TMM wegen COVID-19 vorzeitig beendet

TMM 2. Klasse 2019 / 2020

Təşkilatçı(lar)LV Tirol
FederasiyaAustria ( AUT )
Turnir direktoruRanner Stefan
Baş hakimRanner Stefan
Nəzarət vaxtı90 Min. für 40 Züge + 30 Min + 30 Sec/Zug
Keçirilmə yeriDiverse
Reytinq hesablanmasıMilli reytinq
Tarix2019/09/21 a(ə) 2020/03/15
Reytinq-Ø1519
Püşkatma proqramıHeinz Herzog-dan Swiss-ManagerSwiss-Manager turnir faylı

Son yükləmə15.04.2020 09:48:09, Yaradan/Son yükləmə: landesverband tirol

LinklərTəşkilatçının rəsmi səhifəsi, Turnir təqvimi ilə link
Parametrlər Turnir detalları yoxdur
SiyahılarTurnir cədvəlində mövqe, Sıralama cədvəli, Oyunçuların başlanğıc sıralaması, Oyunçuların əlifba sıralaması, Oyun cədvəli
Komanda nəticələri tur-nəticələrlə, Team-Composition without round-results, Bütün turların komanda cütlənmələri
Lövhə cütlənmələriTur.1, Tur.2, Tur.3, Tur.4, Tur.5, Tur.6, Tur.7, Tur.8, Tur.9, Tur.10, Tur.11, Online-Ergebnis-Eingabe
Excel və ÇapÇap listi, Excel-ə çevir (.xlsx), PDF-Fayla çevir, AUT reytinq-hesablama

Lövhə cütlənmələri

10. Tur da 2020/03/14 da 14:00
Bo.6  SPG SVI/IVBRtg-12  Raiffeisen WattensRtg0 : 0
1.1
Hosp, Guenther, DI.
1968-
Fritz, Josef
1913- - -
1.2
Mitteregger, Johann
1819-
Schmied, Roman, Dr.
1886- - -
1.3
Haller, Werner
1656-
Mössmer, Gernot
1525- - -
1.4
Eder, Erwin
1679-
Bruno, Giuseppe
1616- - -
1.5
Rayer, Martin
1678-
Langer, Herbert
1596- - -
Bo.7  Tiroler SchachschuleRtg-5  Psv TirolRtg0 : 0
2.1
Wischounig, Laurin
2006-
Egger, Oliver
1812- - -
2.2
Moser, Armin, Mag.
1836-
Wirtenberger, Markus
1822- - -
2.3
Paparella, Nicole Samantha
1768-
Haas, Rainer, Ing.
1759- - -
2.4
Haller, Quentin
1693-
Schaermer, Max
1528- - -
2.5
Nat, Victor
1499-
Zechner, Thomas
1672- - -
Bo.8  Verein Für Jugendschach KundlRtg-4  Völs & Hak IbkRtg0 : 0
3.1
Kruckenhauser, Arthur
2056-
Lerch, Johannes
1846- - -
3.2
Totschnig, Klaus
1826-
Ebenbichler, Klaus
1771- - -
3.3
Ager, Johann
1885-
Kirschner, Oswald, Dr.
1785- - -
3.4
Totschnig, Hans Peter
1707-
Peck, David
1699- - -
3.5
Mandl, Reinhard
1746-
Tumanyan, Gor
1628- - -
Bo.9  ImstRtg-3  AbsamRtg0 : 0
4.1
Eiter, Meinhard
1716-
Schwarz, Benedikt
1863- - -
4.2
Kaloperovic, Zdravko
1688-
Anegg, Richard
1846- - -
4.3
Pöll, Felix
1639-
Hammer, David
1747- - -
4.4
Matt, Jakob
1550-
Zozin, Walter
1748- - -
4.5
Grüner, David
1505-
Spielberger, Georg, DI
1762- - -
Bo.10  Spg Fügen-Mayrhofen/ZillertalRtg-2  Schach Ohne GrenzenRtg0 : 0
5.1
Eberharter, Johann
2024-FM
Wachinger, Guenther
2247- - -
5.2MK
Ferrari, Josef
1985-
Heigermoser, Robert
2069- - -
5.3
Spindelberger, Paul
1980-
Rosner, Gerhard
2003- - -
5.4
Csrnko, Werner
1836-
Heinz-Leisenheimer, Matthias
1995- - -
5.5
Kroell, Stefan
1742-WMK
Anker, Christin
1797- - -
Bo.11  Schachsport Union InnsbruckRtg-1  SchwazRtg0 : 0
6.1GM
Marcelin, Cyril
2439-
Angerer, Helmut
2050- - -
6.2
Mitteregger, Gottfried
1822-
Ranner, Stefan
1834- - -
6.3
Hornischer, Egbert
1800-
Köll, Hannes
1919- - -
6.4
Handl, Hans
1769-
Gerlach, Florian
1819- - -
6.5
Müller, Felix, Dr.
1736-MK
Fürlinger, Harald
1892- - -