4-ий традиційний дитячий "Шаховий турнір у вишиванках " ТУРНІР "А"

Posledná aktualizácia 16.05.2019 16:17:58, Creator/Last Upload: lviv region cf

Výber turnajaTurnir-A, Turnir-B
Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloEloNKlub
1Андрухів ОлесяUKR00Львів
2Атаманюк АннаЛЬВ00Ліцей Галицький
3Балич АнастасіяЛЬВ00Львів, "Юний ферзь"
4Бегей АнгелінаUKR00Львів, ЗСШ 55, "Юний ферзь"
5Будянський Матвій 4ЛЬВ00Львів
6Ващишин Остап 4ЛЬВ00Львів "Юний Ферзь"
7Войтюк Дем'ян 4ЛЬВ00"Юний Ферзь"
8Гресь ГлібUKR00ДБ№1
9Гузик МиколаUKR00Ліцей Галицький
10Гук Дем'ян 4ЛЬВ00Куликів
11Добуш ОріянаUKR00Дивосвіт
12Домінчук КатеринаЛЬВ00м.Львів «Юний ферзь»
13Дуда АннаUKR00СШ№5
14Дунаєв-Пріцак ДенисUKR00Дивосвіт
15Жиденко МаксимUKR00Ліцей Галицький
16Завадовський Максим 4ЛЬВ00Городок, клуб Е2-Е4
17Завельський Дмитро 4ЛЬВ00Львів - СШ 34
18Звір Ілля 4ЛЬВ00Куликів
19Зяя Марта 4ЛЬВ00Львів - СШ 34
20Іванців Вікторія 4ЛЬВ00Дивосвіт Львів
21Карпінець Захар 4ЛЬВ00Львів ЛША
22Квич Андрій 4ЛЬВ00Львів ЛША
23Ковальський Ярослав 4ЛЬВ00Львів, Дебют
24Ковальчук-Данилів СофіяЛЬВ00Львів, СШ№91
25Комарницька Юлія 4ЛЬВ00Львів - СШ 34
26Конюшко Володимир 4ЛЬВ00Городок. Е2е4
27Коровій Анастасія 4ЛЬВ00м.Львів, “Юний ферзь”
28Коруд Володимир 4ЛЬВ00Львів,Юний Ферзь
29Кравчук ВасильЛЬВ00Львів
30Кравчук ОлегЛЬВ00Львів
31Максимків ВікторіяUKR00СШ№5
32Манькович СофіяЛЬВ00Фігурка Львів
33Масняк Юрій 4ЛЬВ00Львів
34Микитюх Андрій 4ЛЬВ00Юний ферзь Львів
35Микитюх Богдан 4ЛЬВ00Юний ферзь Львів
36Миськів СофіяЛЬВ00Львів - СШ 34
37Молибога Марко 4ЛЬВ00Львів, ДЕБЮТ
38Морозов ТимофійUKR00СШ№17
39Оленюк Віктор 4ЛЬВ00Львів
40Паславський РоманUKR00ДБ№1
41Поврозник ОверійUKR00Ліцей Галицький
42Поливода ОлександрUKR00Ліцей Галицький
43Пюрик Євгеній 4ЛЬВ00м. Львів, ЛША
44Северенчук МикитаUKR00СШ№5
45Селецький ВсеволдUKR00СШ№55
46Селецький ЯремаUKR00СШ№55
47Семенова ЛадаЛЬВ00Львів. "Юний ферзь"
48Скочиляс Софія 4ЛЬВ00Львів - СШ 34
49Славич Богдан 4ЛЬВ00Куликів, ЛША (Юрій Красногор)
50Славич ОсипЛЬВ00Куликів, ЛША (Юрій Красногор)
51Совгар ХристинаUKR00ДБ№1
52Стадник БоженаЛЬВ00Львів, " Юний ферзь"
53Стебницький РостиславUKR00ДБ№1
54Сьома Юрій 4ЛЬВ00Львів ЛША
55Сябрук МаркоUKR00СШ№5
56Угнечев Арсен 4UKR00СШ№5
57Чайковський Олексій 4ЛЬВ00Городок
58Чижевський ІлляЛЬВ00с.Зубра - ЗДО "Дубочок"
59Шавель ЮрійЛЬВ00Львів. "Юний ферзь"
60Шала Марія 4UKR00Дивосвіт
61Шевцов Олександр 4UKR00СШ№5
62Яковець НазарUKR00Ліцей Галицький
63Зелінський АнтонUKR00СШ№91
64Лисак РоманUKR00ДБ№1
65Кизима ДанилоUKR00ДБ№1
Advertisement