Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Prague International Chess Festival - Challengers

Poslední aktualizace14.03.2019 19:57:25, Creator/Last Upload: czech republic licence 92

Přehled hráčů federace

Přehled pro družstva CZE

St.č.JménoFEDRtg123456789BodyPoř.
3GMLaznicka ViktorCZE2670½0½0½½0½½3,010Masters
5GMNavara DavidCZE2739½½½0½½1½04,09Masters
1GMNguyen Thai Dai VanCZE2546½1½½0½0½½4,07Challengers
5GMKrejci JanCZE25700½1½1½1½½5,52Challengers
6GMMichalik PeterCZE2565101½½½01½5,04Challengers
9GMStocek JiriCZE25920½1½½½10½4,55Challengers
10IMKriebel TadeasCZE250711½11½½½17,06Open
14GMRasik VitezslavCZE246311½½½1½106,017Open
17IMCernousek LukasCZE2429111½½½1½½6,57Open
22IMPulpan JakubCZE24171½11010½16,022Open
29FMSokolov AlexanderCZE239311½1001½05,051Open
34IMSzotkowski JakubCZE238311½0½1½½½5,536Open
39FMSharashenidze AkakiCZE235311½01½½½½5,532Open
40Kozusek DanielCZE23501110½0½116,024Open
42IMKlima LukasCZE234311001101½5,543Open
44FMSerrano Salvador EduardoCZE2325½101½½½105,064Open
47FMHolemar DavidCZE2309½0101½½½½4,593Open
48FMSorm DanielCZE2308½101101½05,061Open
49FMMalik JanCZE23041001011105,063Open
54FMSvanda OndrejCZE2298½1½½0½11½5,537Open
57FMSimek Petr (86)CZE2290101½011015,541Open
60Vybiral ZdenekCZE22741½0½1011½5,545Open
61Docekal JanCZE226910110½0115,544Open
64Slampa JanCZE22551010110½04,575Open
65WGMRodshtein TerezaCZE225410½1½00½14,582Open
67WIMPetrova KristynaCZE22401½½0101½½5,058Open
68IMFreisler PavelCZE22381½10½½0½½4,577Open
69FMJedlicka AlesCZE2238101½01½0½4,576Open
70IMBabula MilanCZE22251010½011½5,072Open
73FMBartos JanCZE220410½1000002,5157Open
77FMLys JosefCZE2186100½011014,599Open
80Folk PetrCZE217710½1½1½004,580Open
82Ludvik TomasCZE217210½1101015,547Open
83Plesek JiriCZE216210½½0001½3,5134Open
87Vrabec MilosCZE21440½110½0½14,585Open
88Splichal StanislavCZE21420½100½½½½3,5137Open
89CMHaase PavelCZE21370110½01½15,066Open
91Galicek StanislavCZE21330101001½14,589Open
93FMVokoun JanCZE2121010½½½0½½3,5130Open
94Petr JanCZE21210½1011½½04,587Open
95Kaderabek JiriCZE2120½01½1½0½½4,573Open
98Meszaros LudekCZE21110101010½14,590Open
99Zvolensky DavidCZE211101100½0013,5121Open
100FMHrbolka LadislavCZE21070101½0½1½4,594Open
101Skalsky AlexandrCZE210301010½1014,596Open
102Simecek BohumilCZE20980½101½0104,0106Open
104Benes MiroslavCZE20740101011½½5,065Open
105Vetrovsky MichalCZE2072011½00½½½4,0104Open
106Novotny MartinCZE206901½0½½1104,591Open
111Vavruska AntoninCZE20540101001½14,5100Open
112Trapl DaliborCZE204701½00½11½4,598Open
113Staszko MartinCZE20410101001½½4,0116Open
114Koubova Anna MarieCZE20380101010014,0114Open
115Kaplan DanielCZE2037010½1½0014,0113Open
118WCMPribylova SofieCZE2031010½½01½03,5125Open
119FMPacl VaclavCZE202801½½½½0½03,5123Open
120Machala VladislavCZE20280100½10013,5135Open
