Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

DDM OPEN JIHLAVA 2019 - MLADŠÍ

Poslední aktualizace11.05.2019 15:42:05, Creator/Last Upload: czech republic licence 63

Pořadí po 8 kole

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/Místo PH 1  PH 2  PH 3 
12Jun RostislavCZE1368TJ CHS Chotěboř7,031,039,0
27Rybáčková LucieCZE1116Gambit Jihlava6,532,543,0
34Čech ZbyněkCZE1224Šachový klub Světlá nad Sázavou6,530,540,5
43Stejskal JakubCZE1292Gambit Jihlava6,030,540,5
537Šorf FilipCZE1000ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem6,026,035,0
612Šťávová LucieCZE1100TJ Náměšť n/Oslavou5,526,034,5
76Policar MartinCZE1125TJ Spartak Pelhřimov5,525,533,5
821Fousek PetrCZE1000TJ CHS Chotěboř5,524,031,5
917Tichánek AdamCZE1052Gambit Jihlava5,030,539,5
1011Matejka JakubCZE1100TJ Spartak Pelhřimov5,030,038,5
1115Zmek JaroslavCZE1068TJ CHS Chotěboř5,029,039,5
128Janata AdamCZE1110Šachový klub Světlá nad Sázavou5,022,530,0
139Kolman MartinCZE1106TJ Spartak Pelhřimov5,021,028,0
145Vondra FilipCZE1210Gambit Jihlava4,528,538,0
1516Wasserbauer KvidoCZE1064TJ Jiskra Havlíčkův Brod4,528,537,5
1632Nečas FilipCZE1000TJ Jiskra Havlíčkův Brod4,522,029,0
171Kovařík VítCZE1389Gambit Jihlava4,029,539,5
1814Zástěra JosefCZE1082TJ Žďár nad Sázavou z.s.4,028,538,5
1923Havelková KamilaCZE1000Gambit Jihlava4,026,035,0
2013Satrapa JanekCZE1082TJ Jiskra Havlíčkův Brod4,025,033,0
2130Mankevich PatrikCZE1000TJ Jiskra Havlíčkův Brod4,023,531,5
2231Matejka SamuelCZE1000TJ Spartak Pelhřimov4,023,530,0
2338Špaček JaroslavCZE1000TJ Žďár nad Sázavou z.s.4,022,029,0
2435Rataj MarekCZE1000TJ Jiskra Havlíčkův Brod4,020,026,5
2526Jednota JakubCZE1000TJ Jiskra Havlíčkův Brod4,019,527,5
2610Celarová AdélaCZE1100TJ Jiskra Havlíčkův Brod3,527,035,5
2718Horák LukášCZE1041TJ Spartak Pelhřimov3,525,033,0
2819Brož PavelCZE1000Šachový klub Světlá nad Sázavou3,522,530,0
2925Hovhanni Syan DavidCZE1000Šachový klub Světlá nad Sázavou3,520,527,0
3040Vacek FilipCZE1000ZŠ Kollárova Jihlava3,026,035,0
3136Šedý MikešCZE1000Šachový klub Světlá nad Sázavou3,025,534,0
3222Gebarovský MatějCZE1000DDM Pelhřimov3,021,528,0
3333Pádivá TerezaCZE1000Šachový klub Světlá nad Sázavou3,021,027,5
3420Čermák AntonínCZE1000TJ Spartak Pelhřimov3,020,528,0
3541Zemánek MatyášCZE1000Z.Š. O Březiny3,020,527,0
3634Putík KryštofCZE1000ZŠ O. Březiny Jihlava3,017,023,5
3724Hostička TomášCZE1000TJ Spartak Pelhřimov2,519,025,0
3839Trnovský DanielCZE1000ZŠ O. Březiny Jihlava2,018,527,0
3928Kumštar VojtěchCZE1000Šachový klub Světlá nad Sázavou2,017,024,0
4027Junová AlexandraCZE1000TJ CHS Chotěboř2,013,519,5
4129Malina PatrikCZE1000TJ Jiskra Havlíčkův Brod1,516,522,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)