ABSOLUTO III Etapa Liga de Xadrez Escolar 2019 Etapa Brigaderiro Eduardo Gomes

Posledná aktualizácia 20.05.2019 00:22:29, Creator/Last Upload: testversion

Výber turnajaSub08, Sub10, Sub12, Sub14, Absoluto
Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Výsledky družstiev po šachovniciach, Team-Ranking, Časový rozpis
Konečné poradie po 5 kolách, Konečná tabuľka po 5 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5/5 , nežrebovaný
Najlepší hráčipodľa bodov, podľa %
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloKlub
1Silva Jamysson Bento De PaulaBRA2039Clube Camelense
2Segundo Mario Fernando De SouzaBRA2026Ete Cicero Dias
3De Aguiar Leonardo CorreiaBRA1928Decisao
4Venancio Lourran Kevin De Luna VieiraBRA1922Cmr
5De Albuquerque Caio Gabriel GonçalvesBRA1912Souza Leão
6De Moraes Hugo CarvalhoBRA1911Ifpe
7De Oliveira Victor Matheus MeloBRA1911Ifpe
8Sales Ozeias ManoelBRA1878Jarbas Passarinho
9Lima Nicolas Alexandre Da SilvaBRA1870Jaime Monteiro
10Soares Saniely Beatriz SantosBRA1865Clube Camelense
11Monteiro Aldus Daniel Ferreira De SouzaBRA1854UFPE
12De Moraes Gustavo Chaves GaldinoBRA1852Ufpe
13Da Silva Edson ViniciusBRA1818Em Pedro Serafim
14Fiuza Cesar Mathew Antunes PereiraBRA1806Cmr
15Kunii YuumiBRA1804Ifpe
16Da Silva Carlos Eduardo Albuquerque RamBRA1800UFPE
17Da Silva Hugo HenriqueBRA1800EM Pedro Serafim
18Da Silva Luan FerreiraBRA1800Erem Ipojuca
19Da Silva Pamela Taisa LimaBRA1800Jaime Monteiro
20De Assis Kailane Mikelly SilvaBRA1800Jaime Monteiro
21De Souza Diego Gabriel FeijóBRA1800Clube Jaime Monteiro
22Dos Santos Roberto Daniel Tavares AvelinoBRA1800Profa Galtemir Lins - Palmares
23Duarte Gean CesarBRA1800Profa Galtemir Lins
24Fernandes João Pedro CavalcantiBRA1755Cmr
25Lima Felipe Lissandro da SilvaBRA1800Profa Galtemir Lins - Palmares
26Lima Vinicius Gabriel PereiraBRA1800Ifpe
27Ribeiro Miguel Freitas da MattaBRA1800Ifpe
28Silva Luan Flavio CardosoBRA1800Ufpe
29Nery Aron VieiraBRA1795Cmr
30De Assis Diego Jose SilvaBRA1794Jaime Monteiro
31Da Silva Eduardo TertoBRA1792Jaime Monteiro
32Leao Alberto Luiz De SouzaBRA1789Jaime Monteiro
33Silva Erbert Thomas PereiraBRA1782Jaime Monteiro
34Bezerra Bruno Alexander Dos SantosBRA1772Ifpe
35De Souza Vitoria MariaBRA1770Erem Ipojuca
36Lages Vitoria De AraujoBRA1741Erem Ipojuca
37Dos Santos Jennyfer Thawany LeiteBRA1732Jarbas Passarinho
38Mafra Giovana MarquesBRA1732Ifpe
Advertisement