Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:


ukáž detaily turnaja
 

Seriál Talent Liptovský Mikuláš 2018/19 - 6.turnaj

Posledná aktualizácia 04.05.2019 15:20:16, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloFEloNpohlavieTypKlub
1Strapec Lukas14959712SVK12960CH11Sk Junior Cvc Banska Bystrica
2Duda Daniel14955628SVK01269CH14Msk Kdv Kezmarok
3Kusy Adam73616435SVK12420CH11Liptovska Sachova Skola
4Stolar Florian14956993SVK01209CH11Sk Cvc Lendak
5Morongova Vanesa14951312SVK01205wD14Sk Bijacovce
6Olexova Laura14961270SVK11570wD14Sachovy Klub Mapak Spisska Tep
7Selvek David14961113SVK01155CH14Sk Cvc Lendak
8Gollner Martin14959569SVK11490CH11Liptovska Sachova Skola
9Goc Matus14955695SVK11190CH14Liptovska Sachova Skola
10Kapral Roland14951479SVK01094CH14Msk Kdv Kezmarok
11Koscelnikova Monika14967073SVK01060wD08Msk Kdv Kezmarok
12Konopova Barbora14956985SVK01055wD11Sk Cvc Lendak
13Duda Filip14963604SVK01029CH11Sk Junior Cvc Banska Bystrica
14Balko Marek73618586SVK01000CH11ZS Lucky
15Bukovinská ViktoriaSVK01000D08CVC L. Mikulas
16Cervenova Karin ElisabethSVK01000wD11ZS s MS Spisska Teplica
17Dorusa MatusSVK01000CH08Tj Mladost Zilina
18Dudova Viktoria14963590SVK01000wD11Sk Junior Cvc Banska Bystrica
19Fronko Ondrej14966590SVK01000CH11Liptovska Sachova Skola
20Halcinova Blazena14967120SVK01000wD11Sk Cvc Lendak
21Kalata Martin14967081SVK01000CH11Msk Kdv Kezmarok
22Kapitancikova KlaudiaSVK01000wD14ZS Komenskeho Smizany
23Kluska David14966883SVK01000CH08Oravska Sachova Skola
24Kluska Lukas14966891SVK01000CH11Oravska Sachova Skola
25Komara Kristian14964341SVK01000CH08Sk Bijacovce
26Kovacik Jergus14964554SVK01000CH14Liptovska Sachova Skola
27Kovacova MariaSVK01000wD11ZS s MS Liptovska Tepla
28Lenci BenjaminSVK01000CH14ZS Sama Cambela Slovenska Lupca
29Ludrovsky Simon14965100SVK01000CH14So Tj Slovan Gelnica
30Markotan BrunoSVK01000CH08ZS Povysenia sv.Kriza Smizany
31Onderus AdamSVK01000CH11ZS Komenskeho Smizany
32Onderusova EmaSVK01000wD08ZS Komenskeho Smizany
33Oravec Dominik14960486SVK01000CH11Msk Kdv Kezmarok
34Papay Aurel14966603SVK01000CH11Liptovska Sachova Skola
35Polcin FilipSVK01000CH08ZS s MS Spisska Teplica
36Sefcik Richard14966786SVK01000MSSk Bijacovce
37Selvek Jan14961105SVK01000CH14Sk Cvc Lendak
38Slusnakova Eliska14963957SVK01000wD11Osk Renop Liptovska Tepla
39Stefancik LukasSVK01000CH11Sk Bijacovce
40Straka Simon14961296SVK01000CH14Sachovy Klub Mapak Spisska Tep
41Strapec TomášSVK01000CH08Sk Junior Cvc Banska Bystrica
42Stricova JuliaSVK01000wD08MS Stonozka LM
43Stricova Viktoria LeaSVK01000D08CVC L. Mikulas
44Such Branislav14966808SVK01000CH08Tsc - Msk Martin
45Such Daniel14966816SVK01000CH14Tsc - Msk Martin
Advertisement