Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

MČR dětí do 8 let 2019 - chlapci

Poslední aktualizace31.03.2019 11:52:49, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgNKlub/Místo
1Bouška JiříCZE1556ŠO Hlinsko
2Alidis MyronCZE1549ŠK Molekula
3Chernyy AndreyCZE1423ŠK Aurora-š.š. Anatolije Karpova
4Komárek TobiášCZE1348ŠK Svitavy
5Švadlenka MichalCZE1331TJ Kobylisy
6Sboev KirillCZE1211ŠK Aurora-š.š. Anatolije Karpova
7Kroulík VáclavCZE1202Region Panda, z.s.
8Frantsev IegorCZE11781. Novoborský ŠK
9Bulawa AdamCZE1136SK Slavia Orlová
10Mruškovič OndřejCZE1128Šachový klub Zdice
11Mrázek MatoušCZE1124Beskydská šachová škola z.s.
12Ocelák LukášCZE1116ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
13Zelba JosefCZE1112ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s.
14Kroulík ŠtěpánCZE1103Region Panda, z.s.
15Hladký MikulášCZE1100Jezdci Jundrov
16Kováč PavelCZE1100Sokol Buštěhrad
17Krejcárek JanCZE1100TJ Kavalier Sázava z.s.
18Kudláček ŠimonCZE1100DDM Symfonie Poděbrady
19Mrázek ŠtěpánCZE1100DDM Symfonie Poděbrady
20Sedmihradský VojtěchCZE1100ŠK Spartak Čelákovice
21Zrůst LukášCZE1099ŠK Spartak Chodov
22Veverka MaxCZE1093Sokol Tábor
23Zahumenský ŠtěpánCZE1092Beskydská šachová škola z.s.
24Jabůrek DavidCZE1091Sportovní klub Vyškov, z.s.
25Knápek JanCZE1091Agentura 64 Grygov
26Kneblík AlešCZE1088Sportovní klub Vyškov, z.s.
27Babula TomášCZE1085ŠK Staré Město
28Pukowietz MarekCZE1069Sportovní klub Vyškov, z.s.
29Jančík VojtěchCZE1061TJ Sokol Plzeň-Letná
30Zimovčák KryštofCZE1057Šachový klub při ZŠ Kaplického Libe
31Policar MartinCZE1055TJ Spartak Pelhřimov
32Bára JanCZE1047ŠK Dopravní podnik Praha
33Sochor AntonínCZE1041ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
34Artamonov MikhailCZE1040ŠK Molekula
35Koždoň MarekCZE1026TŽ Třinec
36Vojkovský MichaelCZE1022Beskydská šachová škola z.s.
37Antoš BořivojCZE1000TJ Jawa Brodce
38Ausperger VítCZE1000TJ Desko Liberec
39Bělocký DanielCZE1000TJ Slovan Havířov
40Boff OndřejCZE1000TŽ Třinec
41Dvořák VojtěchCZE1000Region Panda, z.s.
42Dzialo DavidCZE1000Šachová škola Bohumín, z.s.
43Forejtník AdamCZE1000ŠK Hustopeče
44Friedl MarekCZE1000Beskydská šachová škola z.s.
45Grešl SamuelCZE1000Beskydská šachová škola z.s.
46Hlaváč PetrCZE1000Interchess z.s.
47Hoke PetrCZE1000ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.
48Holubář RomanCZE1000ŠŠPM Lipky HK
49Hotový PetrCZE1000TJ Náměšť n/Oslavou
50Jančo Ján AlbertCZE1000Lokomotiva Krnov
51Jiřík PetrCZE1000Beskydská šachová škola z.s.
52Jordan MathiasCZE1000Šachová škola Bohumín, z.s.
53Jurtík PavelCZE1000Interchess z.s.
54Klimánek FrantišekCZE1000Beskydská šachová škola z.s.
55Kožušník JanCZE1000Beskydská šachová škola z.s.
56Krajčovič FilipCZE1000Šachový klub Karviná
57Krišica LukášCZE1000TŽ Třinec
58Křivský MikulášCZE1000TJ CHS Chotěboř
59Kříž EliášCZE1000ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
60Kupka AlexandrCZE1000Beskydská šachová škola z.s.
61Lumbert FilipCZE1000Beskydská šachová škola z.s.
62Malý OndřejCZE1000TJ Náměšť n/Oslavou
63Mazánek MatějCZE1000ŠK Libštát
64Metastasio NoccollóCZE1000Slavoj Český Těšín
65Mičánek MaxCZE1000TJ Náměšť n/Oslavou
66Mikeš MatyášCZE1000ŠK Vinary
67Mydlář MatějCZE1000Lokomotiva Krnov
68Novák KryštofCZE1000TJ Bohemians Praha
69Pech MatyášCZE1000TJ Kobylisy
70Peinlich MatyášCZE1000Beskydská šachová škola z.s.
71Pistulka ŠtěpánCZE1000ŠACHklub Tábor z.s.
72Růžička OtoCZE1000Agentura 64 Grygov
73Řehák ŠimonCZE1000Šachy Zastávka
74Sadílek DavidCZE1000ŠK Staré Město
75Sochor VáclavCZE1000ŠK ZŠ Horka nad Moravou
76Szöke OndřejCZE1000SK Slavia Orlová
77Szurman VáclavCZE1000TŽ Třinec
78Šereda AdamCZE1000TJ Bohemians Praha
79Šetina JanCZE1000ŠK Kuřim, z.s.
80Šopek AdamCZE1000Beskydská šachová škola z.s.
81Šudřich RadekCZE1000Slavia Kroměříž
82Tichý JánCZE1000TJ Bohemians Praha
83Varmus AndrejCZE1000TŽ Třinec
84Velehradský KryštofCZE1000Jezdci Jundrov
85Zajonc TomášCZE1000TŽ Třinec
86Záveský JakubCZE1000Interchess z.s.
87Žyla ArturCZE1000Slavoj Český Těšín