"Шахова Школа" Кваліфікаційний турнір 3 розряду 17-19.05.2019

Posledná aktualizácia 19.05.2019 18:28:11, Creator/Last Upload: kyiv chess school

Výber turnaja2 rank, 3 rank, 4 rank and beginners
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 9 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloKlub
1Єрьоменко Роман 3UKR1700Дарницький ДЮЦ, Анацький О.
2Алімов Ніджат 3UKR1700м. Обухів
3Андерсон Віктор 3UKR1700Шахова Школа
4Белла Владислав 3UKR1700Шанс, Фещенко Б.
5Володкевич Ян 3UKR1700Володимир Юрійович
6Волошина Поліна 3UKR1700Шахова Школа, Приходько О.
7Гудз Іван 3UKR1700-
8Дмитруха Гліб 3UKR1700ДЮСШ №23, Бутенко О.
9Зозуля Назар 3UKR1700Легiон, Алоіс Руіс
10Клименко Софія 3UKR1700Шахова Школа
11Клімов Тімофей 3UKR1700Авангард, Попов П.
12Комісаров Олександр 3UKR1700Чередніченко О.В.
13Коржов Андрій 3UKR1700Вікторія, Шепелєв І.
14Костенко Артур 3UKR1700Два Королі
15Кохан Клим 3UKR1700Чередниченко О.В.
16Кульбич Максим 3UKR1700Шахова Школа, Приходько О.
17Кутько Делiя 3UKR1700Легiон, Алоіс Руіс
18Литвинюк Іван 3UKR1700Шахова Школа, Приходько О.
19Лобань Мілана 3UKR1700Два Королі, Трощенко В.
20Лопатинська Катерина 3UKR1700Дарницкий ДЮЦ, Анацький О.
21Мазний Руслан 3UKR1700Київський каштанчик, Гоменюк І.
22Манжула Єгор 3UKR1700Авангард, Попов П.
23Марчук Станіслав 3UKR1700Легiон, Алоіс Руіс
24Мельник Матвій 3UKR1700Дарницький ДЮЦ, Анацький О.
25Менженко Іван 3UKR1700Менженко А.
26Моспан Федір 3UKR1700Дарницький ДЮЦ, Анацький О.
27Моісеєнко Ігорь 3UKR1700Ніколаєва М.
28Панасюк Захар 3UKR1700Авангард, Попов П.
29Перепелиця-Мельник Клим 3UKR1700Київський каштанчик
30Петров Артем 3UKR1700ШЦ Товариш, Кругляков П.
31Полтавець Микита 3UKR1700Апельсин, Макарук І.
32Ремізов Кирило 3UKR1700Мирончук Д.
33Роговець Ярослав 3UKR1700Охріменко Є.
34Рубан Лев 3UKR1700Два Королі, Трощенко В.
35Самоенко Володимир 3UKR1700Шахова Школа
36Сапон Павло 3UKR1700ChessDUTS, Незнанський О.
37Сарбаш Микола 3UKR1700ДЮСШ №3, Добринін Ю.
38Семенюк Антон 3UKR1700Хріновський О.
39Скраль Тимофій 3UKR1700Шахова Школа, Приходько О.
40Столига Назар 3UKR1700ШЦ Товариш, Кругляков П.
41Тантушян Тимофій 3UKR1700Дарницький ДЮЦ, Анацький О.
42Ткачук Артур 3UKR1700Домінаінта, Хріновський О.
43Топольський Кіріл 3UKR1700Авангард, Попов П.
44Фоломєєв Іван 3UKR1700Дарницький ДЮЦ, Анацький О.
45Хлусов Костянтин 3UKR1700Гамбiт, Андрущак М.
46Чирчик Петро 3UKR1700Шанс, Фещенко Б.
47Ярош Андрій 3UKR1700Шахова Школа, Єщенко В.
48Ярошенко Владислав 3UKR1700Авангард, Попов П.
49Ястремський Артем 3UKR1700Шанс, Фещенко Б.
Advertisement