Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Jihomoravský krajský přebor družstev mladších žáků 2019

Poslední aktualizace23.03.2019 13:39:18, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  6. Šachy Zastávka A (Rtg prům.:1041, PH 1: 11 / PH 2: 52)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Žaža David1170CZE23731230111½115,561167
2Švagr Daniel1077CZE237292521011014,061140
3Prokop Tomáš1000CZE1010002,061076
4Prokop Ondřej1000CZE0010012,061071
5Vinohradský Lukáš1000CZE1001013,061052
6Křížová Agáta1000CZE10100+3,061004

Info o hráči

Žaža David 1170 CZE Rp:1516
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
113Řehák Šimon1000CZE1,0w 11
251Hronek Ondřej1561CZE4,0s 11
332Řepka Jan1000CZE1,0w 11
457Kraus Viktor1173CZE2,5w ½1
520Klinkovský Vojtěch1165CZE3,0s 11
763Charvát Ondřej1100CZE0,0s 11
Švagr Daniel 1077 CZE Rp:1248
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
114Hudec Tomáš1000CZE3,0s 12
252Boček Adam1411CZE5,5w 02
333Výchopeň Martin1000CZE2,5s 12
458Procházka Martin1077CZE1,5s 12
521Karafiát Vojtěch1279CZE4,5w 02
764Pikner Denis1074CZE0,0w 12
Prokop Tomáš 1000 CZE Rp:951
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
115Šoltés Marek1000CZE0,0w 13
253Havel Tomáš1261CZE5,5s 03
334Tomanec Michal1000CZE3,0w 13
459Hronek Martin1000CZE3,0w 03
522Grausgruber Jiří1126CZE4,5s 03
765Pukowietz Marek1069CZE2,0s 03
Prokop Ondřej 1000 CZE Rp:946
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
116Mucha Jakub1000CZE2,0s 04
254Buzáš Michal1152CZE3,5w 04
335Jackovičová Veronika1000CZE3,0s 14
460Ševčíková Kateřina1003CZE4,5s 04
523Janský Adam1172CZE3,5w 04
766Tycholizová Marijana1100CZE0,0w 14
Vinohradský Lukáš 1000 CZE Rp:1052
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
117Pokorná Alena1000CZE0,0w 15
255Kubátová Běta1280CZE4,5s 05
336Tomanec Vlastimil1000CZE2,0w 05
461Řepka Martin1000CZE1,0w 15
524Pejchlová Zuzana1034CZE4,0s 05
767Doleží Tadeáš1000CZE1,0s 15
Křížová Agáta 1000 CZE Rp:932
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
118Hudec Lukáš1000CZE0,0s 16
256Šetina Jan1000CZE6,0w 06
337Horák Hanuš1000CZE3,0s 16
462Adamec Kryštof1000CZE3,0s 06
525Holubec Jakub1021CZE6,0w 06
70Brett nicht besetzt00,0- 1K6

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2019/03/23 Hodina 09:30
Šach.11  Šachy Zastávka AELO-12  Šachy Zastávka BELO5 : 1
6.1
Žaža, David
1170-
Řehák, Šimon
10001 - 0
6.2
Švagr, Daniel
1077-
Hudec, Tomáš
10001 - 0
6.3
Prokop, Tomáš
1000-
Šoltés, Marek
10001 - 0
6.4
Prokop, Ondřej
1000-
Mucha, Jakub
10000 - 1
6.5
Vinohradský, Lukáš
1000-
Pokorná, Alena
10001 - 0
6.6
Křížová, Agáta
1000-
Hudec, Lukáš
10001 - 0
2. Kolo Datum kola 2019/03/23 Hodina 10:05
Šach.2  ŠK Kuřim BELO-11  Šachy Zastávka AELO5 : 1
3.1
Hronek, Ondřej
1561-
Žaža, David
11700 - 1
3.2
Boček, Adam
1411-
Švagr, Daniel
10771 - 0
3.3
Havel, Tomáš
1261-
Prokop, Tomáš
10001 - 0
3.4
Buzáš, Michal
1152-
Prokop, Ondřej
10001 - 0
3.5
Kubátová, Běta
1280-
Vinohradský, Lukáš
10001 - 0
3.6
Šetina, Jan
1000-
Křížová, Agáta
10001 - 0
3. Kolo Datum kola 2019/03/23 Hodina 10:40
Šach.11  Šachy Zastávka AELO-13  ŠK Lokomotiva Brno BELO5 : 1
4.1
Žaža, David
1170-
Řepka, Jan
10001 - 0
4.2
Švagr, Daniel
1077-
Výchopeň, Martin
10001 - 0
4.3
Prokop, Tomáš
1000-
Tomanec, Michal
10001 - 0
4.4
Prokop, Ondřej
1000-
Jackovičová, Veronika
10001 - 0
4.5
Vinohradský, Lukáš
1000-
Tomanec, Vlastimil
10000 - 1
4.6
Křížová, Agáta
1000-
Horák, Hanuš
10001 - 0
4. Kolo Datum kola 2019/03/23 Hodina 11:20
Šach.11  Šachy Zastávka AELO-10  ŠK Kuřim CELO2½:3½
3.1
Žaža, David
1170-
Kraus, Viktor
1173½ - ½
3.2
Švagr, Daniel
1077-
Procházka, Martin
10771 - 0
3.3
Prokop, Tomáš
1000-
Hronek, Martin
10000 - 1
3.4
Prokop, Ondřej
1000-
Ševčíková, Kateřina
10030 - 1
3.5
Vinohradský, Lukáš
1000-
Řepka, Martin
10001 - 0
3.6
Křížová, Agáta
1000-
Adamec, Kryštof
10000 - 1
5. Kolo Datum kola 2019/03/23 Hodina 12:00
Šach.5  ŠK Duras BVK Královo PoleELO-11  Šachy Zastávka AELO5 : 1
4.1
Klinkovský, Vojtěch
1165-
Žaža, David
11700 - 1
4.2
Karafiát, Vojtěch
1279-
Švagr, Daniel
10771 - 0
4.3
Grausgruber, Jiří
1126-
Prokop, Tomáš
10001 - 0
4.4
Janský, Adam
1172-
Prokop, Ondřej
10001 - 0
4.5
Pejchlová, Zuzana
1034-
Vinohradský, Lukáš
10001 - 0
4.6
Holubec, Jakub
1021-
Křížová, Agáta
10001 - 0
7. Kolo Datum kola 2019/03/23 Hodina 13:20
Šach.9  SK Vyškov CELO-11  Šachy Zastávka AELO1 : 5
5.1
Charvát, Ondřej
1100-
Žaža, David
11700 - 1
5.2
Pikner, Denis
1074-
Švagr, Daniel
10770 - 1
5.3
Pukowietz, Marek
1069-
Prokop, Tomáš
10001 - 0
5.4
Tycholizová, Marijana
1100-
Prokop, Ondřej
10000 - 1
5.5
Doleží, Tadeáš
1000-
Vinohradský, Lukáš
10000 - 1
5.6
bez hráče
0-
Křížová, Agáta
1000- - +