Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

22. turnaj Pobeskydi - CHANCE CUP, FIDE Open - 22. tournament Pobeskydi - CHANCE CUP, FIDE Open

Poslední aktualizace27.04.2011 20:58:55, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Startovní listina

Čís. JménoFEDRtgFIDEKlub/Místo
1
Janczarski MichalPOL2296Polonia Warszawa
2
FMKociscak JiriCZE2285Sachovy klub GEOFIN Ostrava
3
Orzechowski JacekPOL2274
4
Ovcina DennisRSA2226
5
Nguyen Dinh PhongCZE2204SK Teplice
6
FMBombek PeterSVK2201SKS Dubnica N/V
7
Cizinsky PetrCZE21942222 SK Polabiny
8
Polacik IgorSVK2180SK Doprastav Bratislava
9
Krejci JanCZE2174Tatran Litovel
10
FMLys JosefCZE2174Jakl Karvina
11
Mrazek LumirCZE2160SK Slavia Orlova
12
Jacko-Jun VladimirSVK2158Liptovska Sachova Skola
13
Karhanek PavelCZE2155VOKD Poruba
14
Macicek JanCZE2152Beskydska sachova skola o.s.
15
Lewicki MiroslawPOL2138UKS przy SP 8 Chrzanow
16
Taus MartinCZE2130TJ Mittal Ostrava
17
Korschner MiroslavCZE2124SK Spartak Usti n.L.
18
Rabatin JakubCZE2119Beskydska sachova skola o.s.
19
Liuba VolodymyrUKR2105
20
Straka VojtechCZE2101SK OAZA Praha
21
Trombik KarelCZE2074SK Slavia Orlova
22
Zavadil MichalCZE2068SK Duras BVK
23
Kozak PavelCZE2068MSA Dolni Benesov
24
Reznicek MarcelCZE2066Slavia Havirov
25
Jiruse JosefCZE2064TJ Slavia Hradec Kralove
26
Chrz PavelCZE2061SK Spartak Usti n.L.
27
WCMLeks MariaPOL2056Polonia Warszawa
28
Vysoglad PetrCZE2051Beskydska sachova skola o.s.
29
Sieber MartinCZE2038SK Slavia Orlova
30
Holecek VladimirCZE2038Beskydska sachova skola o.s.
31
Foltyn LukaszPOL2036MUKS Cieszyn
32
Kawulok MarekCZE2035SK Slavia Orlova
33
Diviak RastislavSVK2030SK Osuske
34
Orosi PeterSVK2020SK Doprastav Bratislava
35
Listopad MartinCZE2008SK Medvedi Zvole
36
Miculka PetrCZE2006TJ Namest n/Oslavou
37
Vrba MichalSVK2004SK Doprastav Bratislava
38
Tomaszewska LuizaPOL2002
39
Pupak TomasSVK1998SKS Dubnica N/V
40
Kolomaznikova BarboraCZE1990SK Zlin
41
Gluszko MonikaPOL1990Polonia Warszawa
42
Patel Shyamal CENG1985
43
Hrdina RobinCZE1979TJ Spartak Vlasim
44
Petkevich DenisRUS1979
45
Pericka TomasSVK1966SK Osuske
46
Sosovicka MatejSVK1955Sk Strelec Devinska Nova Ves
47
Borek PavelCZE1953TJ Lokomotiva Ceska Trebova
48
Svoboda AdamSVK1947Lokomotiva Trnava
49
Sebo ViktorSVK1945KSN Bratislava
50
Fargac MartinCZE1939TZ Trinec
51
Valenta PetrCZE1934SVC Most
52
Kimerling MartinSVK1925KSN Bratislava
53
Kubik MichaelCZE1915Beskydska sachova skola o.s.
54
Sadzikowski MarianPOL1905UPS przy SP 8 Chrzanow
55
Bertusi MiselCRO1902
56
Haring ViktorSVK1897SK TH Junior Banska Bystrica
57
Kozel JiriCZE1896Beskydska sachova skola o.s.
58
Pechac JergusSVK1887TJ Mladost Zilina
59
Clements Thomas AENG1886
60
Svoboda MatejCZE1883Beskydska sachova skola o.s.
61
Kolar DanielCZE1881SK Spartak Usti n.L.
62
Melzer PatrikCZE1872TJ Slovan Havirov
63
Mikes JanCZE1864SK Spartak Usti n.L.
64
Jirousek FilipCZE1864Klub sachistu Ricany 1925
65
Petr JanCZE1860TJ Bohemians Praha
66
Feldvabl VilemCZE1859TJ Namest n/Oslavou
67
Briestenska AndreaSVK1859SK Caissa Cadca
68
Danada TomasSVK1852SK Doprastav Bratislava
69
Cap AdamCZE1845SK Kladno
70
Franc OndrejCZE1830SK Revnice
71
Svanda RadekCZE1820TJ Stefanydes Policka
72
Pecha VladanCZE1810Beskydska sachova skola o.s.
73
Nisztuk MichalPOL1805
74
Cisarik PavolSVK1802Slavia PU Presov
75
Milat PatrikCZE1791Beskydska sachova skola o.s.
76
Petras MarianSVK1788Liptovska Sachova Skola
77
Prochazka PavelCZE1780Sokol Tabor
78
Zavadilova KarolinaCZE1779SK Duras BVK
79
Chromik TomasCZE1777Beskydska sachova skola o.s.
80
Vanicek MichalCZE1766Beskydska sachova skola o.s.
81
Spacek MarcelSVK1751SK Osuske
82
Krcil AlesCZE1742TJ Jiskra Humpolec
83
Sarson OtakarCZE1726Sachovy klub Lokomotiva Brno, o.s.
84
Richterova NatasaCZE1674SK Duras BVK
85
Lorenc DavidCZE1670SK Line
86
Kula DominikCZE1650Beskydska sachova skola o.s.
87
Diviak PeterSVK1618SK Osuske
88
Folwarczny MarekCZE1616SK Slavia Orlova
89
Milfort VaclavCZE1615Loko Zabreh
90
Tomaszewski WieslawPOL1574
91
Starychfojtu JosefCZE1566SK Revnice
92
Foltyn MateuszPOL1397MUKS Cieszyn
93
Migdal MilanCZE0TJ Sokol Staric
94
Hataj TomasCZE0TJ Slavoj Dvorec
95
Novak AlexandrCZE0Beskydska sachova skola o.s.
96
Ivashchenko VeniaminRUS0Botvinik chess school
97
Cech JanCZE0Beskydska sachova skola o.s.
98
Kafka MichalCZE0Beskydska sachova skola o.s.
99
Novak MichalCZE0Beskydska sachova skola o.s.
100
Sulgan BranislavSVK0SK Caissa Cadca
101
Kopel WojciechPOL0MUKS Cieszyn