Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Memoriál Vratislava Hory 2019 11. ročník mezinárodního šachové turnaje

Poslední aktualizace04.05.2019 19:23:31, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1Trávníček Kryštof Mikuláš23709332CZE1858ŠO Kunovice
2Černý Michal391964CZE1724ŠK Zlín-Malenovice, z.s.
3Večeřa Dominik383082CZE1696Sokol Postoupky
4Mařák Jakub390674CZE1646ŠK Zlín, z.s.
5Richvalský Patrik392073CZE1644ŠK Zlín-Malenovice, z.s.
6Vylíčil Adam23717556CZE1614Sokol Postoupky
7Šimek Viktor398373CZE1573ŠK Zlín, z.s.
8Kubín Tomáš Daniel23708930CZE1559Sokol Postoupky
9Valkovič Marek23714760CZE1552ŠK Zlín-Malenovice, z.s.
10Hobza Vojtěch23709243CZE1531ŠK Zlín-Malenovice, z.s.
11Delgerdalai Bayarjavkhlan23727276CZE1504ŠK Staré Město
12Hobza Richard23709235CZE1495ŠK Zlín-Malenovice, z.s.
13Foltýnek Stanislav391999CZE1465ŠK Staré Město
14Spáčilová Klára23709308CZE1391ŠK Staré Město
15Boháček Jan Andrej23727357CZE1387ŠK Zlín-Malenovice, z.s.
16Noščák Denis23717505CZE1364ŠO Kunovice
17Hlúšek MichalCZE1361SK Boršice
18Vrzal Filip23726121CZE1355Sokol Postoupky
19Dvořáček Matyáš23726130CZE1349Sokol Postoupky
20Vávra Jan392103CZE1339ŠK Staré Město
21Babula Matěj398322CZE1323ŠK Staré Město
22Samohýl Adam23714816CZE1306ŠK Zlín-Malenovice, z.s.
23Huňa Rostislav397229CZE1276Sokol Postoupky
24Jakšl OndřejCZE1273ŠK Sulimov
25Hlúšek MartinCZE1249SK Boršice
26Kostka JanCZE1236SK Boršice
27Kozel Ondřej23730188CZE1213ŠK Zlín-Malenovice, z.s.
28Valenta AntonínCZE1198ŠK Sulimov
29Hoke PetrCZE1195ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.
30Horáček Tibor381659CZE1192ŠO Kunovice
31Mičutka Daniel23727306CZE1186ŠK Zlín-Malenovice, z.s.
32Hubáček Martin23727292CZE1181Sokol Postoupky
33Procházka Rostislav23712783CZE1145ŠK Staré Město
34Krajíček MatějCZE1143SK Boršice
35Amin IbrahemCZE1126Fatra Slavia Napajedla
36Svoboda Richard23731885CZE1125ŠO Kunovice
37Bažantová Adéla23730129CZE1107ŠK Staré Město
38Kováč RichardCZE1057ŠK Sulimov
39Babula Tomáš23730102CZE1050ŠK Staré Město
40Kohoutek Ondřej23730161CZE1050ŠK Staré Město
41Kostka MichalCZE1049Fatra Slavia Napajedla
42Medek Martin23724099CZE1041ŠO Kunovice
43Kec OndřejCZE1035SK Boršice
44Lhota JonášCZE1035ŠK Zlín-Malenovice, z.s.
45Procházka Eduard23730200CZE1024ŠK Staré Město
46Lednický AdamCZE1020ŠK Sulimov
47Baránek JanCZE0ŠK Zlín, z.s.
48Blahová TerezaCZE0TJ Vlčnov
49Burša PetrCZE0SK Boršice
50Číhal VojtěchCZE0ŠK Sulimov
51Fuglík LukášCZE0ŠK Staré Město
52Hubáček LukášCZE0Slavia Kroměříž
53Hvožďa DavidCZE0SK Boršice
54Jančová Pavla JuliaCZE0TJ Vlčnov
55Juráková KateřinaCZE0TJ Vlčnov
56Jurčík KryštofCZE0SK Boršice
57Jurčík OliverCZE0SK Boršice
58Juřík FilipCZE0KK-ŠK Osvětimany
59Kalivoda PetrCZE0SK Boršice
60Kapustová EmaCZE0TJ Vlčnov
61Kašpařík PavelCZE0TJ Vlčnov
62Klučka DanielCZE0ŠK Zlín-Malenovice, z.s.
63Kováčová KarolínaCZE0ŠK Sulimov
64Kratochvílová AdélaCZE0ŠK Zlín-Malenovice, z.s.
65Krčka JakubCZE0ŠK Staré Město
66Lipovský MatějCZE0ŠK Staré Město
67Lörinc LukášCZE0TJ Vlčnov
68Lukaštík OndřejCZE0ŠK Staré Město
69Lukesz MaxmiliánCZE0ŠK Sulimov
70Maršálek David23712716CZE0ŠK Staré Město
71Medek RobertCZE0ŠO Kunovice
72Mentzl Matouš23731478CZE0TJ Vlčnov
73Novotná GabrielaCZE0SK Boršice
74Padalík JosefCZE0ŠK Sulimov
75Polášek LukášCZE0ŠK Staré Město
76Popelka SvatoplukCZE0TJ Vlčnov
77Sadílek DavidCZE0ŠK Staré Město
78Šudřich RadekCZE0Slavia Kroměříž
79Vysloužil Filip23718072CZE0ŠK Staré Město