Obert Delegació Lleida 2019 (211803)

OrganitzadorDT Lleida i C.E. Mollerussa
FederacióCatalunya ( CAT )
Director del torneigGM Magem Badals, Jordi (2200074)
Àrbitre principalValios Blanco, Xavier (32098995)
Control de temps90 min + 30 "/mov
SeuCol·legi Pompeu Fabra (ronda 1 i 2) - L'Amistat de Mollerussa (rondes 3 a 9)
Rating calculationEloN, FIDE
Data2019/04/06 Al 2019/06/15
Mitjana d'Elo1851
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització18.05.2019 22:09:57, Creador/Darrera càrrega: xavier valios blanco

Selecció del torneigObert, Promoció
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació després de la 5 ronda, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5/9 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5
PartidesHi ha 20 partides per descarregar
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Aparellaments/Resultats

2. Ronda El 2019/04/27 A les 16.30

T.Núm.NomEloPts. ResultatPts. NomEloNúm.
119Biosca Lacasa Jordi 19931 0 - 11 MKCampos Olaya Israel 23632
24MKMonell Camarasa David 23501 1 - 01 Badia Torra Jaume 194320
321Melich Martinez Josep 19401 ½ - ½1 Ribera Pane Jaume 22445
46Badia Mas Jordi 22161 1 - 01 Raga Lleida Roman 193324
525Bedoya Ribo Jordi 19311 0 - 11 Cardona Alcaide Roberto 21817
68Brunet Martinez Josep 21691 0 - 11 Palau Barrufet Vinyet 191927
729Vendrell Lara Gerard 19111 ½ - ½1 MKCodina Garcia Josep 21639
810Mas Mestres Jordi 21111 ½ - ½1 Cano Rodriguez Daniel 191328
931Miralles Rullo Jose 18961 0 - 11 Sanuy Moncasi Albert 210111
1012Rodon Balcells Jaume 20461 1 - 01 Ponsarnau Marquilles Jaume 190630
1133Sole Castane Jaume 18771 ½ - ½1 Mir Carnice Jordi 204014
1215Lara Dieguez Federico 20361 1 - 01 Montagut Gonzalez Joan 188232
1335Cots Valls Jordi 18651 0 - 11 Herreros Angrill Jaime 201716
1417Subarroca Blanch Francesc 20001 1 - 01 Bell-Lloch Albareda Miquel A 187334
1560Visa Bernat Guillem 1552½ 0 - 1½ Villa Gimenez Carmelo 199418
1654Prim Moran Clara 1654½ 0 - 1½ Cardona Marin Wilson 192626
1750Escale Balcells Jose 17240 + - -0 FMBarbero Sendic Alejandro 23771
183Masague Artero Guerau 23520 1 - 00 Coria Gonzalez I Pedro 171051
1952Vendrell Lara Marc 16930 0 - 10 Estruch Andreu Guim 204113
2022Jucla Esteve Francisco Javier 19370 1 - 00 Hurguis Vasile-Adrian 166753
2123Estruch Andreu Lluc 19330 ½ - ½0 Niubo Parramon Edgar 164255
2236Lopez Minguella Armand 18630 1 - 00 Berge Gallego Pau 161257
2356Ionescu Ioan Adrian 16260 0 - 10 Escoda Rodriguez David 186237
2438De La Fuente Exposito Juan Manuel 18520 1 - 00 Torres Diez Pau 156659
2558Barri Castell Joan 15910 0 - 10 Pedra Marquina Joan 184339
2661Pinol Bosch Biel 15490 0 - 10 Coria Gonzalez Pedro 184240
2741Luengo Guillermo Daniel 18410 1 - 00 Carnice Gatius Elisa Justa 154262
2863Conde Chijeb Alexis 15130 1 - 00 Lopez Morato Jeronimo 181442
2943Orellana Rios Jose Manuel 18070 1 - 00 Massot Fernandez Ian 151264
3065Puig-Gros Munte Andreu 15120 - - +0 Becerra Gomez Juan Jose 180344
3145Sole Chimeno Joan 17930 1 - 00 Massot Ballespi Jorge 151166
3267Clua Aparicio Hugo 14910 0 - 10 Benseny Martinez Guerau 174246
3347Pedra Marquina Alex 17360 + - -0 Garriga Bericua Antonio 148068
3448Pala Nosas Guillem 17330 1 - 00 Fernandez Gomez Izan 137070
3569Torres Diez Marc 14410 0 - 10 Rubies Roure Antonio 172849