SUB08 - 19º Circuito Regional Oeste de Xadrez - 4ª Etapa (FRAIBURGO/SC)

OrganizátorFME Fraiburgo
FederáciaBrazília ( BRA )
Riaditeľ turnajaDiego Zornita
Hlavný rozhodcaAR Viott, Michel [ID FIDE 22732870]
Deputy ArbiterAA Vailon, Renato [ID FIDE 22733868]
RozhodcaAA Rodio, Julia Brunetto [ID FIDE 2143291]; AA Felix, Edgar Joao [ID FIDE 22758917]; AA De Oliveira, Edison Luiz [ID CBX 1302];
Bedenkzeit10 min + 5 seg ou 15 min KO
MiestoFRAIBURGO/SC
Rating calculation -
Dátum2019/05/18
Ø rating1029
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 18.05.2019 23:05:57, Creator/Last Upload: associação mm eventos esportivos

Výber turnajaAbsoluto, Sub08, Sub10, Sub12, Sub14, Sub16
Výber parametrov skry detaily turnaja, bez zástav , Link tournament to the tournament calendar
Prehľad družstvaBRA
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 6 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6/6 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č. TMenoIDFideIDFEDEloFEloNpohlavieTypGrKlub
1
Kauan Salvagni Teles Da Silva5482322745580BRA01800U08SEL Seara
2
Anna Flavia Dias0BRA00wU08FME Fraiburgo
3
Antonio Fleck Brehm0BRA00U08AXJ Joacaba
4
Arthur Mattos De Bortolo0BRA00U08AXJ Joacaba
5
Bernardo Fantin Fuccina0BRA00U08ACXF Associacao Fraiburgo
6
Bernardo Manfredini Alves0BRA00U08ACXF Associacao Fraiburgo
7
Braian Henrique De Souza0BRA00CX Lages
8
Caina P. R. Preto0BRA00U08Lebon Regis
9
Derick M. Moraes0BRA00U08Lebon Regis
10
Eike Leons Lima Luzzi0BRA00U08FME Fraiburgo
11
Enzo Vigolo Zonta0BRA00U06ACXF Associacao Fraiburgo
12
Gustavo Emanuel Guedes Gerhardt0BRA00U08ACXF Associacao Fraiburgo
13
Heloisa Pereira de Oliveira0BRA00wU08ACXF Associacao Fraiburgo
14
Isabel Cristina Soupinski0BRA00wU08FME Fraiburgo
15
Jose Fernando Pedroso Cuba0BRA00U06AXJ Joacaba
16
Livia Delfes Constantino0BRA00wU08FME Fraiburgo
17
Luiz Otavio Kuittel0BRA00U08Lebon Regis
18
Manuella Carbonera Lima Muller0BRA00wU08CX Lages
19
Maria Fernanda Floriani De Souza0BRA00wU08CX Lages
20
Murilo Bulow Samistraro0BRA00U08ACXF Associacao Fraiburgo
21
Murilo Reinehr Valter0BRA00U08FME Fraiburgo
22
Pedro Henrique Selzlein Boaventura0BRA00U08FME Fraiburgo
23
Pietra Borba0BRA00wU08Lebon Regis
24
Pietro Debarba De Oliveira0BRA00U06CX Lages
25
Rafael Augusto Darge Laske0BRA00U08AXJ Joacaba
26
Raul Amaral Bisconsin0BRA00U08CX Lages
27
Roberta Morena Castilho0BRA00wU08Lebon Regis
28
Theo Colombo Savi0BRA00U08AXJ Joacaba