Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

22. turnaj Pobeskydi - CHANCE CUP, FIDE Open - 22. tournament Pobeskydi - CHANCE CUP, FIDE Open

Poslední aktualizace27.04.2011 20:58:55, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č. JménoFEDRtgFIDEKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
12
FMKociscak JiriCZE2285Sachovy klub GEOFIN Ostrava7,544,056,038,5
21
Janczarski MichalPOL2296Polonia Warszawa7,043,054,538,0
315
Lewicki MiroslawPOL2138UKS przy SP 8 Chrzanow7,042,054,037,5
420
Straka VojtechCZE2101SK OAZA Praha7,039,050,036,5
53
Orzechowski JacekPOL22746,539,551,035,0
650
Fargac MartinCZE1939TZ Trinec6,539,048,534,0
78
Polacik IgorSVK2180SK Doprastav Bratislava6,537,047,033,0
86
FMBombek PeterSVK2201SKS Dubnica N/V6,536,046,532,5
99
Krejci JanCZE2174Tatran Litovel6,535,043,028,5
1011
Mrazek LumirCZE2160SK Slavia Orlova6,042,052,034,5
114
Ovcina DennisRSA22266,040,552,034,5
1218
Rabatin JakubCZE2119Beskydska sachova skola o.s.6,038,049,032,0
1310
FMLys JosefCZE2174Jakl Karvina6,037,548,532,0
1424
Reznicek MarcelCZE2066Slavia Havirov6,037,047,032,5
1522
Zavadil MichalCZE2068SK Duras BVK6,036,546,030,0
1626
Chrz PavelCZE2061SK Spartak Usti n.L.6,036,545,531,0
1741
Gluszko MonikaPOL1990Polonia Warszawa6,033,043,029,5
1828
Vysoglad PetrCZE2051Beskydska sachova skola o.s.5,538,047,531,0
1916
Taus MartinCZE2130TJ Mittal Ostrava5,537,547,032,5
207
Cizinsky PetrCZE21942222 SK Polabiny5,537,048,531,0
2155
Bertusi MiselCRO19025,536,545,527,5
2217
Korschner MiroslavCZE2124SK Spartak Usti n.L.5,536,046,530,5
2312
Jacko-Jun VladimirSVK2158Liptovska Sachova Skola5,535,546,030,5
2434
Orosi PeterSVK2020SK Doprastav Bratislava5,535,545,028,5
2545
Pericka TomasSVK1966SK Osuske5,534,544,026,0
2621
Trombik KarelCZE2074SK Slavia Orlova5,534,043,526,5
275
Nguyen Dinh PhongCZE2204SK Teplice5,533,543,526,0
2823
Kozak PavelCZE2068MSA Dolni Benesov5,532,041,025,5
2961
Kolar DanielCZE1881SK Spartak Usti n.L.5,531,542,021,5
3043
Hrdina RobinCZE1979TJ Spartak Vlasim5,036,046,528,5
3129
Sieber MartinCZE2038SK Slavia Orlova5,035,546,527,0
3242
Patel Shyamal CENG19855,035,045,527,0
3352
Kimerling MartinSVK1925KSN Bratislava5,034,546,524,5
3458
Pechac JergusSVK1887TJ Mladost Zilina5,034,544,526,0
3538
Tomaszewska LuizaPOL20025,034,543,527,0
3636
Miculka PetrCZE2006TJ Namest n/Oslavou5,034,543,027,5
3765
Petr JanCZE1860TJ Bohemians Praha5,033,542,026,0
3869
Cap AdamCZE1845SK Kladno5,032,541,523,5
3946
Sosovicka MatejSVK1955Sk Strelec Devinska Nova Ves5,031,041,025,0
4014
Macicek JanCZE2152Beskydska sachova skola o.s.5,031,038,023,5
4160
Svoboda MatejCZE1883Beskydska sachova skola o.s.5,030,039,019,5
4268
Danada TomasSVK1852SK Doprastav Bratislava5,030,037,522,5
4319
Liuba VolodymyrUKR21055,026,534,520,0
4459
Clements Thomas AENG18864,536,046,524,5
4513
Karhanek PavelCZE2155VOKD Poruba4,535,044,023,5
4649
Sebo ViktorSVK1945KSN Bratislava4,533,541,024,5
4748
Svoboda AdamSVK1947Lokomotiva Trnava4,532,040,024,0
4839
Pupak TomasSVK1998SKS Dubnica N/V4,531,539,525,0
4937
Vrba MichalSVK2004SK Doprastav Bratislava4,530,540,024,5
5057