121Hak DavidCZE20260100½01103,5139Open
123Gschwendtner StanislavCZE2025½100100103,5120Open
124Babicka MichalCZE202201½0½½0½14,0118Open
126Hurtak OttoCZE20150110100½03,5122Open
127Kucera TomasCZE20130100110104,0112Open
128Kotrba TomasCZE200500½½1½1003,5129Open
129WFMFolkova MartinaCZE2001001001½1½4,0117Open
131Vrchotka JosefCZE19930½0½1100½3,5127Open
132Plasil PetrCZE198900101½½0½3,5133Open
136Steiner JurajCZE1907001½011104,597Open
137Hacaperka MichalCZE19010000101103,0151Open
139Docekalova AlexandraCZE188000101½0½03,0144Open
140Stary LukasCZE1877½0½0101½½4,0111Open
141Grecny KarolCZE18530½001½1003,0145Open
143Oburka VladislavCZE1811001010½½03,0143Open
144Ruzicka FilipCZE178000101001½3,5136Open
145Michel LadislavCZE176900½01½0½13,5140Open
146Nespor IvanCZE173500100101½3,5141Open
147Bauer JanCZE17190010100103,0148Open
148Kubik JaroslavCZE17160010010½02,5158Open
149Husa DanielCZE17000½01½½½0½3,5131Open
151Feierfeil JiriCZE16610010½0½103,0146Open
152Brhlik AntoninCZE1635001001½002,5160Open
154Marhan FrantisekCZE16160000010113,0153Open
156Vorsilka JiriCZE1584000101½002,5159Open
157Veselsky JanCZE15610001001002,0164Open
158Zabehlicky JiriCZE14960000101002,0167Open
159Glacner KarelCZE14740001000102,0169Open
160Kleprlik JanCZE1471001½½00013,0150Open
161Svoboda DanielCZE14570000100001,0171Open
162Tesar JakubCZE140900000½1½13,0154Open
163Tomanek KarelCZE13600001½00½13,0152Open
165Tichy TomasCZE128900000½1½13,0155Open
168Vavrova JirinaCZE10970000100001,0172Open
169Chon JeremyCZE10000001001½02,5162Open
170Markovic NikolaCZE10000010100½½3,0149Open
171Moura Smith Victor MarcosCZE10000000000011,0170Open
1Portych VaclavCZE18391½½00½½014,07E
2Skopec LubosCZE19180½1101½1½5,53E
7Konvalinka VladislavCZE166901½0½½½0½3,58E
8Zidu JanCZE18840001½101½4,06E
9Svetly JiriCZE186711001½1105,52E
10Homola JosefCZE16830001½00001,510E
1Krupansky JaromirCZE166210½1½1½½05,03F
2AFMRuzicka VaclavCZE1683½1½½1½11½6,52F
3Soucek PetrCZE16021½½½1111½7,01F
4Klimes JanCZE1533½110000002,59F
5Trefilik JiriCZE14860011½½0115,04F
6Krobot JanCZE16571½½½100014,57F
7Nigrin JiriCZE1611½1½0½1½0½4,56F
8Levinsky LadislavCZE1528000½½01½½3,08F
10Privoznik LubosCZE16150½½1011105,05F
1Stary VojtechCZE13570½111½00½4,56G
2Senft AntoninCZE1307½½01110015,04G
3Horackova IsabelaCZE11500000001102,09G
5Chugunov ArkadiyCZE10001000000001,010G
9Holub AdamCZE1432½1011½1½½6,02G
10Paseka PetrCZE16011111111½18,51G

Detail hráče

GM Laznicka Viktor 2670 CZE Rp:2595 Body 3,0
18GMVitiugov Nikita2726RUS5,5w ½Masters
29GMDuda Jan-Krzysztof2731POL5,0s 0Masters
31GMWojtaszek Radoslaw2722POL5,0w ½Masters
42GMRapport Richard2738HUN4,0s 0Masters
510GMVidit Santosh Gujrathi2711IND5,0w ½Masters
64GMHarikrishna Pentala2730IND4,0w ½Masters
75GMNavara David2739CZE4,0s 0Masters
86GMGelfand Boris2655ISR5,0w ½Masters
