Advertisement

Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Memoriál Jana Krejčího A Rajhrad 2019 dospělí a dorost

Poslední aktualizace06.04.2019 15:46:26, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgNKlub/Místo
1Vyskočil NeklanCZE2270ŠK Duras BVK
2Slepov KyrylCZE2119Jezdci Jundrov
3Hájek OskarCZE2029SK Podlužan Prušánky z.s.
4Barák DavidCZE2023ŠK Duras BVK
5Šípek MichalCZE2008Jezdci Jundrov
6Pokladník MartinCZE1945TJ Sloup
7Sysel JiříCZE1943TJ Slovan Ivančice
8Baláž FrantišekCZE1932TJ Sloup
9Svobodová MichaelaCZE1930Jezdci Jundrov
10Messerschmidt StanislavCZE1907OREL Ořechov
11Vykydal FrantišekCZE1890Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
12Dumková DanielaCZE1890Šachy Zastávka
13Špičák PetrCZE1813TJ Sloup
14Hrdlička VladanCZE1812ŠK Střelice
15Pavlík VladimírCZE1777ŠK Kuřim, z.s.
16Hyrš MartinCZE1764ŠK Duras BVK
17Skalník JosefCZE1753TJ Slovan Ivančice
18Kropáč JiříCZE1747ŠK Kuřim, z.s.
19Kolek JosefCZE1745TJ Slovan Ivančice
20Vrzal TomášCZE1682Tatran Poštorná
21Mojžíšek JiříCZE1670ŠO TJ Zborovice
22Tajovský MatějCZE1655ŠK Duras BVK
23Nekvasil RadekCZE1647GPOA Znojmo, spolek
24Peška JanCZE1643ŠK Střelice
25Molík ZdeněkCZE1635TJ Znojmo
26Vrbík PetrCZE1635Šachy Zastávka
27Mikulášek PetrCZE1632TJ Sloup
28Dvořáková OlgaCZE1620Spartak Adamov
29Kirš DušanCZE1588Moravská Slavia Brno
30Hála PavelCZE1583Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
31Halbrštat PetrCZE1580TJ Znojmo
32Režný FrantišekCZE1552ŠK Slavoj Velké Pavlovice
33Horák MilošCZE1537ŠK Střelice
34Mikulášek JosefCZE1525TJ Sloup
35Slavík MiroslavCZE1482Tatran Poštorná
36Loucký TomášCZE1456Šachy Brankovice z.s.
37Netopil MartinCZE1431Klub šachistů TJ Sport Bučovice, z.
38Brda VlastimilCZE1430Slavia Boskovice
39Hruška MarekCZE1405Sportovní klub Vyškov, zapsaný spol
40Londin MartinCZE1400Oddíl šachů Sportovního klubu Prost
41Skoumal RadekCZE1375GPOA Znojmo, spolek
42Štoudek MichalCZE1373Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
43Tutková LudmilaCZE1368ŠK Veselí n/M
44Kouřil EduardCZE1358TJ Sloup
45Jordán PavelCZE1353GPOA Znojmo, spolek
46Kužílek MartinCZE1353Sportovní klub Vyškov, zapsaný spol
47Nekula ŠtěpánCZE1346GPOA Znojmo, spolek
48Dumek AlešCZE1336Šachy Zastávka
49Frk TomášCZE1320GPOA Znojmo, spolek
50Dvořák JaroslavCZE1295TJ Slovan Ivančice
51Rampulová MarkétaCZE1287Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
52Kunčická KláraCZE1261ŠK Duras BVK
53Adamec MartinCZE1000nereg.
54Hladký JiříCZE1000nereg.
55Houfek VladimírCZE1000nereg.
56Strachoň IvanCZE1000TJ Sloup
57Wagner OtoCZE1000nereg.
58Lukáš FrantišekCZE1000Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
59Štoudek JiříCZE1000Šachový klub Kunštát, z.s.
60Železný JanCZE1000GPOA Znojmo, spolek