Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:


pokaži podatke o turniru
 

13. open Hum na Sutli

Zadnja izmjena31.08.2019 14:01:18, Creator/Last Upload: ia/wfm radmila svaljek

Lista po nositeljstvu

Br. ImeFideIDFEDRtgIRtgNspolVrstaKlub/Grad
1
IMDorić Darko14507200CRO24672434ŠK Brda, Split
2
GMŽaja Ivan14500450CRO24662435ŠK Oroslavje, Oroslavje
3
GMFerčec Nenad14500299CRO24392419ŠK Pula, Pula
4
IMŠale Srđan14500760CRO24282389ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi
5
IMRogulj Branko14500213CRO24102354S60ŠKRM Caissa, Zagreb
6
IMŽufić Miroslav14506157CRO23822349ŠK Pula, Pula
7
FMStočko Josip14515580CRO22832301ŠK Bošnjaci, Bošnjaci
8
MKStarčević Ante Leon14543613CRO22172197ŠK Sveta Nedelja, Sveta Nedelja
9
FMBender Ivan14503468CRO22142232ŠK Dubrovnik, Dubrovnik
10
MKGhersinich Enrico14540100CRO21932193U18ŠK Vladimir Gortan, Poreč
11
WGMMedić Mirjana14501619CRO21862224wŠK Polet, Buševec
12
MKMatić Željko14505690CRO21782193ŠK UHBDR 99. brigade, Zagreb
13
FMPandurević Miro14501511BIH21772177S60ŠKRM Caissa, Zagreb
14
MKHorvat Damjan14545535CRO21642156ŠK Dubrava, Zagreb
15
CMLeaković Ivica14504707CRO21382134ŠK Slavonac, Našice
16
MKRaljić Mirko14507080CRO21292141ŠK Velika Gorica, Velika Gorica
17
MKZelenika Zoran14534452CRO21082126ŠK Straža, Hum na Sutli
18
MKKalajžić Ivan14506378CRO21052151ŠK Primošten, Primošten
19
MKGrbac Boris14503565CRO20882130S60ŠK Vladimir Gortan, Poreč
20
MKKukas Oliver14541106CRO20852138U18ŠK Oroslavje, Oroslavje
21
MKTakač Zvonko14501341CRO20752109S60ŠK Krapina, Krapina
22
NMŠpiranec Noemi14538210CRO20632110wAŠK Junior, Rijeka
23
MKSvrtan Zlatko14514680CRO20442093ŠK Gaj, Mače
24
MKHamer Ivan14514834CRO20292097S60ŠK Gaj, Mače
25
MKJakupec Denis14503310CRO20172072ŠK Zaprešić, Zaprešić
26
MKKurečić Mladen14514702CRO20122053ŠK Polet, Zabok
27
MKStubljar Andrej14604302SLO20120ŠK Dolenjske Toplice
28
Hercog Nusa14614324SLO20120wU18Celjski ŠK
29
MKJezidžić Gordan14503751CRO20112065ŠK Kastav, Kastav
30
MKMeštrović Toni14508273CRO20072087ŠK Straža, Hum na Sutli
31
IGaloić Boris14514486CRO20072045ŠK Gaj, Mače
32
IKolednjak Tomislav14561980CRO19681998ŠK Gaj, Mače
33
MKNovosel Marko14540142CRO19352088U18ŠK Donja Stubica, Donja Stubica
34
IKozina Zdenko14515822CRO19251989S60ŠK Krapina, Krapina
35
Savanović Maksim14415313BIH18982000U18ŠK Garešnica-Mount trade, Garešnica
36
IGorup Damir14515091CRO18941987S60ŠK Pregrada, Pregrada
37
INovosel Vladimir14526638CRO18921980ŠK Donja Stubica, Donja Stubica
38
MKIkica Ante14503581CRO18822001S60ŠK Vladimir Gortan, Poreč
39
IIKlapač Patrik14541092CRO18811991U18ŠK Oroslavje, Oroslavje
40
MKKlasan Elvis14507897CRO18761985ŠK Casper, Zadar
41
ILjubičić Mario14543770CRO18722011U18ŠK Casper, Zadar
42
IIŽigovečki Vladimir14506815CRO18721963S60ŠK Gaj, Mače
43
IGolubičić Luka14520389CRO18671928ŠK Bošnjaci, Bošnjaci
44
IISlobođanac Siniša14543486CRO18621956ŠK Mladost, Osijek
45
IIPerić Davor14510405CRO18441942ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi
46
Turkovic Igor14604167SLO18280ŠK Dolenjske Toplice
47
IISokolić Marko14540150CRO18261975ŠK Gaj, Mače
48
Zajdela Karel14627868SLO18150ŠD Ptuj
49
IBabić Mladen14526301CRO18041898ŠK Oroslavje, Oroslavje
50
IIAlfirević Duje14542803CRO18001975U18ŠK Sesvete Agroproteinka, Zagreb
51
IIVeverec Ivo14538873CRO17841934U18ŠK Oroslavje, Oroslavje
52
IITuričar Goran14540266CRO17671934Hrvatski šahovski savez
53
Rozman Roman14622211SLO17580ŠD Pragersko-Gaj
54
MKTršinski Stjepan14506173CRO17541851S60ŠK Polet, Zabok
55
MKGhersinich Giuseppe14510138CRO17491887S60ŠK Vladimir Gortan, Poreč
56
IIIŠtruklec Milan14512637CRO17481861ŠK Pregrada, Pregrada
57
IIKostelić Tihomir14546353CRO17351849ŠK Krapina, Krapina
58
IIJaković Roko14552566CRO17221942U18ŠK Oroslavje, Oroslavje
59
Kuzner Ciril14608421SLO17200S60ŠD Ptuj
60
Goručan Jožef14609339SLO16992000S60ŠK Straža, Hum na Sutli
61
IKatulić Zlatko14506360CRO16851828ŠK Velika Gorica, Velika Gorica
62
IIINovosel Kristijan14538733CRO16811794ŠK Donja Stubica, Donja Stubica
63
IIIHržina Boris14524880CRO16501785S60ŠK Polet, Zabok
64
Zidar Jernej14629585SLO16440U18ŠK Komenda
65
IBedić Noemi14542013CRO16381934wU18ŠK Casper, Zadar
66
IIIVincelj Leopold14519860CRO16321801S60ŠK Krapina, Krapina
67
IVŠpiljak Stjepan14529289CRO15741696S60ŠK Straža, Hum na Sutli
68
IVMikša Ivan14526808CRO15721714S60ŠK Straža, Hum na Sutli
69
Selisek Leon14608448SLO15290ŠD Ptuj
70
IVKrklec Josip14529211CRO15141653ŠK Straža, Hum na Sutli
71
IIIMijić Karlo14551985CRO14931820U18ŠK Casper, Zadar
72
Vidovic Bojan14610060SLO14870S60ŠD Ptuj
73
Puljić Ljubomir14519160CRO14071600S60ŠK Pregrada, Pregrada
74
IIIBožović Tatjana14574411CRO13741658wŠK Vladimir Gortan, Poreč
75
Grdić Ivan14562111CRO12221600ŠK Straža, Hum na Sutli
76
Elbasan Veselaj14644193SLO02000ŠK Straža, Hum na Sutli