystrica
56Tichy MatusSVK1000C11CVC Pov. Bystrica
57Tomcikova DominikaSVK1000D8Sk Rajec
58Tomcikova ZuzanaSVK1000D11Sk Rajec
59Vanak LubosSVK1000C14ZS Lysa
60Veteskova TatianaSVK1000D11Lysa p/Makytou
61Zlochova DianaSVK1000D11Lysa p/Makytou
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 17.08.2022 09:12
PixFuture exclusive partner, tiráž