CIRCUITO PROVINCIAL DE AJEDREZ 2019 Categoría BENJAMIN SUB 10

Last update 18.05.2019 12:09:45, Creator: rodriguez aguilar, sagrario,Last Upload: jose domingo calle moreau

Tournament selectionSub 8, Sub 10, Sub 12, Sub 14_Sub 16
Parameters Show tournament details, Link with tournament calendar
ListsStarting rank, Alphabetical list, Statistics, Alphabetical list all groups, Playing schedule
Ranking crosstable after Round 6, Starting rank crosstable
Board PairingsRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6/8 , not paired
Ranking list afterRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6
Excel and PrintPrint list, Export to Excel (.xls), Export to Excel (.xlsx), Export to PDF-File

Starting rank

No.NameIDFEDRtgNClub/City
1DIAÑEZ SUAREZ Ruben17082SE982Pilas
2RODRIGUEZ GARCIA Fernando15668SE979Ecija
3ROMAN SENIN Juan Manuel18155SE978Alcala De Guadaira
4RUIZ RAMIREZ Izan17785SE938Pilas
5SANCHEZ ESCUDERO Lucca17392SE937Espartinas
6SARRION RUIZ Enrique11630SE935Alcala De Guadaira
7DIEGUEZ TORO Marcos15570SE933Los Palacios
8RUIZ MARTIN Jorge Manfredo11453SE929Dos Hermanas
9BARRENA MORENO Gloria15196SE915Espartinas
10GARCIA VILLAR Juan David15590SE867Ecija
11VILLAR SIVIANES Esperanza Macarena15058SE848Ecija
12MORENO BALLESTEROS Inara15877SE824La Roda De Andalucia
13ADAME GUARNIDO Diego0SE0Los Palacios
14AMODEO GOMEZ Yerai0SE0Los Palacios
15ARROYO HERMOSO Lucia18573SE0La Roda De Andalucia
16BARRAGAN FDEZ Jose Antonio0SE0Lebrija
17BARTUREN TRUJILLO Alvaro0SE0Dos Hermanas
18BERNAL GARCIA Lucas0SE0Lebrija
19BOZADA MUÑIZ Daniel0SE0Alcala De Guadaira
20BRAVO FERNANDEZ Veronica0SE0Los Palacios
21CADENA ALVAREZ Daniel0SE0Lantejuela
22CANTARERO FERNANDEZ Ruben0SE0La Algaba
23DE TROYA GARCIA Fernando0SE0Utrera
24DUARTE BLAZQUEZ Cristina17132SE0Ecija
25FERNANDEZ ROMERO Guillermo0SE0Utrera
26FERNANDEZ SERRANO Alejandro18673TR0La Algaba
27GALINDO RYSEVA Melisa0SE0Utrera
28GARCIA CARRERA Alvaro0SE0Utrera
29GARCIA PEREZ Mario0SE0Osuna
30GIL FERNANDEZ Jesus0SE0Alcala De Guadaira
31GOMEZ ANGUIZ Daniel18113SE0Alcala De Guadaira
32GOMEZ CANO Carmen Lu0SE0La Roda De Andalucia
33GOMEZ MORILLO Diego0SE0La Roda De Andalucia
34GRACIA TORIBIO Jose0SE0Dos Hermanas
35HERNANDEZ HARO Alejandro0SE0Dos Hermanas
36HUMANES AROCA Esperanza0SE0La Roda De Andalucia
37JIMENEZ AVILA Antonio0SE0Utrera
38JIMENEZ MANCHEÑO Manuel0SE0Utrera
39JIMENEZ SANCHEZ Pablo0SE0Ecija
40MARIN ROMERO Victor0SE0La Algaba
41MARQUEZ NUÑEZ Francisco0SE0Tocina-Los Rosales
42MARTIN DOMINGUEZ Dario0SE0La Roda De Andalucia
43MARTIN ORTEGA Alvaro0SE0Dos Hermanas
44MARTIN PEREZ Nicolas0SE0La Algaba
45MORALES RODRIGUEZ Liberto15199SE0Alcala De Guadaira
46MORATO TORRES HUGO0SE0Dos Hermanas
47MORILLO CAMPAÑA Irene18585SE0La Roda De Andalucia
48NOGUERA RUIZ Ana Cristina0SE0Los Palacios
49ORTEGA CORTES Juan Jose0SE0Los Palacios
50PALACIOS AGHZOUT Adan0SE0Alcala De Guadaira
51PARADA MUÑOZ Guillermo0SE0Utrera
52PEINADOR ALONSO Arturo0SE0Dos Hermanas
53PEREZ BUENO Miguel17160TR0Espartinas
54PEREZ RODRIGUEZ Elio0SE0Lebrija
55PETTIT Nadia0SE0Lebrija
56PUERTO ARRIAZA Mario0SE0Lebrija
57QUINTERO MORENO Juan18157SE0Pilas
58RAFAEL GONZALEZ Aitor17769SE0Tocina-Los Rosales
59REINA BARRAGAN Rafael18114SE0Alcala De Guadaira
60RODRIGUEZ PALMA Jesus0SE0Tocina-Los Rosales
61ROLDAN ARCAS Jose Antonio0SE0Osuna
62ROMERO SARAVIA Javier0SE0Lebrija
63SALVAGO LARA Enrique0SE0Utrera
64SANCHEZ FALCON Pablo0SE0Lebrija
65SANCHEZ UROSA Sergio0SE0Dos Hermanas
66SEGURA CASCAJOSA Hugo0SE0Osuna
67TADEVOSYAN ASATRYAN Melania15232SE0La Roda De Andalucia
68VALIENTE PAZ Miguel0SE0Utrera
69VASCO GIL Pablo0SE0Dos Hermanas
70VERDUGO GALVEZ Ivan0SE0Osuna
71ZAMORA GARCIA Carmen0SE0Osuna
Advertisement