Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

O Pohár starostky Písku

Poslední aktualizace13.04.2019 17:02:13, Creator/Last Upload: czech republic licence 55

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
13GMVelička PetrCZE2352Šachový klub HM Ostrava7,50,552,056,0
22IMPůlpán JakubCZE24102222 ŠK Polabiny, z.s.7,50,549,554,0
31GMVoloshin LeonidCZE2418ŠK Dopravní podnik Praha7,00,051,055,0
410FMHollan PetrCZE2105SK OAZA Praha7,00,048,052,0
55FMHollan MartinCZE2255Slavoj Český Těšín7,00,048,051,0
64IMJuřek JosefCZE2272ŠK Sokol Vyšehrad6,50,051,055,5
77FMBauma JiříCZE2203Šachový oddíl TJ DUKLA Praha6,50,051,054,5
86FMGregor JiříCZE2217ŠK Mahrla Praha z.s.6,50,047,051,5
922Krutina IvanCZE1973Šachový oddíl TJ DUKLA Praha6,50,038,541,5
1015Pospěch RadimCZE2051Šachový oddíl TJ DUKLA Praha6,00,046,550,5
1111Grill RomanCZE2099ŠACHklub Písek6,00,046,049,5
128Hlaváček JiříCZE2150Šachový klub Příbram-Baník6,00,046,049,0
1317CMPetras MilanCZE2005Šachový klub Bohnice6,00,045,549,0
1423Hašek VáclavCZE1965Sokol Tábor6,00,045,548,5
1514Hájek JiříCZE2052ŠK Přeštice6,00,043,547,0
1620Kovář PetrCZE1979ŠK Dvorec6,00,042,045,0
1718Šimeček BohumilCZE1996Šachový klub Loko Praha z.s.6,00,040,043,0
1819Janáček JaroslavCZE1994ŠK Mahrla Praha z.s.6,00,039,543,5
199Šimeček AlexejCZE2132DDM Písek5,50,046,050,0
2013Muroň MiroslavCZE2057Šachový oddíl TJ DUKLA Praha5,50,045,549,5
2125Plášek ZdeněkCZE1944TJ Sokol Praha-Vršovice5,50,044,547,5
2212Hostička FrantišekCZE2067ŠO TJ Tatran Prachatice5,50,043,547,0
2326Krbúšik MariánCZE1926SK Sezimovo Ústí, z.s. oddíl šachy5,50,042,044,0
2432Lauko MariánCZE1872ŠK Český Krumlov5,50,041,045,0
2541Novák VáclavCZE1745TJ ČZ Strakonice5,50,041,044,5
2642Saxl JiříCZE1742Šachový klub Příbram-Baník5,50,040,544,0
2728Landa JiříCZE1922DDM Písek5,50,040,041,0
2830Roušar ZdeněkCZE1898ŠO Hlinsko5,50,035,538,5
2927Jareš JiříCZE1924ŠACHklub Písek5,00,044,047,5
3029Bartoníček ZdeněkCZE1915ŠK Garde Kaznějov5,00,043,546,5
3137Sýkora KarelCZE1788TJ Jiskra Třeboň5,00,041,045,0
3231Muk IvoCZE1879ŠK Přeštice5,00,040,043,5
3324Hlavsa FilipCZE1953ŠACHklub Písek5,00,039,042,0
3474Ganbaatar BaasanCZE1000DDM Písek5,00,038,541,5
3553Svoboda PetrCZE1638Slávia České Budějovice5,00,038,041,0
3636Pacovský OtaCZE1789ŠK Mahrla Praha z.s.5,00,038,039,0
3734Mošnička JanCZE1810SK Sezimovo Ústí, z.s. oddíl šachy5,00,037,541,0
3844Feierfeil JiříCZE1737TJ Jawa Brodce5,00,037,039,0
3939Straka ZdeněkCZE1779ŠK Týn nad Vltavou5,00,036,038,5
4063Jakuš LubomírCZE1540ŠK Mahrla Praha z.s.5,00,035,037,0
4138Šedivý RomanCZE1788ŠK Český Krumlov5,00,034,537,5
4243Nový JanCZE1739ŠK Přeštice5,00,034,536,5
4370Fürbacher MiroslavCZE1282ŠACHklub Písek5,00,033,536,0
