Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

OPEN ORLOVA 2011 - Fide Open Fide Open

Poslední aktualizace01.06.2011 09:42:59, Creator/Last Upload: czech republic licence 37

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č. JménoTypRtgFIDERtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3  PH 4 Krtg+/-
12
GMMirumian Viguen25132515Šk Rapid Pardubice, O.S.7,542,554,544,0040,5107,4
23
GMKislinsky Alexej25070SK Slavia Orlová7,541,052,042,0038,5107,4
39
IMGazik Igor23130Tj Inbest Dunajov7,041,552,039,5035,51010,0
41
GMJakubiec Artur25350Šachový klub GEOFIN Ostrava6,544,556,539,2537,510-2,9
54
GMTalla Vladimír24232440Beskydská Šachová Škola O.S.6,542,553,536,2533,0106,2
610
IMGanaus Hannes229606,538,549,535,0034,515-3,3
76
IMDmitrenko Viktor23540Mariupol6,041,052,531,7536,010-0,9
85
IMKlíma Lukáš235823671. Novoborský ŠK6,040,052,032,5033,010-9,3
98
FMZabystrzan Pavel23182303SK Slavia Orlová6,040,051,531,7534,515-8,7
1018
Tauš Martin21282132Tj Mittal Ostrava6,040,051,531,7533,51528,4
1114
Ockay Tomáš21752187VOKD Poruba6,039,051,030,5032,5157,5
127
IMJaworski Miroslaw23450KSz SILESIA Raciborz6,038,049,030,7533,510-8,2
1334
FMGazik ViktorU1519230Liptovska Sachova Skola6,038,049,030,2531,01543,8
1417
Mrázek LumírU1821382147SK Slavia Orlová6,037,549,031,7532,01510,4
1524
Kolář Stanislav20672080Šk Šenov6,037,547,529,5031,0155,6
1613
FMHelis Tadeusz22540KSz SILESIA Raciborz6,036,546,529,2531,515-22,5
1712
Orzechowski Jacek22620KSz SILESIA Raciborz6,036,048,029,7532,015-12,1
1828
Foltyn Lukasz20140MUKS Cieszyn6,035,547,027,2528,01512,3
1920
Zimniok Lubomír21092086Jäkl Karviná6,035,545,528,5030,5150,3
2023
Řezníček Marcel20812082Slavia Havířov5,538,047,526,0030,5155,7
2137
Melzer PatrikU1518521964Tj Slovan Havířov5,537,045,525,2527,52563,3
2222
Vysoglad Petr20882079Beskydská šachová škola o.s.5,535,546,525,2528,015-14,6
2315
FMLys Josef21702180Jäkl Karviná5,535,044,524,2529,015-23,1
2411
FMPacl VáclavS6022752268Šachový klub GEOFIN Ostrava5,534,044,025,2527,015-40,7
2516
Weissmann Lukáš21492122Sokol Dobrá5,533,544,525,2528,515-17,5
2631
Kotas JanS6019891950TJ Vendryně5,533,542,023,2525,515-12,0
2726
Kraus FrantišekS6020392073TJ Vendryně5,532,041,522,7528,0154,5
2833
Snopek JiříS6019361855Tj Mariánské Hory5,531,539,522,0025,5154,1
2932
Maroszczyk WieslawS6019501974TŽ Třinec5,531,539,520,7525,015-7,7
3036
Szotkowski JakubU1519061968TJ Slovan Havířov5,042,053,528,0032,51542,5
3119
Karhánek Pavel21182112Vokd Poruba5,037,548,021,5030,0151,2
3244
Rydzewski PawelU1817650UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj5,037,046,022,5027,01520,7
3327
Didi Jan20312053Tj Mittal Ostrava5,036,547,524,0027,515-9,9
3425
Trombík Karel20532065SK Slavia Orlová5,035,042,018,5028,015-18,3
3559
Zoechling Karlheinz019795,034,543,021,0023,0
3629
Kawulok MarekU1819962037SK Slavia Orlová5,034,045,020,7525,015-9,9
3742
Luczyk PetrU1818001907SK Slavia Orlová5,034,044,022,0024,0156,9
3847
Kostka VítU1517061703SK Slavia Orlová5,032,039,017,5025,5253,5
3930
Olšar ZdeněkS6019891989SK Slavia Orlová5,030,039,020,0024,515-3,9
4048
Novák JiříU1516771674SK Slavia Orlová5,030,038,018,2525,0151,5
4121
Podlesný Pavel21042118Baník Havířov4,536,046,020,5026,515-25,0
4239
Třetina ZdeněkS6018191804Vokd Poruba4,535,043,017,0026,0151,6
4376
Lojek MarekU1501483SK Slavia Orlová4,534,544,020,7523,0
4440
Adamčík Bohdan18191765OS Rychvald4,534,043,018,7524,5250,5
4545
Nytra PetrU1517491738SK Slavia Orlová4,534,043,018,5024,5250,5
4635
Váhala Tomáš19071854Šk Týn Nad Vltavou4,533,542,517,2525,525-10,0
4751
Folwarczny MarekU1816051717SK Slavia Orlová4,532,544,019,5023,000,0
4863
Havlík VlastimilS6001861OS Rychvald4,532,541,017,7521,5
4949
