27. Šachový festival Ústí n.L. - Grand Prix ČR - Open „A“, Krajský přebor v rapid šachu Ústeckého kraje

Poslední aktualizace18.05.2019 19:01:01 / Page cached 22.05.2019 10:31:59 30min., Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr turnajeMČRsen, GP-CR, Open_B, Blesk, mladsi_zaci, zaci, zacatecnici
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgpohlavíTypSkup.Klub/Místo
1IMPůlpán Jakub302759CZE24502222 ŠK Polabiny, z.s.
2GMVoloshin Leonid311111CZE2421ŠK Dopravní podnik Praha
3IMKourousis Epaminondas4211626CZE2396TJ Neratovice
4FMRubeš Jan338176CZE2344KPŠK Teplice
5FMŠorm Daniel5400139CZE2312Tatran Litovel
6Balín Jan315451CZE2293KPTJ Tatran Podbořany z.s.
7IMŠuráň Jan305782CZE2286Šachový klub JOLY Lysá nad Labem, z
8Kučera Petr333840CZE2277ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
9IMJuřek Josef300993CZE2266S60ŠK Sokol Vyšehrad
10IMPřibyl Josef300187CZE2262S60ŠK Dopravní podnik Praha
11FMLiška Jiří350206CZE2242U201. Novoborský ŠK
12Roska Branislav909858SRB2162TJ Neratovice
13Groh Jiří304557CZE2071S60ŠK Sokol Vyšehrad
14Čejková Miroslava302627CZE2068wŠK Mahrla Praha z.s.
15Větrovský Michal303372CZE2065S60Šachový klub Loko Praha z.s.
16Popper Tomáš316504CZE2055Unichess
17Král David326097CZE2007KPŠK Teplice
18Hánl František357510CZE1996Klub šachistů Říčany 1925
19Janda Zdeněk309303CZE1964S60KPSK Děčín
20Buksa Jaromír326925CZE1959S60ŠO Praga Praha
21Papay Jindřich312150CZE1953S60KPSK Děčín
22Palas Aleš319899CZE1952TJ Kralupy nad Vltavou
23Bartoníček Zdeněk317276CZE1947S60ŠK Garde Kaznějov
24Kučera Jaroslav330442CZE1942S60TJ Desko Liberec
25Lešák Jiří301850CZE1935KPSK Děčín
26WCMPřibylová Sofie371726CZE1934wU18ŠK Dopravní podnik Praha
27Paulus Václav383970CZE1908U181. Novoborský ŠK
28Tejkal Jiří308765CZE1898S60Šachový klub Praha 4
29Bažantová Marie309354CZE1888wKPŠK Spartak Ústí nad Labem
30Ret Adam Josef384240CZE1880U18ŠK Dopravní podnik Praha
31Přibyl Viktor371971CZE1867U18ŠK Dopravní podnik Praha
32Závůrková Monika344680CZE1805wTJ Kavalier Sázava z.s.
33Nosek Jan368393CZE1792TJ Slavia Hradec Králové
34Martinec Karel337420CZE1768S60TJ Kralupy nad Vltavou
35Peglau Mirjam16211138GER1746wU18
36Gruss Petr321559CZE1721KPTJ Klášterec nad Ohří
37Purkyt Jaroslav338036CZE1712S60KPSK Děčín
38Lánský Petr315354CZE1660S60TJ Kralupy nad Vltavou
39Závůrka Vladimír377678CZE1645TJ Kavalier Sázava z.s.
40Jirásko Miroslav23729414CZE1640U18KPCHESS MOST
41Václavík Jan394491CZE1611U18KPŠK Teplice
42Balín Daniel380954CZE1578U18KPŠK Spartak Ústí nad Labem
43Hurtík Matěj397997CZE1552U181. Novoborský ŠK
44Peglau Sarah16219961GER1471wU18
45Mrišová Eliška369039CZE1447wU18KPASK Lovosice
46Mikoláš Petr23713224CZE1424U18KPTJ Klášterec nad Ohří
47Kalynčuková Kateřina23713194CZE1423wU18KPTJ Klášterec nad Ohří
48Godlová Kamila23708697CZE1403wKPTJ Klášterec nad Ohří
49Glacner Karel326020CZE1385S60ŠK Bystrc Oilers
50Veverka Vladimír23716568CZE1299U18KPŠK Most
Advertisement