Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Jihomoravský krajský přebor družstev mladších žáků 2019

Poslední aktualizace23.03.2019 13:39:18, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  1. ŠK Kuřim A (Rtg prům.:1299, PH 1: 19 / PH 2: 82)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Šetina Václav1552CZE2371218011101015,071361
2Tajovský Šimon1541CZE39209011111117,071184
3Ševčík Pavel1316CZE23712198½11½1116,071147
4Boháč Šimon1170CZE2370284201½01114,571118
5Kubátová Ema1212CZE23724072½1011115,571098
6Souček Andrej1000CZE2372734901111116,071022

Info o hráči

Šetina Václav 1552 CZE Rp:1436
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
151Hronek Ondřej1561CZE4,0w 11
268Provazník Gabriel1165CZE4,0s 11
320Klinkovský Vojtěch1165CZE3,0w 11
426Ulčák Michael1510CZE5,0s 01
557Kraus Viktor1173CZE2,5w 11
61Hladký Tadeáš1853CZE6,0s 01
738Otáhalová Monika1100CZE2,0s 11
Tajovský Šimon 1541 CZE Rp:1943
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
152Boček Adam1411CZE5,5s 12
269Jekl Lukáš1098CZE2,0w 12
321Karafiát Vojtěch1279CZE4,5s 12
427Vavřínková Marie1327CZE5,0w 12
558Procházka Martin1077CZE1,5s 12
62Mojžíš Prokop1000CZE1,0w 12
739Černý Kamil1093CZE3,5w 12
Ševčík Pavel 1316 CZE Rp:1456
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
153Havel Tomáš1261CZE5,5w ½3
270Jabůrek Radim1000CZE2,0s 13
322Grausgruber Jiří1126CZE4,5w 13
428Sedlák Václav1263CZE5,0s ½3
559Hronek Martin1000CZE3,0w 13
63Hladká Leontýna1289CZE4,0s 13
740Nováková Nela1092CZE0,0s 13
Boháč Šimon 1170 CZE Rp:1187
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
154Buzáš Michal1152CZE3,5s 04
271Pukowietz Patrik1100CZE3,0w 14
323Janský Adam1172CZE3,5s ½4
429Coufalová Laura1250CZE7,0w 04
560Ševčíková Kateřina1003CZE4,5s 14
64Hladký Mikuláš1100CZE5,0w 14
741Křížka Dominik1052CZE1,0w 14
Kubátová Ema 1212 CZE Rp:1359
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
155Kubátová Běta1280CZE4,5w ½5
272Kotisa Jan1147CZE4,0s 15
324Pejchlová Zuzana1034CZE4,0w 05
430Jackovičová Zuzana1132CZE6,0s 15
561Řepka Martin1000CZE1,0w 15
65Kalovský Vladimír1000CZE5,0s 15
742Stará Zuzana1091CZE2,0s 15
Souček Andrej 1000 CZE Rp:1331
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
156Šetina Jan1000CZE6,0s 06
273Hlaváčikova Lucia1065CZE1,0w 16
325Holubec Jakub1021CZE6,0s 16
431Hladký Petr1000CZE3,0w 16
562Adamec Kryštof1000CZE3,0s 16
66Velehradský Kryštof1000CZE2,5w 16
744Učeň Marek1070CZE2,0w 16

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2019/03/23 Hodina 09:30
Šach.1  ŠK Kuřim AELO-2  ŠK Kuřim BELO3 : 3
1.1
Šetina, Václav
1552-
Hronek, Ondřej
15611 - 0
1.2
Tajovský, Šimon
1541-
Boček, Adam
14111 - 0
1.3
Ševčík, Pavel
1316-
Havel, Tomáš
1261½ - ½
1.4
Boháč, Šimon
1170-
Buzáš, Michal
11520 - 1
1.5
Kubátová, Ema
1212-
Kubátová, Běta
1280½ - ½
1.6
Souček, Andrej
1000-
Šetina, Jan
10000 - 1
2. Kolo Datum kola 2019/03/23 Hodina 10:05
Šach.6  SK Vyškov AELO-1  ŠK Kuřim AELO0 : 6
4.1
Provazník, Gabriel
1165-
Šetina, Václav
15520 - 1
4.2
Jekl, Lukáš
1098-
Tajovský, Šimon
15410 - 1
4.3
Jabůrek, Radim
1000-
Ševčík, Pavel
13160 - 1
4.4
Pukowietz, Patrik
1100-
Boháč, Šimon
11700 - 1
4.5
Kotisa, Jan
1147-
Kubátová, Ema
12120 - 1
4.6
Hlaváčikova, Lucia
1065-
Souček, Andrej
10000 - 1
3. Kolo Datum kola 2019/03/23 Hodina 10:40
Šach.1  ŠK Kuřim AELO-5  ŠK Duras BVK Královo PoleELO4½:1½
2.1
Šetina, Václav
1552-
Klinkovský, Vojtěch
11651 - 0
2.2
Tajovský, Šimon
1541-
Karafiát, Vojtěch
12791 - 0
2.3
Ševčík, Pavel
1316-
Grausgruber, Jiří
11261 - 0
2.4
Boháč, Šimon
1170-
Janský, Adam
1172½ - ½
2.5
Kubátová, Ema
1212-
Pejchlová, Zuzana
10340 - 1
2.6
Souček, Andrej
1000-
Holubec, Jakub
10211 - 0
4. Kolo Datum kola 2019/03/23 Hodina 11:20
Šach.3  ŠK Lokomotiva Brno AELO-1  ŠK Kuřim AELO2½:3½
1.1
Ulčák, Michael
1510-
Šetina, Václav
15521 - 0
1.2
Vavřínková, Marie
1327-
Tajovský, Šimon
15410 - 1
1.3
Sedlák, Václav
1263-
Ševčík, Pavel
1316½ - ½
1.4
Coufalová, Laura
1250-
Boháč, Šimon
11701 - 0
1.5
Jackovičová, Zuzana
1132-
Kubátová, Ema
12120 - 1
1.6
Hladký, Petr
1000-
Souček, Andrej
10000 - 1
5. Kolo Datum kola 2019/03/23 Hodina 12:00
Šach.1  ŠK Kuřim AELO-10  ŠK Kuřim CELO6 : 0
1.1
Šetina, Václav
1552-
Kraus, Viktor
11731 - 0
1.2
Tajovský, Šimon
1541-
Procházka, Martin
10771 - 0
1.3
Ševčík, Pavel
1316-
Hronek, Martin
10001 - 0
1.4
Boháč, Šimon
1170-
Ševčíková, Kateřina
10031 - 0
1.5
Kubátová, Ema
1212-
Řepka, Martin
10001 - 0
1.6
Souček, Andrej
1000-
Adamec, Kryštof
10001 - 0
6. Kolo Datum kola 2019/03/23 Hodina 12:40
Šach.4  Jezdci JundrovELO-1  ŠK Kuřim AELO1 : 5
1.1
Hladký, Tadeáš
1853-
Šetina, Václav
15521 - 0
1.2
Mojžíš, Prokop
1000-
Tajovský, Šimon
15410 - 1
1.3
Hladká, Leontýna
1289-
Ševčík, Pavel
13160 - 1
1.4
Hladký, Mikuláš
1100-
Boháč, Šimon
11700 - 1
1.5
Kalovský, Vladimír
1000-
Kubátová, Ema
12120 - 1
1.6
Velehradský, Kryštof
1000-
Souček, Andrej
10000 - 1
7. Kolo Datum kola 2019/03/23 Hodina 13:20
Šach.8  Šachy BrankoviceELO-1  ŠK Kuřim AELO0 : 6
1.1
Otáhalová, Monika
1100-
Šetina, Václav
15520 - 1
1.2
Černý, Kamil
1093-
Tajovský, Šimon
15410 - 1
1.3
Nováková, Nela
1092-
Ševčík, Pavel
13160 - 1
1.4
Křížka, Dominik
1052-
Boháč, Šimon
11700 - 1
1.5
Stará, Zuzana
1091-
Kubátová, Ema
12120 - 1
1.6
Učeň, Marek
1070-
Souček, Andrej
10000 - 1