"Шахова Школа" Кваліфікаційний турнір 2 розряду 17-19.05.2019

Posledná aktualizácia 19.05.2019 17:03:10, Creator/Last Upload: kyiv chess school

Výber turnaja2 rank, 3 rank, 4 rank and beginners
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Tabuľka po 8 kole, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloKlub
1Андерсон Клим 2UKR1800Шахова Школа
2Базалій Олександр 2UKR1800ШЦ Товариш, Кругляков П.
3Бевз Денис 2UKR1800Лідер, Шепелев І.
4Блощицький Матвій 2UKR1800Авангард, Калинин О.
5Будниченко Денис 2UKR1800Погорелов І.
6Висоцький Леонід 2UKR1800Шахова Школа, Єщенко В.
7Гаврюшов Данііл 2UKR1800Шахова Школа, Семенов / Єщенко
8Григоренко Кіра 2UKR1800Костюкова Л.
9Гуменюк Артур 2UKR1800Шахист, Брязкало Д.
10Гур'янов Євген 2UKR1800Шахова Школа, Семенов / Єщенко
11Дерев'янних Петро 2UKR1800Шахова Школа, Єщенко / Семенов
12Дубинський Владислав 2UKR1800ШК «Ферзь», Тарлєва В.
13Забродський Дмитро 2UKR1800ШЦ Товариш, Рахмангулова / Кругляко
14Загребельний Олександр 2UKR1800Шахова Школа, Приходько О.
15Зибюк Олег 2UKR1800Шахова Школа, Семенов Д.
16Зіченков Олександр 2UKR1800Гамбіт, Андрущак М. / Кураян Р.
17Капечун Михайло 2UKR1800Євчин М.
18Кирилюк Георгій 234122737UKR1800Дарницький ДЮЦ, Анацький О.
19Ковальчук Максим 2UKR1800Світогляд, Добринецький П.
20Колдоба Анастасія 2UKR1800Шахова Школа, Приходько О.
21Колотинський Ілля 214185113UKR1800м. Вишневе, Мирончук Д.
22Кордяк Володимир 2UKR1800Школа №185
23Коцюрюба Богдан 2UKR1800ШЦ Товариш, Рахмангулова Ю.
24Красовський Владислав 2UKR1800Свiтогляд, Волченко Т.
25Лук'янчiков Арсенiй 2UKR1800Чередниченко О.
26Мазур Михайло 2UKR1800"Тріумф", Мазур Д.
27Павельський Микита 234107142UKR1800Шахова Школа, Семенов Д.
28Панькович Матвей 2UKR1800Брязкало Д.
29Петров Максим 2UKR1800ШЦ Товариш, Кругляков П.
30Печеніжський Ерік 2UKR1800Шахова школа Єщенко / Два королі, Т
31Попов Владислав 2UKR1800Легiон, Алоiс Руic
32Романцов Олександр 2UKR1800Шаховий клуб ім. Чігоріна
33Савицький Степан 2UKR1800Шахова Школа
34Сорока Нікіта 2UKR1800Чередніченко О.
35Сукайло Дмитро 2UKR1800Дарницький ДЮЦ, Анацький О.
36Терьохiн Євгенiй 2UKR1800Дарницький ДЮЦ, Анацький О.
37Торба Семен 234139095UKR1800Шахова Школа, Єщенко В.
38Фещенко Дiана 2UKR1800Легiон, Алоiс Руic
39Шаповал Олександр 2UKR1800Шахова Школа, Семенов Д.
40Швець Сергій 2UKR1800Афіни, Добринецький П.
41Юрченко Тарас 2UKR1800Дарницький ДЮЦ, Анацький О.
42Якубовський Денис 2UKR1800Шахова Школа, Семенов Д.
43Яцук Марк 2UKR1800Шахова Школа, Єщенко В.
Advertisement