97GMShankland Samuel2731USA4,5s ½Masters
GM Navara David 2739 CZE Rp:2670 Body 4,0
16GMGelfand Boris2655ISR5,0w ½Masters
27GMShankland Samuel2731USA4,5s ½Masters
38GMVitiugov Nikita2726RUS5,5w ½Masters
49GMDuda Jan-Krzysztof2731POL5,0s 0Masters
51GMWojtaszek Radoslaw2722POL5,0w ½Masters
62GMRapport Richard2738HUN4,0s ½Masters
73GMLaznicka Viktor2670CZE3,0w 1Masters
84GMHarikrishna Pentala2730IND4,0s ½Masters
910GMVidit Santosh Gujrathi2711IND5,0w 0Masters
GM Nguyen Thai Dai Van 2546 CZE Rp:2554 Body 4,0
110GMJu Wenjun2580CHN5,0w ½Challengers
22GMParavyan David2627RUS4,0w 1Challengers
33GMPraggnanandhaa R2532IND4,0s ½Challengers
44GMShirov Alexei2667ESP4,5w ½Challengers
55GMKrejci Jan2570CZE5,5s 0Challengers
66GMMichalik Peter2565CZE5,0w ½Challengers
77GMAnton Guijarro David2643ESP6,0s 0Challengers
88GMBartel Mateusz2600POL2,5w ½Challengers
99GMStocek Jiri2592CZE4,5s ½Challengers
GM Krejci Jan 2570 CZE Rp:2675 Body 5,5
16GMMichalik Peter2565CZE5,0w 0Challengers
27GMAnton Guijarro David2643ESP6,0s ½Challengers
38GMBartel Mateusz2600POL2,5w 1Challengers
49GMStocek Jiri2592CZE4,5s ½Challengers
51GMNguyen Thai Dai Van2546CZE4,0w 1Challengers
62GMParavyan David2627RUS4,0s ½Challengers
73GMPraggnanandhaa R2532IND4,0w 1Challengers
84GMShirov Alexei2667ESP4,5s ½Challengers
910GMJu Wenjun2580CHN5,0w ½Challengers
GM Michalik Peter 2565 CZE Rp:2638 Body 5,0
15GMKrejci Jan2570CZE5,5s 1Challengers
210GMJu Wenjun2580CHN5,0s 0Challengers
37GMAnton Guijarro David2643ESP6,0w 1Challengers
48GMBartel Mateusz2600POL2,5s ½Challengers
59GMStocek Jiri2592CZE4,5w ½Challengers
61GMNguyen Thai Dai Van2546CZE4,0s ½Challengers
72GMParavyan David2627RUS4,0w 0Challengers
83GMPraggnanandhaa R2532IND4,0s 1Challengers
94GMShirov Alexei2667ESP4,5w ½Challengers
GM Stocek Jiri 2592 CZE Rp:2592 Body 4,5
12GMParavyan David2627RUS4,0s 0Challengers
23GMPraggnanandhaa R2532IND4,0w ½Challengers
34GMShirov Alexei2667ESP4,5s 1Challengers
45GMKrejci Jan2570CZE5,5w ½Challengers
56GMMichalik Peter2565CZE5,0s ½Challengers
67GMAnton Guijarro David2643ESP6,0w ½Challengers
78GMBartel Mateusz2600POL2,5s 1Challengers
810GMJu Wenjun2580CHN5,0s 0Challengers
91GMNguyen Thai Dai Van2546CZE4,0w ½Challengers
IM Kriebel Tadeas 2507 CZE Rp:2625 Body 7,0
196Mulenko Alexander2119RUS5,0s 1Open
255FMPettersson Lars-Erik2295SWE4,0w 1Open
335FMKramer Julian2380GER5,0s ½Open
439FMSharashenidze Akaki2353CZE5,5w 1Open
529FMSokolov Alexander2393CZE5,0s 1Open
67GMSivuk Vitaly2514UKR5,5w ½Open
73GMZubov Alexander2605UKR7,0s ½Open
85GMVorobiov Evgeny E.2566RUS6,5w ½Open
923IMRakesh Kumar Jena2416IND6,0s 1Open
GM Rasik Vitezslav 2463 CZE Rp:2472 Body 6,0
1100FMHrbolka Ladislav2107CZE4,5s 1Open
259IMHenni Mohamed2282ALG5,5w 1Open
339FMSharashenidze Akaki2353CZE5,5s ½Open
435FMKramer Julian2380GER5,0w ½Open
540Kozusek Daniel2350CZE6,0s ½Open
643FMRudolf Michal2334POL5,5w 1Open
741FMMartin Duque Jesus2347ESP5,5s ½Open
838Ashwath R.2364IND5,5w 1Open
93GMZubov Alexander2605UKR7,0s 0Open
IM Cernousek Lukas 2429 CZE Rp:2511 Body 6,5
1103Ziogas Modestas2092LTU5,0w 1Open
265WGMRodshtein Tereza2254CZE4,5s 1Open
342IMKlima Lukas2343CZE5,5w 1Open
479Dong Bao Nghia2180VIE5,5s ½Open
526IMRakotomaharo Fy Antenaina2409MAD6,0w ½Open
632IMLavrov Maxim2387RUS6,5s ½Open
746FMGajic Mladen2322SWE5,5w 1Open
82GMSedlak Nikola2605SRB6,5s ½Open
99GMDemuth Adrien2510FRA6,5w ½Open
IM Pulpan Jakub 2417 CZE Rp:2440 Body 6,0
1108Vedrickiene Jovita2063LTU3,5s 1Open
268IMFreisler Pavel2238CZE4,5w ½Open
360Vybiral Zdenek2274CZE5,5s 1Open
476CMKrzywda Andrzej2188POL4,5w 1Open
57GMSivuk Vitaly2514UKR5,5s 0Open
653FMGoluch Piotr2300POL6,0w 1Open
74GMBernadskiy Vitaliy2581UKR6,5w 0Open
839FMSharashenidze Akaki2353CZE5,5s ½Open
944FMSerrano Salvador Eduardo2325CZE5,0w 1Open
FM Sokolov Alexander 2393 CZE Rp:2373 Body 5,0
1115Kaplan Daniel2037CZE4,0w 1Open
275Poysti Nathanael2193GER4,5s 1Open
34GMBernadskiy Vitaliy2581UKR6,5w ½Open
42GMSedlak Nikola2605SRB6,5s 1Open
510IMKriebel Tadeas2507CZE7,0w 0Open
646FMGajic Mladen2322SWE5,5s 0Open
797WFMZubova Mariya2117UKR5,0w 1Open
848FMSorm Daniel2308CZE5,0s ½Open
953FMGoluch Piotr2300POL6,0w 0Open
IM Szotkowski Jakub 2383 CZE Rp:2386 Body 5,5
1120Machala Vladislav2028CZE3,5s 1Open
280Folk Petr2177CZE4,5w 1Open
33GMZubov Alexander2605UKR7,0s ½Open
47GMSivuk Vitaly2514UKR5,5w 0Open
568IMFreisler Pavel2238CZE4,5s ½Open
667WIMPetrova Kristyna2240CZE5,0w 1Open
766FMAfanasiev Vadim2248RUS5,0s ½Open
818IMSouleidis Georgios2423GRE6,0w ½Open
959IMHenni Mohamed2282ALG5,5s ½Open
FM Sharashenidze Akaki 2353 CZE Rp:2400 Body 5,5
1125Meers Hubert2022POL4,5w 1Open
283Plesek Jiri2162CZE3,5s 1Open
314GMRasik Vitezslav2463CZE6,0w ½Open
410IMKriebel Tadeas2507CZE7,0s 0Open
575Poysti Nathanael2193GER4,5w 1Open
619FMShagbazyan Taron2421UKR6,0w ½Open
718IMSouleidis Georgios2423GRE6,0s ½Open
822IMPulpan Jakub2417CZE6,0w ½Open
960Vybiral Zdenek2274CZE5,5s ½Open
Kozusek Daniel 2350 CZE Rp:2418 Body 6,0
1126Hurtak Otto2015CZE3,5s 1Open
284FMMartynyuk Elizaveta2160RUS4,5w 1Open
316IMStachowiak Kamil2433POL6,0w 1Open
412GMGasanov Eldar2500UKR7,0s 0Open
514GMRasik Vitezslav2463CZE6,0w ½Open
620IMNguyen Piotr2419POL6,0s 0Open
772Paprocki Jaroslaw2206POL4,0s ½Open
874Kemarsky Alexander2195ISR4,0w 1Open
966FMAfanasiev Vadim2248RUS5,0s 1Open
IM Klima Lukas 2343 CZE Rp:2292 Body 5,5
1128Kotrba Tomas2005CZE3,5s 1Open
286WIMKubicka Anna2152POL5,0w 1Open
317IMCernousek Lukas2429CZE6,5s 0Open
484FMMartynyuk Elizaveta2160RUS4,5w 0Open
592Dette Jan2128GER4,0s 1Open
674Kemarsky Alexander2195ISR4,0w 1Open
713IMKashlinskaya Alina2470RUS6,5w 0Open
875Poysti Nathanael2193GER4,5s 1Open
979Dong Bao Nghia2180VIE5,5w ½Open
FM Serrano Salvador Eduardo 2325 CZE Rp:2201 Body 5,0
1130Sielicki Tomasz1996POL4,5s ½Open
2122Tancsa Tamas2026HUN4,5w 1Open
376CMKrzywda Andrzej2188POL4,5s 0Open
488Splichal Stanislav2142CZE3,5w 1Open
580Folk Petr2177CZE4,5s ½Open
686WIMKubicka Anna2152POL5,0w ½Open
794Petr Jan2121CZE4,5s ½Open
872Paprocki Jaroslaw2206POL4,0w 1Open
922IMPulpan Jakub2417CZE6,0s 0Open
FM Holemar David 2309 CZE Rp:2076 Body 4,5
1133Puchovsky Ladislav1958SVK3,5w ½Open
2123Gschwendtner Stanislav2025CZE3,5s 0Open
3135Stevik Patrik1918SVK4,0w 1Open
487Vrabec Milos2144CZE4,5s 0Open
5125Meers Hubert2022POL4,5w 1Open
681Giacomini Hector2176FRA4,0s ½Open
796Mulenko Alexander2119RUS5,0w ½Open
895Kaderabek Jiri2120CZE4,5s ½Open
971IMChudinovskikh Alexander M2206RUS5,0w ½Open
FM Sorm Daniel 2308 CZE Rp:2248 Body 5,0
1134Slabicki Andrzej1940POL3,5s ½Open
2140Stary Lukas1877CZE4,0w 1Open
37GMSivuk Vitaly2514UKR5,5s 0Open
494Petr Jan2121CZE4,5w 1Open
576CMKrzywda Andrzej2188POL4,5s 1Open
625IMAkash G2411IND5,5w 0Open
7116Gerlach Felix Tobias2036GER4,0s 1Open
829FMSokolov Alexander2393CZE5,0w ½Open
937FMGschnitzer Adrian2364GER6,0s 0Open
FM Malik Jan 2304 CZE Rp:2212 Body 5,0
1135Stevik Patrik1918SVK4,0w 1Open
24GMBernadskiy Vitaliy2581UKR6,5s 0Open
399Zvolensky David2111CZE3,5w 0Open
4121Hak David2026CZE3,5s 1Open
595Kaderabek Jiri2120CZE4,5w 0Open
6123Gschwendtner Stanislav2025CZE3,5s 1Open
787Vrabec Milos2144CZE4,5w 1Open
878FMLacrosse Marc2182BEL5,0s 1Open
924FMSalimova Nurgyul2414BUL6,0w 0Open
FM Svanda Ondrej 2298 CZE Rp:2326 Body 5,5
1140Stary Lukas1877CZE4,0s ½Open
2134Slabicki Andrzej1940POL3,5w 1Open
313IMKashlinskaya Alina2470RUS6,5s ½Open
45GMVorobiov Evgeny E.2566RUS6,5w ½Open
52GMSedlak Nikola2605SRB6,5w 0Open
687Vrabec Milos2144CZE4,5s ½Open
7102Simecek Bohumil2098CZE4,0s 1Open
886WIMKubicka Anna2152POL5,0w 1Open
938Ashwath R.2364IND5,5s ½Open
FM Simek Petr (86) 2290 CZE Rp:2288 Body 5,5
1143Oburka Vladislav1811CZE3,0w 1Open
212GMGasanov Eldar2500UKR7,0s 0Open
3104Benes Miroslav2074CZE5,0w 1Open
413IMKashlinskaya Alina2470RUS6,5w ½Open
533GMIvanov Mikhail M2383RUS5,0s 0Open
6105Vetrovsky Michal2072CZE4,0s 1Open
7117Van Foreest Machteld2033NED4,0w 1Open
825IMAkash G2411IND5,5w 0Open
994Petr Jan2121CZE4,5s 1Open
Vybiral Zdenek 2274 CZE Rp:2244 Body 5,5
1146Nespor Ivan1735CZE3,5s 1Open
213IMKashlinskaya Alina2470RUS6,5w ½Open
322IMPulpan Jakub2417CZE6,0w 0Open
495Kaderabek Jiri2120CZE4,5s ½Open
5101Skalsky Alexandr2103CZE4,5w 1Open
697WFMZubova Mariya2117UKR5,0s 0Open
7103Ziogas Modestas2092LTU5,0w 1Open
8107Malecki Rafal2068POL4,0s 1Open
939FMSharashenidze Akaki2353CZE5,5w ½Open
Docekal Jan 2269 CZE Rp:2244 Body 5,5
1147Bauer Jan1719CZE3,0w 1Open
