Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

OPEN ORLOVA 2011 - Fide Open Fide Open

Poslední aktualizace01.06.2011 09:42:59, Creator/Last Upload: czech republic licence 37

Startovní listina

Čís. JménoRtgFIDERtgNTypKlub/Místo
1
GMJakubiec Artur25350Šachový klub GEOFIN Ostrava
2
GMMirumian Viguen25132515Šk Rapid Pardubice, O.S.
3
GMKislinsky Alexej25070SK Slavia Orlová
4
GMTalla Vladimír24232440Beskydská Šachová Škola O.S.
5
IMKlíma Lukáš235823671. Novoborský ŠK
6
IMDmitrenko Viktor23540Mariupol
7
IMJaworski Miroslaw23450KSz SILESIA Raciborz
8
FMZabystrzan Pavel23182303SK Slavia Orlová
9
IMGazik Igor23130Tj Inbest Dunajov
10
IMGanaus Hannes22960
11
FMPacl Václav22752268S60Šachový klub GEOFIN Ostrava
12
Orzechowski Jacek22620KSz SILESIA Raciborz
13
FMHelis Tadeusz22540KSz SILESIA Raciborz
14
Ockay Tomáš21752187VOKD Poruba
15
FMLys Josef21702180Jäkl Karviná
16
Weissmann Lukáš21492122Sokol Dobrá
17
Mrázek Lumír21382147U18SK Slavia Orlová
18
Tauš Martin21282132Tj Mittal Ostrava
19
Karhánek Pavel21182112Vokd Poruba
20
Zimniok Lubomír21092086Jäkl Karviná
21
Podlesný Pavel21042118Baník Havířov
22
Vysoglad Petr20882079Beskydská šachová škola o.s.
23
Řezníček Marcel20812082Slavia Havířov
24
Kolář Stanislav20672080Šk Šenov
25
Trombík Karel20532065SK Slavia Orlová
26
Kraus František20392073S60TJ Vendryně
27
Didi Jan20312053Tj Mittal Ostrava
28
Foltyn Lukasz20140MUKS Cieszyn
29
Kawulok Marek19962037U18SK Slavia Orlová
30
Olšar Zdeněk19891989S60SK Slavia Orlová
31
Kotas Jan19891950S60TJ Vendryně
32
Maroszczyk Wieslaw19501974S60TŽ Třinec
33
Snopek Jiří19361855S60Tj Mariánské Hory
34
FMGazik Viktor19230U15Liptovska Sachova Skola
35
Váhala Tomáš19071854Šk Týn Nad Vltavou
36
Szotkowski Jakub19061968U15TJ Slovan Havířov
37
Melzer Patrik18521964U15Tj Slovan Havířov
38
Červenka Roman18431913S60TJ Slovan Havířov
39
Třetina Zdeněk18191804S60Vokd Poruba
40
Adamčík Bohdan18191765OS Rychvald
41
Steinhauserová Anna18061794U18ŘEMDIH Strmilov
42
Luczyk Petr18001907U18SK Slavia Orlová
43
Kocur Gustav17991787S60TJ Vendryně
44
Rydzewski Pawel17650U18UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
45
Nytra Petr17491738U15SK Slavia Orlová
46
Bambušek Vladislav17171675S60Šo Tj Karolinka
47
Kostka Vít17061703U15SK Slavia Orlová
48
Novák Jiří16771674U15SK Slavia Orlová
49
Bausano Michael16511574U15SK Slavia Orlová
50
Klíma Martin16501614Šo Tj Karolinka
51
Folwarczny Marek16051717U18SK Slavia Orlová
52
Pilch David15961348U15SK Slavia Orlová
53
Lipus Drahomír15631619S60OS Rychvald
54
Lisowski Adam15631600U15TS "Kuźnia" Rybnik
55
Wojcik Jan14990U15SK Slavia Orlová
56
Kubošová Hana14791678U15SK Slavia Orlová
57
Foltyn Mateusz14680U18MUKS Cieszyn
58
Steinhauser Václav14251470U15ŘEMDIH Strmilov
59
Zoechling Karlheinz01979
60
Miloserdov Valeriy01933U15Оболонь–Гроссмейстер Kiev
61
Majerčík Jaroslav01928S60Viktorie Bohumín
62
Nikitin Volodymyr01900U15Оболонь–Гроссмейстер Kiev
63
Havlík Vlastimil01861S60OS Rychvald
64
Trakaliuk Leonid01828U15Оболонь–Гроссмейстер Kiev
65
Adamczyk Piotr01800UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
66
Orzechowski Krzysztof01737UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
67
Melzer Petr01728Tj Slovan Havířov
68
Kuzňarský Ludvík01677S60OS Rychvald
69
Walica Roman01625U15SK Slavia Orlová
70
Hanák Tomáš01616U18OS Rychvald
71
Fišer Otakar01600S60Tj Mariánské Hory
72
Galeziowska Marta01600U15UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
73
Kordela Monika01600U15UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
74
Orzechowski Michal01600U15UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
75
Wodecki Aleksander01600U15UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
76
Lojek Marek01483U15SK Slavia Orlová
77
Kubošová Jana01466U15SK Slavia Orlová
78
Šrámek Ondřej01455U15SK Slavia Orlová
79
Gruszka Aleš01440U15SK Slavia Orlová
80
Koláček Miroslav01433S60
81
Hrubý Tomáš01413U18TJ Slovan Havířov
82
Adamczyk Zuzanna01400U15UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
83
Michalski Jaroslaw01400U15TS "Kuźnia" Rybnik
84
Wodecki Michal01400Skrzyszów
85
Horvath Tomáš01365U15SK Slavia Orlová
86
Fialka Adam01329U15SK Slavia Orlová
87
Nytra Jan01295U15SK Slavia Orlová
88
Šrámek Vojtěch01276U15SK Slavia Orlová
89
Kotas Marian01263SK Slavia Orlová
90
Adamczyk Martin01250U15SK Slavia Orlová
91
Gazik Jakub01239U15Liptovska Sachova Skola
92
Frydrych Lukasz01200U15TS "Kuźnia" Rybnik
93
Kordela Kamil01200U18UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
94
Bober Mateusz01000U15TS "Kuźnia" Rybnik
95
Drozniak Stanislaw01000U15UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj
96
Sikora Matouš01000U15OS Rychvald
97
Tomala Michal01000U15
98
Ucháč David01000U15
99
Ucháč Jakub01000U15
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 05.07.2020 08:40
PixFuture exclusive partner, tiráž