Bausano MichaelU1516511574SK Slavia Orlová4,532,040,517,0023,5253,5
5069
Walica RomanU1501625SK Slavia Orlová4,531,040,017,7521,0
5161
Majerčík JaroslavS6001928Viktorie Bohumín4,531,039,015,5022,0
5241
Steinhauserová AnnaU1818061794ŘEMDIH Strmilov4,530,539,016,5022,0152,0
5354
Lisowski AdamU1515631600TS "Kuźnia" Rybnik4,529,037,515,0020,025-15,5
5467
Melzer Petr01728Tj Slovan Havířov4,529,037,012,5020,0
5550
Klíma Martin16501614Šo Tj Karolinka4,528,036,514,7520,0254,8
5658
Steinhauser VáclavU1514251470ŘEMDIH Strmilov4,030,540,514,0019,015-4,9
5766
Orzechowski Krzysztof01737UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj4,030,539,514,7521,0
5870
Hanák TomášU1801616OS Rychvald4,030,037,514,0020,0
5938
Červenka RomanS6018431913TJ Slovan Havířov4,029,538,514,5021,015-16,8
6071
Fišer OtakarS6001600Tj Mariánské Hory4,029,536,012,0021,0
6156
Kubošová HanaU1514791678SK Slavia Orlová4,029,037,014,2518,025-4,0
6246
Bambušek VladislavS6017171675Šo Tj Karolinka4,028,537,013,5021,025-4,3
6385
Horvath TomášU1501365SK Slavia Orlová4,028,035,514,0015,0
6475
Wodecki AleksanderU1501600UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj4,027,535,514,0018,0
6577
Kubošová JanaU1501466SK Slavia Orlová4,027,535,512,7516,5
6673
Kordela MonikaU1501600UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj4,027,034,010,5016,0
6762
Nikitin VolodymyrU1501900Оболонь–Гроссмейстер Kiev4,026,535,513,7517,0
6883
Michalski JaroslawU1501400TS "Kuźnia" Rybnik4,026,535,513,5017,5
6960
Miloserdov ValeriyU1501933Оболонь–Гроссмейстер Kiev4,026,534,012,0018,0
7093
Kordela KamilU1801200UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj4,026,033,012,7517,0
7165
Adamczyk Piotr01800UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj3,535,045,516,2522,5
7257
Foltyn MateuszU1814680MUKS Cieszyn3,531,040,013,5019,02513,8
7378
Šrámek OndřejU1501455SK Slavia Orlová3,530,037,512,7518,5
7453
Lipus DrahomírS6015631619OS Rychvald3,528,037,510,0017,515-3,6
7552
Pilch DavidU1515961348SK Slavia Orlová3,528,036,511,5018,500,0
7687
Nytra JanU1501295SK Slavia Orlová3,524,531,510,0014,0
7772
Galeziowska MartaU1501600UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj3,523,530,08,5013,5
7843
Kocur GustavS6017991787TJ Vendryně3,029,037,510,7519,525-3,0
7979
Gruszka AlešU1501440SK Slavia Orlová3,029,036,59,5016,0
8074
Orzechowski MichalU1501600UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj3,027,037,09,0015,0
8184
Wodecki Michal01400Skrzyszów3,027,034,510,0017,0
8280
Koláček MiroslavS60014333,027,034,59,5013,5
8389
Kotas Marian01263SK Slavia Orlová3,026,032,08,0015,0
8491
Gazik JakubU1501239Liptovska Sachova Skola3,025,532,58,0012,5
8594
Bober MateuszU1501000TS "Kuźnia" Rybnik3,025,031,58,0014,0
8692
Frydrych LukaszU1501200TS "Kuźnia" Rybnik3,024,531,06,009,0
8795
Drozniak StanislawU1501000UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj3,024,029,56,5013,0
8898
Ucháč DavidU15010003,022,529,57,5013,0
8996
Sikora MatoušU1501000OS Rychvald3,022,529,57,5011,0
9064
Trakaliuk LeonidU1501828Оболонь–Гроссмейстер Kiev3,021,028,57,5012,5
9155
Wojcik JanU1514990SK Slavia Orlová2,530,038,07,0016,025-6,0
9288
Šrámek VojtěchU1501276SK Slavia Orlová2,523,029,56,759,5
9381
Hrubý TomášU1801413TJ Slovan Havířov2,520,528,05,508,5
9468
Kuzňarský LudvíkS6001677OS Rychvald2,027,536,57,0014,0
9586
Fialka AdamU1501329SK Slavia Orlová2,025,033,05,7511,0
9699
Ucháč JakubU15010001,523,529,55,009,5
9782
Adamczyk ZuzannaU1501400UKS "Pionier" Jastrzebie Zdroj1,522,028,53,006,0
9897
Tomala MichalU15010001,028,037,03,007,0
9990
Adamczyk MartinU1501250SK Slavia Orlová0,021,528,50,000,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
Pomocné hodnocení4: Fide Tie-Break

Advertisement
Advertisement