Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Ostravský koník 2019 - FIDE Open B

Poslední aktualizace05.05.2019 15:10:02, Creator/Last Upload: czech republic licence 65

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 Krtg+/-
12Šnyta ZdeněkCZE1998ŠKTP Hrabyně7,540,051,537,02034,2
214Borovička BohumilCZE1923Tatra Kopřivnice7,042,554,038,02040,2
334Štefaník MarekCZE1846TJ Ostrava7,035,545,532,04099,2
43Sikora MatoušCZE1996SK Slavia Orlová6,542,052,536,02015,6
510Čujdík JiříCZE1952SK Stonava6,540,051,037,52024,4
67Kraus FrantišekCZE1966TJ Vendryně6,538,549,035,02017,0
74Pardy MartinCZE1984Slezan Opava6,536,547,532,5206,8
81Kozelský MarekCZE1999ŠK Šenov6,536,047,532,0205,0
936Cvik ŠtěpánCZE1839ŠK Šenov6,534,544,529,52035,8
1063Otrubová KristýnaCZE1746Klub šachistů Říčany 19256,534,543,527,540110,4
1187Syrkiewicz MichalPOL16656,531,538,525,040135,6
128Skočík MarekCZE1961SK Podlužan Prušánky z.s.6,040,552,034,5209,6
1312Hanák TomášCZE1947Rychvaldský spolek šachový 19456,040,552,034,52010,8
1498Wielgus WojciechPOL15596,034,544,528,040183,2
1516Šamu PavelCZE1917TJ Ostrava6,031,541,026,520-11,0
1632Pekárek AlešCZE1852SK Slavia Orlová5,541,551,031,54037,2
1728Blecha ZdeněkCZE1857Sokol Brušperk5,540,051,531,0204,8
1824Grepl LukášCZE1873Sokol Brušperk5,540,050,532,02010,8
1935Maroszczyk WieslawCZE1839TŽ Třinec5,538,048,032,02019,4
2055Kovács ViliamCZE1761Orel Opava5,538,047,529,02038,0
2166Mazurek BartoszPOL17435,537,547,528,040114,4
2217Keprt PavelCZE1906Sokol Dobrá5,536,547,032,520-1,4
2323Bergloviec JanCZE1876ŠK POGO Budišov n/B.5,536,545,028,5205,2
2411Lipovský TomášCZE1949Sokol Brušperk5,536,044,027,520-19,8
2518Blecha JosefCZE1901Sokol Brušperk5,535,545,032,0201,8
2669Navrátil LadislavCZE1733TJ Štefanydes Polička5,535,545,024,52037,2
2720Dvořák VladimírCZE1884SK ROŠÁDA Prostějov5,535,045,530,0205,8
2833Kania DominikPOL18475,534,544,525,54012,8
2921Geffert MichalCZE1881ŠK Šenov5,533,041,027,020-13,4
305Vícha MartinCZE1979Slezan Opava5,532,542,527,520-25,0
3131Pavlíček PetrCZE1853Šachový klub Loko Praha z.s.5,532,041,026,020-9,2
3265Radecki AdamPOL17445,531,039,525,04094,8
3313Bříza JiříCZE1925Tatra Kopřivnice5,530,039,026,020-17,8
3429Mička NorbertCZE1855TJ Nový Jičín5,528,036,525,020-21,8
3551Ingason SigurdurISL17795,036,045,029,02017,0
366Trombík KarelCZE1971Šachový klub HM Ostrava5,035,046,028,020-16,0
379Binkowska AgataPOL19535,035,044,527,520-16,8
3885Šebesta JanCZE1688SK Slavia Orlová5,034,043,027,540104,0
3938Mikulenčák JanCZE1825ŠKTP Hrabyně5,033,042,525,020-11,0
4044Čubok ZdeněkCZE1806ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova5,033,041,525,020-16,6
4125Hřebíček PetrCZE1873Šachový klub Bohnice5,032,039,525,520-22,4
4219Vízner JaroslavCZE1900Baník Havířov5,031,040,526,520-18,0
4397Gardian AdamPOL15745,031,040,023,540132,4
4422Heczko RostislavCZE1880TJ Vendryně4,537,046,528,520-26,0
4557Nešpor IvanCZE1756ŠK Šenov4,536,546,523,520-9,4
4649Polák RadimCZE1785Viktorie Bohumín4,535,544,525,5202,0
4742Balogh MilanCZE1809TJ Ostrava4,534,043,024,020-41,0
4853Štěpánek SvatoplukCZE1763ŠK Sokol Vyšehrad4,534,041,527,0208,6
4947Tyleček DrahomírCZE1802TJ Ostrava4,533,041,525,0203,0
5045Lexa VáclavCZE1805TJ Sokol Praha-Vršovice4,532,542,521,520-32,4
5199Suchanek PaulinaPOL15174,532,541,523,02061,8
5246Repák JanCZE1803TJ Ostrava4,532,540,525,520-18,2
5389Walák JiříCZE1644SK Řetězárna4,532,041,021,52038,6
5494Klabeneš PetrCZE1614TJ CHS Chotěboř4,531,541,022,04084,8
5539Trávníček JaroslavCZE1817T.J. Sokol Morkovice4,530,540,023,520-19,4
5637Jaroš BohumilCZE1834Šachový klub Ostrava-Jih4,530,539,523,020-36,0