4433Kalvach LadislavCZE1869ŠK Mahrla Praha z.s.4,50,044,547,0
4551Homola JosefCZE1652SK Rapid Praha4,50,042,547,0
4647Krupanský JaromírCZE1721Šachový klub Příbram-Baník4,50,041,544,5
4766Chmelík BenediktCZE1457ŠACHklub Písek4,50,041,043,0
4845Bečvář PavelCZE1727ŠO Praga Praha4,50,039,541,5
4935Chalupský JosefCZE1797Slávia České Budějovice4,50,039,042,0
5049Lešetický VladimírCZE1664ŠK Přeštice4,50,039,042,0
5116Krischke ArnoldCZE2031Šachový klub Loko Praha z.s.4,50,038,041,0
5240Soucha ŠtěpánCZE1767TJ ČZ Strakonice4,50,033,034,0
5389Ferjentsik KarelCZE0PSK Union Praha4,50,031,532,5
5484Trkovský MilanCZE1000Písek4,50,029,531,5
5521Koper ŠtefanCZE1977ŠK Mahrla Praha z.s.4,00,042,045,5
5650Beneš KarelCZE1654Šachový klub Příbram-Baník4,00,041,545,0
5757Procházka PavelCZE1621Sokol Tábor4,00,040,042,0
5848Valášek JakubCZE1703TJ ČZ Strakonice4,00,038,041,0
5956Papírník MilanCZE1621ŠO Praga Praha4,00,037,540,5
6079Rascher HelenaD10004,00,036,039,5
6146Říha FrantišekCZE1727ŠACHklub Písek4,00,035,038,0
6262Kleprlík JanCZE1572TJ Jawa Brodce4,00,035,037,0
6360Trčka BohdanCZE1610ŠK Praha-Smíchov4,00,033,534,5
6468Tománek KarelCZE1413TJ Jawa Brodce4,00,033,534,5
6588Drda ŠtěpánCZE0Šachová akademie VŠTE, z.s.4,00,030,532,5
6667Kolář LadislavCZE1417DDM Písek4,00,030,032,0
6781Sonnberger BerndD10004,00,029,031,0
6861Dufek TomášCZE1600TJ Jiskra Třeboň3,50,039,542,5
6959Eliášek MilanCZE1612DDM Písek3,50,037,039,5
7054Veselský JanCZE1637ŠK Praha-Smíchov3,50,036,537,5
7178Polach KamilCZE1000Písek3,50,036,039,0
7258Friedl VáclavCZE1616DDM Písek3,50,034,535,5
7371Švec VladimírCZE1273DDM Písek3,50,033,035,5
7464Loučan JanCZE1525ŠK Mníšek pod Brdy3,50,031,032,0
7555Zoubek VladimírCZE1636Šachový klub Příbram-Baník3,00,036,038,5
7665Hřebíček VladislavCZE1506PSK Union Praha3,00,035,537,5
7752Bartoň MilanCZE1647ŠO Praga Praha3,00,035,537,5
7877Natterer WinfriedD10003,00,034,536,5
7972Kalenský DenisCZE1245TJ Jiskra Třeboň3,00,034,036,0
8094Uherek JosefCZE0ŠACHklub Písek3,00,033,536,5
8182Štepánek VladimírCZE10003,00,033,035,0
8293Surma LadislavCZE0České Budějovice3,00,032,034,5
8387Drda MarekCZE0Šachová akademie VŠTE, z.s.3,00,031,532,5
8469Dřevo JakubCZE1329Šachový klub Příbram-Baník3,00,030,032,0
8585Větrovský MartinCZE1000DDM Písek3,00,028,029,0
8676Gavasz VaclavCZE1000S.Ustí3,00,027,529,5
8786Wojdycha AlexCZE1000DDM Písek2,50,029,530,5
8880Sobotka RadinCZE1000DDM Písek2,50,028,030,0
8992Redle AdamCZE0DDM Písek2,00,029,530,5
9090Hajíček PetrCZE0ŠK Veselí n.L.2,00,029,030,0
9173Wagner TomášCZE1067DDM Písek2,00,027,529,5
9291Holkup MartinCZE0Písek2,00,025,026,0
9375Gavasz MatějCZE1000S.Ústí1,01,026,527,5
9483Tomynec AdamCZE1000DDM Písek1,00,028,029,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)