Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:

VIII Torneig per equips Grèvol

Darrera actualització15.06.2019 14:18:10, Creador/Darrera càrrega: carlos busom isach

Composició dels equips sense resultats

  1. Estel A (4t.) (Elo mitjà:1000 / Des1: 4,5 / Des2: 2)
T.NomTipusPts.Partides
1Paniagua Soler Àlex4t.0,07,0
2Alsina Marin Arnau3r.0,07,0
3Alsina Marin RogerP50,07,0
  2. Estel Molins de Rei. A (4t.) (Elo mitjà:1000 / Des1: 12 / Des2: 8)
T.NomTipusPts.Partides
1Verdú Ramírez Nil4t.0,07,0
2Daviu Borges Genís4t.0,07,0
3Verdú Ramírez Max4t.0,07,0
  3. Estel Molins de Rei. B (4t.) (Elo mitjà:1000 / Des1: 11 / Des2: 8)
T.NomTipusPts.Partides
1Gutiérrez Piña Íker4t.0,07,0
2Sanclement Medina Genís4t.0,07,0
3Mesa Manzano Xavier4t.0,07,0
  4. Estel Molins de Rei/La Mar Bella (Elo mitjà:1000 / Des1: 9 / Des2: 6)
T.NomTipusPts.Partides
1Daviu Borges Roger1r.0,07,0
2Arévalo Merlos Albert1r.0,07,0
3Em Martin AlessandraP50,07,0
  5. Fluvià A (3r.) (Elo mitjà:1000 / Des1: 11,5 / Des2: 9)
T.NomTipusPts.Partides
1Cruz Assadourian Nicolás2n.0,07,0
2Valentinov Dimitrov Denis2n.0,07,0
3Mendoza Trepat Abril3r.0,07,0
  6. Fluvià B (4t.) (Elo mitjà:1000 / Des1: 9,5 / Des2: 4)
T.NomTipusPts.Partides
1Boullosa Barrero Lucas4t.0,07,0
2Trinchero Rendon Itzae Luca2n.0,07,0
3Bogajo Antequera Asier2n.0,07,0
  7. Fructuós Gelabert A (2n.) (Elo mitjà:1000 / Des1: 9,5 / Des2: 7)
T.NomTipusPts.Partides
1Ribera Portela Eyob2n.0,07,0
2Vallcorba Ramírez Marc2n.0,06,0
3Caballé Bosque Bruc2n.0,06,0
  8. Fructuós Gelabert B (2n.) (Elo mitjà:1000 / Des1: 9,5 / Des2: 6)
T.NomTipusPts.Partides
1Carceller Folcra Tomàs2n.0,07,0
2Puig Queró Mario2n.0,07,0
3Escala Monclús Pau2n.0,07,0
  9. Fructuós Gelabert C (4t.) (Elo mitjà:1000 / Des1: 14,5 / Des2: 10)
T.NomTipusPts.Partides
1Belloso Vázquez Hugo4t.0,07,0
2Arana Barrutia Unai4t.0,07,0
3Ametller Juncosa Alexis4t.0,07,0
  10. Fructuós Gelabert D (4t.) (Elo mitjà:1000 / Des1: 10,5 / Des2: 6)
T.NomTipusPts.Partides
1Ballaz Manaia Nil4t0,07,0
2Ballaz Manaia Tiago1r.0,07,0
3Belloso Vázquez Tiago1r.0,07,0
  11. Grèvol A (5è.) (Elo mitjà:1000 / Des1: 12,5 / Des2: 10)
T.NomTipusPts.Partides
1Calafell Bosch Jordi5è.0,07,0
2Casanovas Casadevall Pau5è.0,07,0
3Morata Argemí Virgili5è.0,07,0
  12. Grèvol B (6è.) (Elo mitjà:1000 / Des1: 17 / Des2: 13)
T.NomTipusPts.Partides
1Baños Martin David6è.0,07,0
2Caro Muñiz Àlex6è.0,07,0
3Luque Bueno Marc3r.0,07,0
  13. Grèvol C (4t.) (Elo mitjà:1000 / Des1: 13,5 / Des2: 9)
T.NomTipusPts.Partides
1Marsellach Pallàs Biel4t.0,07,0
2Montal Martínez Pau4t.0,07,0
3Airas Martínez Ana4t.0,07,0
  14. Grèvol D/Estel (5è.) (Elo mitjà:1000 / Des1: 8,5 / Des2: 5)
T.NomTipusPts.Partides
1Altuna Bazan Alejandro José5è.0,07,0
2Villamur Nacho3r.0,06,0
3Matas Jan3r.0,07,0
4Díaz Max3r.0,01,0
  15. Grèvol E/estel (3r.) (Elo mitjà:1000 / Des1: 3,5 / Des2: 1)
T.NomTipusPts.Partides
1Oms Àlex3r.0,07,0
2Castro Khoe Adrià2n.0,07,0
3Amaya Arellanos GerardP50,07,0
  16. Martinet A (4t.) (Elo mitjà:1000 / Des1: 10,5 / Des2: 9)
T.NomTipusPts.Partides
1Fernández Íker4rt.0,07,0
2Moreno Pau4rt.0,07,0
3Alonso Raúl4rt.0,07,0
  17. Martinet/Charles Darwin (4t.) (Elo mitjà:1000 / Des1: 11,5 / Des2: 6)
T.NomTipusPts.Partides
1Pons Piñol Gerard4rt.0,06,0
2Ramon Quintanilla Pablo2n.0,07,0
3Jiménez Cardona Paula3r.0,06,0
  18. Pérez Sala A (2n.) (Elo mitjà:1000 / Des1: 10,5 / Des2: 7)
T.NomTipusPts.Partides
1Llibre Matallana Jan2n.0,07,0
2González Contretas Marc2n.0,07,0
3Plou Carrau Duir2n.0,07,0
  19. Pérez Sala/Grèvol (6è.) (Elo mitjà:1000 / Des1: 11 / Des2: 7)
T.NomTipusPts.Partides
1Plou Carrau Tao6è.0,07,0
2Bayarri Pereira Pau5è.0,07,0
3Barceló Senchermés Aran1r.0,07,0
  20. Verns (5è.) (Elo mitjà:1000 / Des1: 10 / Des2: 7)
T.NomTipusPts.Partides
1Ventura Romero Sergi5è.0,07,0
2Plaza Vega Sergi5è.0,07,0
3Plaza Vega Jordi5è.0,07,0
4López Valencia Biel4t.0,00,0