5788Kolařík TomášCZE1660ŠK Hošťálkovice, z.s.4,530,039,519,02035,0
5872Snopek JiříCZE1719Šachový klub Ostrava-Jih4,530,037,019,520-4,4
5941Jureček DanielCZE1811Orel Opava4,529,038,521,520-39,6
6050Zemková KláraCZE1785Interchess z.s.4,529,038,518,520-31,8
6171Bartoš MichalCZE1719ŠK TJ Dolní Benešov4,526,535,016,520-15,0
6248Kalveus JanSWE17934,035,546,023,020-9,2
6343Kusák LubomírCZE1808Šachový klub Ostrava-Jih4,034,543,524,020-26,0
6456Linhart JaroslavCZE17604,033,544,021,020-9,4
6583Cyroň KarelCZE1692ŠK Hošťálkovice, z.s.4,032,041,519,02012,8
66105Cieply KrzysztofPOL14094,032,040,523,040125,2
6768Ludvíček JosefCZE1738SK Boršice4,031,542,020,020-6,4
6870Saforek MichalCZE1728Beskydská šachová škola z.s.4,031,540,020,5202,2
6961Petrov NikolajCZE1749ŠK Šenov4,031,039,518,520-22,4
7067Gajda RostislavCZE1739TJ Ostrava4,031,039,018,020-14,6
7159Šafařík RomanCZE1753Sokol Vítkovice4,030,539,019,020-19,4
72112Navrat RomanCZE1744ŠK U Freda Darkovičky4,029,538,520,0
7360Krampol VladimírCZE1751SK Stonava4,029,537,519,020-14,2
74106Bugaj HannaPOL14014,029,536,517,040122,0
75108Mrázek RomanCZE1346SK Slavia Orlová4,029,036,520,040129,6
76100Mlýnek StanislavCZE1450ŠO U Lípy Malé Hoštice4,028,036,018,040108,8
7740Pindjak MichalCZE1816TJ Fulnek4,027,534,018,520-47,0
7886Gregůrková NikolaCZE1686Agentura 64 Grygov4,027,035,018,04035,6
7962Crha BřetislavCZE1749Rychvaldský spolek šachový 19454,025,534,013,020-47,4
80103Nguyen Thai Dang ViCZE1416Interchess z.s.4,022,028,014,04056,8
8152Chovanec KarelCZE1774ŠKTP Hrabyně3,534,543,524,020-14,2
8274Bok TomášCZE1710Sokol Dobrá3,532,542,018,520-16,0
8358Berka LubošCZE1756TJ Plzeň Košutka z.s.3,531,541,019,020-23,4
8427Píša VladimírCZE1862ŠK U Freda Darkovičky3,529,038,019,020-58,0
8530Petrov BogoljubCZE1854ŠK Hošťálkovice, z.s.3,529,038,018,020-59,4
8681Růžička VáclavCZE1698DDM Praha 63,528,536,018,520-0,6
8792Šimon PetrCZE1630TJ Lokomotiva Liberec3,527,536,015,5206,6
8895Fizer MarekCZE1605Interchess z.s.3,527,534,016,54031,2
8964Vlček AntonínCZE1744TJ Vítkov3,526,034,516,520-47,0
9084Sysala StanislavCZE1688Beskydská šachová škola z.s.3,526,033,017,0207,4
9175Badačová IrenaCZE1709TJ Respekt3,525,533,514,020-37,2
9215Tvrdý PetrCZE1922Sokol Dobrá3,033,042,518,020-48,0
9380Fabian ZdeněkCZE1699MKS Vyškov3,030,038,515,020-10,0
9479Rechtenberg KarelCZE1703Beskydská šachová škola z.s.3,029,036,514,020-21,6
9577Golasovský JaroslavCZE1707TJ Dobratice3,028,537,016,540-52,8
9691Ramian ZdeněkCZE1631Šachový klub Ostrava-Jih3,028,036,516,020-9,6
9790Brhlík AntonínCZE1640TJ Kavalier Sázava z.s.3,027,536,515,520-1,2
9882Šebesta PetrCZE1694SK Slavia Orlová3,026,535,514,020-8,6
99111Kašík JosefCZE1758Sokol Jakartovice3,026,534,013,0
100102Lička DenisCZE1443Beskydská šachová škola z.s.3,026,035,512,04049,2
10126Košťál OtakarCZE1867Šachový klub Ostrava-Jih3,026,034,016,520-78,4
102110Kubiczek MichalCZE1325Šachová akademie Ostrava3,026,033,515,04091,6
10373Plotecki JanPOL17193,024,031,011,520-57,6
104107Machura JaroslavCZE13993,023,530,011,02031,8
10596Barčik PeterCZE1591Šachový klub Ostrava-Jih2,524,030,010,040-46,0
10654Kacíř TomášCZE1762TJ Dobratice2,523,029,011,520-56,6
107101Glacner KarelCZE1450ŠK Bystrc Oilers2,026,032,511,02015,8
108109Pirhala LadislavCZE1328Dynamo DP Ostrava2,023,030,03,020-8,2
10978Barteček LadislavCZE1704Rychvaldský spolek šachový 19451,526,535,09,020-53,8
11076Novák BořivojCZE1709T.J. Sokol Hranice1,525,532,58,020-72,2
111104Kympergr VojtěchCZE1416TJ Spartak Přerov1,019,527,04,020-9,2
11293Románek ZdeněkCZE1615KH Zašová0,524,030,52,520-44,8

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Advertisement