Advertisement

Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

O putovní pohár 2019

Poslední aktualizace08.06.2019 17:10:05, Creator/Last Upload: czech republic licence 87

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11FMVojta TomášCZE2361Moravská Slavia Brno7,547,552,542,25
22FMSabol MarianCZE2319ŠK Vysoké Mýto7,046,550,038,50
34FMJedlička AlešCZE21872222 ŠK Polabiny, z.s.6,548,052,536,00
49Kastner OldřichCZE2034ŠK Bohemia Pardubice z.s.6,545,549,034,25
55Brožka KarelCZE21422222 ŠK Polabiny, z.s.6,541,044,531,00
610Černovský JiříCZE2019TJ Sparta Kutná Hora6,046,550,531,00
721Just PavelCZE18892222 ŠK Polabiny, z.s.6,046,049,030,25
83Jun RudolfCZE2302TJ CHS Chotěboř6,044,548,528,50
918Svíženský LubošCZE1932ŠK Caissa Třebíč z.s.6,043,545,526,75
107Šilar LubomírCZE2093Šachový spolek Železné hory5,547,051,029,25
116Vrkota MilošCZE2094TJ Sparta Kutná Hora5,546,049,527,00
1234CMJareš MichalCZE17542222 ŠK Polabiny, z.s.5,543,548,028,50
1316Třasák OndřejCZE1940ŠK Bohemia Pardubice z.s.5,543,547,023,75
1439Dejmal OndřejCZE1677Šachový klub Světlá nad Sázavou5,542,546,025,75
1515Hospodka JosefCZE1949TJ CHS Chotěboř5,542,044,524,25
1627Starý LukášCZE1832Jiskra Heřmanův Městec5,541,043,523,75
1712Kolomazník JanCZE1995TJ Sparta Kutná Hora5,538,542,022,75
188FMŠvanda PavelCZE2050ŠK Gordic Jihlava5,535,538,521,75
1926Šindelář PavelCZE1850Šachový spolek Kostelec nad Černými5,045,548,523,50
2025Trojan LubošCZE18592222 ŠK Polabiny, z.s.5,037,540,019,25
2123Přibyl JiříCZE1871Jiskra Heřmanův Městec5,037,037,517,00
2219Mareš VladimírCZE1928Šachový klub Příbram-Baník5,036,039,017,50
2311Jiruše JosefCZE2018TJ Slavia Hradec Králové5,036,038,518,25
2429Jiroušek JanCZE18242222 ŠK Polabiny, z.s.4,541,044,519,25
2522Jelínek VáclavCZE1873ŠK Bohemia Pardubice z.s.4,540,543,518,25
2630Krejčík TomášCZE1808TJ CHS Chotěboř4,538,041,017,00
2737Štolfa JaroslavCZE1742Jiskra Heřmanův Městec4,538,040,516,75
2820Ptáček JanCZE1922TJ Jiskra Humpolec4,537,540,015,75
2914Daněk PavelCZE1959ŠK Bohemia Pardubice z.s.4,536,539,017,75
3040Třasáková AdélaCZE16732222 ŠK Polabiny, z.s.4,532,535,015,00
3124Fiala MilanCZE1865TJ CHS Chotěboř4,037,540,014,00
3233Vocilka JiříCZE1791TJ Sparta Kutná Hora4,037,039,014,50
3336Hon JiříCZE1749Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.4,036,537,010,50
3438Holata MiroslavCZE1720TJ Jiskra Havlíčkův Brod4,033,035,514,00
3528Šaňák FrantišekCZE1832SK Boršice3,537,539,511,25
3651Sokol MichalCZE1250TJ CHS Chotěboř3,537,040,013,75
3742Šindler JaromírCZE1558ŠK Bohemia Pardubice z.s.3,537,037,510,25
3831Novotný RomanCZE1808TJ Sparta Kutná Hora3,536,038,010,75
3913Fiala ZdeněkCZE1962Šachový klub Světlá nad Sázavou3,535,539,014,75
4035Michal MilanCZE1753TJ CHS Chotěboř3,532,535,010,75
4117Královský MartinCZE1939Šachový spolek Kostelec nad Černými3,530,532,510,75
4232Hubený PavelCZE1799Slavia Boskovice3,530,531,07,25
4346Stehlík PavelCZE1436ŠK Bohemia Pardubice z.s.3,529,530,09,00
4441Janko JanCZE1595Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.3,037,540,511,50
4545Starý VojtěchCZE14572222 ŠK Polabiny, z.s.3,030,030,55,00
4647Jun RostislavCZE1368TJ CHS Chotěboř3,029,029,57,75
4748Jun RobertCZE1344TJ CHS Chotěboř3,027,529,58,50
4852Ptáček VladimírCZE1239TJ Jiskra Humpolec3,027,528,06,75
4950Blažek TomášCZE1250ŠO TJ Sokol Oudoleň2,535,539,010,25
5043Kovács IvanCZE1521ŠK Caissa Třebíč z.s.2,532,032,55,75
5144Jareš OndřejCZE1475Šachový spolek Železné hory2,029,532,56,00
5249Včela MartinCZE1271TJ CHS Chotěboř0,528,531,01,50

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable