Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

9.KP Vysočiny v bleskové hře jednotlivců pro rok 2011 Memoriál Josefa Chalupy

Poslední aktualizace26.12.2010 16:21:05, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 14

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1WGMKulovaná EvaCZE2331ŠK Gordic Jihlava
2FMSedláček OldřichCZE2278ŠK Gordic Jihlava
3Žigo ViktorCZE2253ŠK Gordic Jihlava
4FMKratochvíl JosefCZE2243ŠK Caissa Třebíč
5Karásek LukášCZE2198ŠK Gordic Jihlava
6Krondráf KarelCZE2183TJ Žďár nad Sázavou
7Brychta DavidCZE2168ŠK Gordic Jihlava
8Vašut KarelCZE2161TJ Žďár nad Sázavou
9Siebenbürger VlastimilCZE2114TJ Žďár nad Sázavou
10Krčil AlešCZE2089Nové Město na Mor.
11Bukáček LubomírCZE2070TJ Žďár nad Sázavou
12Vala FilipCZE2070TJ Jiskra Havlíčkův Brod
13Vincze RomanCZE2068ŠK Gordic Jihlava
14Zezula RudolfCZE2062TJ Náměšť n/Oslavou
15Sládek VladislavCZE2060ŠK 64 Brno
16Jelínek VáclavCZE2051ŠK Bohemia Pardubice o.s.
17Milostný MilošCZE2047ŠK Caissa Třebíč
18Fišar JosefCZE2043TJ Žďár nad Sázavou
19Svoboda IvoCZE2021TJ Žďár nad Sázavou
20Mičulka DavidCZE2018TJ Náměšť n/Oslavou
21Vachtfeidl PetrCZE2017
22Mouryc TomášCZE2007Sokol Bedřichov
23Mičulka PetrCZE1993TJ Náměšť n/Oslavou
24Hájek RadovanCZE1948ŠK DDM Bystřice nad Perštejnem
25Kratochvíl VítCZE1908TJ Náměšť n/Oslavou
26Novotný LeošCZE1899TJ Spartak Třebíč
27Brož PavelCZE1893ŠK Slavoj Velké Pavlovice
28Novotný RichardCZE1888TJ Spartak Třebíč
29Petr LubošCZE1858TJ Žďár nad Sázavou
30Sýkora MilanCZE1850TJ Jiskra Havlíčkův Brod
31Obůrka VladislavCZE1839TJ Žďár nad Sázavou
32Holata MiroslavCZE1822TJ Jiskra Havlíčkův Brod
33Smejkal MojmírCZE1806TJ Žďár nad Sázavou
34Sýkora MichalCZE1802TJ Žďár nad Sázavou
35Bukáček LubomírCZE1765TJ Žďár nad Sázavou
36Kulovaný RadomírCZE1622TJ Spartak Třebíč
37Veselý VítekCZE1610TJ Jiskra Havlíčkův Brod
38Skořepa JakubCZE1569Sokol Bedřichov
39Skořepa TomášCZE1535Sokol Bedřichov
40Hrančík MartinCZE1493Sokol Krucemburk
41Řezáč RudolfCZE1384TJ Žďár nad Sázavou
42Brož PetrCZE1100ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.
43Stanovský ArnoldCZE1100Sokol Bedřichov
44Kačor PetrCZE1000Havlíčkova Borová
45Kulhánek JaromírCZE1000Škrdlovice
46Melichar JaroslavCZE1000Pohled
47Motl JanCZE1000Pohled
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 17.08.2022 09:12
PixFuture exclusive partner, tiráž