Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Turnaj přátelství 2019 skupina A

Poslední aktualizace21.04.2019 16:54:25, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
18CMJareš MichalCZE19102222 ŠK Polabiny, z.s.6,52,043,546,0
22Londin ŠimonCZE2127Oddíl šachů Sportovního klubu Prost6,51,547,552,0
315Ret Adam JosefCZE1834ŠK Dopravní podnik Praha6,51,546,550,5
41Malý MarekCZE2141ŠK Velké Losiny6,51,046,549,0
57Trávníček Kryštof MikulášCZE1912ŠO Kunovice6,00,041,544,5
63Zbořil TomášCZE2098Šachový klub Olomouc z.s.5,50,047,552,0
713Adámek VladimírCZE1846SK ROŠÁDA Prostějov5,50,045,048,0
84Bareš JáchymCZE2004Agentura 64 Grygov5,50,044,046,5
916Brácha PavelCZE1804SK ROŠÁDA Prostějov5,50,043,547,5
1011Hartinger AntonínCZE1880TJ Libina5,50,042,545,0
1114Pekárek AlešCZE1840SK Slavia Orlová5,50,040,543,5
1212Oborný TomášCZE1877TJ Ostrava5,50,040,543,0
139Pavel RichardCZE1907SK ROŠÁDA Prostějov5,50,037,039,5
1424Jeřábková JuliaCZE1715Šachový klub Mohelnice, z.s.5,50,035,538,5
155Jiříček JakubCZE1944TJ Sokol Skalička z.s.5,00,043,047,0
166Holman RadekCZE1931SK EMKaD Holešov5,00,040,043,5
1723Richvalský PatrikCZE1722ŠK Zlín-Malenovice, z.s.5,00,038,040,5
1825Blaha MarekCZE1710ŠK 1921 Zábřeh4,50,041,545,5
1927Mohapl TomášCZE1678Oddíl šachů Sportovního klubu Prost4,50,041,044,5
2018Effenberger AdamCZE1794ŠK Vinary4,50,037,539,0
2121Hurta JiříCZE1733Šachový klub HM Ostrava4,50,036,539,0
2240Zrůbek AdamCZE1197Agentura 64 Grygov4,50,033,536,0
2319Haderka KarelCZE1766Tatran Litovel4,50,032,034,5
2437Mařák JakubCZE1490ŠK Zlín, z.s.4,50,030,532,0
2517Hradský AlešCZE1803Oddíl šachů Sportovního klubu Prost4,00,040,543,5
2626Bainhofner JiříCZE1679ŠK Praha-Smíchov4,00,036,038,5
2735Jiříček VojtěchCZE1570TJ Sokol Skalička z.s.4,00,032,034,5
2836Vaculík MartinCZE1551ŠK Hustopeče4,00,031,032,5
2910Fiala JiříCZE1880Oddíl šachů Sportovního klubu Prost3,50,037,040,0
3028Gregůrková NikolaCZE1666Agentura 64 Grygov3,50,034,036,5
3122Macek OldřichCZE1726T.J. Sokol Šumperk3,50,033,035,5
3234Růžičková EmaCZE1604Agentura 64 Grygov3,50,032,034,5
3329Karlík PetrCZE1662Moravská Slavia Brno3,00,035,036,5
3433Černý MichalCZE1608ŠK Zlín-Malenovice, z.s.3,00,034,537,0
3530Malenovský MartinCZE1630ŠK ZŠ Horka nad Moravou3,00,032,534,0
3639Nesporá TaťánaCZE1413ŠK 1921 Zábřeh3,00,028,530,0
3732Peroutka ŠimonCZE1618TJ Sokol Údlice2,50,038,039,5
3820Kolmaš OldřichCZE1766Šachový klub Olomouc z.s.2,50,036,039,0
3931Novák BořivojCZE1630T.J. Sokol Hranice2,50,032,033,5
4038Obšivačová JanaCZE1422Agentura 64 Grygov1,50,028,531,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 25.02.2021 23:11
PixFuture exclusive partner, tiráž