Kozel JiriCZE1896Beskydska sachova skola o.s.4,530,539,520,0
5132
Kawulok MarekCZE2035SK Slavia Orlova4,530,037,521,5
5231
Foltyn LukaszPOL2036MUKS Cieszyn4,529,538,523,0
5347
Borek PavelCZE1953TJ Lokomotiva Ceska Trebova4,529,036,522,0
5433
Diviak RastislavSVK2030SK Osuske4,528,538,020,5
5580
Vanicek MichalCZE1766Beskydska sachova skola o.s.4,528,034,517,5
5696
Ivashchenko VeniaminRUS0Botvinik chess school4,526,536,016,0
5725
Jiruse JosefCZE2064TJ Slavia Hradec Kralove4,035,044,524,5
5853
Kubik MichaelCZE1915Beskydska sachova skola o.s.4,033,542,521,5
5963
Mikes JanCZE1864SK Spartak Usti n.L.4,033,043,022,0
6066
Feldvabl VilemCZE1859TJ Namest n/Oslavou4,033,041,020,5
6127
WCMLeks MariaPOL2056Polonia Warszawa4,032,542,526,0
6293
Migdal MilanCZE0TJ Sokol Staric4,032,540,521,0
6392
Foltyn MateuszPOL1397MUKS Cieszyn4,031,038,517,0
6476
Petras MarianSVK1788Liptovska Sachova Skola4,030,040,016,0
6535
Listopad MartinCZE2008SK Medvedi Zvole4,028,037,522,5
6640
Kolomaznikova BarboraCZE1990SK Zlin4,028,035,522,5
6779
Chromik TomasCZE1777Beskydska sachova skola o.s.4,027,535,517,5
6851
Valenta PetrCZE1934SVC Most4,027,036,518,5
6967
Briestenska AndreaSVK1859SK Caissa Cadca4,027,035,019,0
7094
Hataj TomasCZE0TJ Slavoj Dvorec4,025,532,016,0
71100
Sulgan BranislavSVK0SK Caissa Cadca4,025,030,514,0
7286
Kula DominikCZE1650Beskydska sachova skola o.s.3,533,044,525,0
7370
Franc OndrejCZE1830SK Revnice3,532,041,017,5
7477
Prochazka PavelCZE1780Sokol Tabor3,529,540,017,0
7571
Svanda RadekCZE1820TJ Stefanydes Policka3,529,036,018,0
7678
Zavadilova KarolinaCZE1779SK Duras BVK3,528,538,517,0
7789
Milfort VaclavCZE1615Loko Zabreh3,528,535,012,5
7864
Jirousek FilipCZE1864Klub sachistu Ricany 19253,528,035,018,0
7984
Richterova NatasaCZE1674SK Duras BVK3,527,033,514,0
8088
Folwarczny MarekCZE1616SK Slavia Orlova3,526,534,512,0
8175
Milat PatrikCZE1791Beskydska sachova skola o.s.3,031,541,019,5
8272
Pecha VladanCZE1810Beskydska sachova skola o.s.3,031,038,516,5
8344
Petkevich DenisRUS19793,029,037,019,5
8482
Krcil AlesCZE1742TJ Jiskra Humpolec3,028,536,515,0
8554
Sadzikowski MarianPOL1905UPS przy SP 8 Chrzanow3,028,037,518,0
8673
Nisztuk MichalPOL18053,027,533,511,5
8774
Cisarik PavolSVK1802Slavia PU Presov3,026,032,014,0
8891
Starychfojtu JosefCZE1566SK Revnice3,025,531,513,0
8985
Lorenc DavidCZE1670SK Line3,023,532,014,0
9099
Novak MichalCZE0Beskydska sachova skola o.s.3,022,025,58,0
9190
Tomaszewski WieslawPOL15743,019,029,08,0
9281
Spacek MarcelSVK1751SK Osuske2,527,538,015,0
9397
Cech JanCZE0Beskydska sachova skola o.s.2,527,033,511,0
94101
Kopel WojciechPOL0MUKS Cieszyn2,525,532,511,5
9562
Melzer PatrikCZE1872TJ Slovan Havirov2,029,035,014,0
9683
Sarson OtakarCZE1726Sachovy klub Lokomotiva Brno, o.s.2,029,034,513,0
9787
Diviak PeterSVK1618SK Osuske2,023,028,511,0
9895
Novak AlexandrCZE0Beskydska sachova skola o.s.1,521,027,06,5
9998
Kafka MichalCZE0Beskydska sachova skola o.s.1,022,526,03,0
10056
Haring ViktorSVK1897SK TH Junior Banska Bystrica0,031,527,00,0
10130
Holecek VladimirCZE2038Beskydska sachova skola o.s.0,030,024,50,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break