216IMStachowiak Kamil2433POL6,0s 0Open
3107Malecki Rafal2068POL4,0w 1Open
418IMSouleidis Georgios2423GRE6,0s 1Open
524FMSalimova Nurgyul2414BUL6,0w 0Open
695Kaderabek Jiri2120CZE4,5s ½Open
731FMVedrickas Tautvydas2390LTU5,5s 0Open
8128Kotrba Tomas2005CZE3,5w 1Open
9136Steiner Juraj1907CZE4,5s 1Open
Slampa Jan 2255 CZE Rp:2254 Body 4,5
1149Husa Daniel1700CZE3,5w 1Open
218IMSouleidis Georgios2423GRE6,0s 0Open
3111Vavruska Antonin2054CZE4,5w 1Open
416IMStachowiak Kamil2433POL6,0s 0Open
5103Ziogas Modestas2092LTU5,0w 1Open
615IMButkiewicz Lukasz2447POL5,0w 1Open
719FMShagbazyan Taron2421UKR6,0s 0Open
830IMSabuk Piotr2391POL5,0s ½Open
946FMGajic Mladen2322SWE5,5w 0Open
WGM Rodshtein Tereza 2254 CZE Rp:2141 Body 4,5
1150CMNurgaliyev Sauat1678KAZ4,0s 1Open
217IMCernousek Lukas2429CZE6,5w 0Open
3106Novotny Martin2069CZE4,5s ½Open
4122Tancsa Tamas2026HUN4,5w 1Open
59GMDemuth Adrien2510FRA6,5w ½Open
623IMRakesh Kumar Jena2416IND6,0s 0Open
7107Malecki Rafal2068POL4,0w 0Open
8113Staszko Martin2041CZE4,0s ½Open
9119FMPacl Vaclav2028CZE3,5w 1Open
WIM Petrova Kristyna 2240 CZE Rp:2284 Body 5,0
1152Brhlik Antonin1635CZE2,5s 1Open
219FMShagbazyan Taron2421UKR6,0w ½Open
328IMSuarez Uriel Adrian2395ESP5,5w ½Open
431FMVedrickas Tautvydas2390LTU5,5s 0Open
5107Malecki Rafal2068POL4,0w 1Open
634IMSzotkowski Jakub2383CZE5,5s 0Open
7115Kaplan Daniel2037CZE4,0w 1Open
815IMButkiewicz Lukasz2447POL5,0s ½Open
930IMSabuk Piotr2391POL5,0w ½Open
IM Freisler Pavel 2238 CZE Rp:2247 Body 4,5
1153Paseka Christian1622AUT2,0w 1Open
222IMPulpan Jakub2417CZE6,0s ½Open
330IMSabuk Piotr2391POL5,0w 1Open
426IMRakotomaharo Fy Antenaina2409MAD6,0s 0Open
534IMSzotkowski Jakub2383CZE5,5w ½Open
635FMKramer Julian2380GER5,0w ½Open
733GMIvanov Mikhail M2383RUS5,0s 0Open
896Mulenko Alexander2119RUS5,0s ½Open
995Kaderabek Jiri2120CZE4,5w ½Open
FM Jedlicka Ales 2238 CZE Rp:2215 Body 4,5
1154Marhan Frantisek1616CZE3,0s 1Open
221Bakhmatsky Vladislav2419UKR7,0w 0Open
3108Vedrickiene Jovita2063LTU3,5s 1Open
433GMIvanov Mikhail M2383RUS5,0w ½Open
513IMKashlinskaya Alina2470RUS6,5s 0Open
6100FMHrbolka Ladislav2107CZE4,5w 1Open
735FMKramer Julian2380GER5,0s ½Open
837FMGschnitzer Adrian2364GER6,0w 0Open
990FMBurnett Andrew2134SCO4,5s ½Open
IM Babula Milan 2225 CZE Rp:2165 Body 5,0
1155Krueger Thomas1591GER2,0w 1Open
226IMRakotomaharo Fy Antenaina2409MAD6,0s 0Open
3115Kaplan Daniel2037CZE4,0w 1Open
428IMSuarez Uriel Adrian2395ESP5,5s 0Open
5109Kalinowska Zuzanna2062POL3,5w ½Open
6117Van Foreest Machteld2033NED4,0s 0Open
7123Gschwendtner Stanislav2025CZE3,5w 1Open
8101Skalsky Alexandr2103CZE4,5s 1Open
915IMButkiewicz Lukasz2447POL5,0w ½Open
FM Bartos Jan 2204 CZE Rp:2002 Body 2,5
1158Zabehlicky Jiri1496CZE2,0s 1Open
227IMPlischki Sebastian2397GER6,0w 0Open
3112Trapl Dalibor2047CZE4,5s ½Open
4124Babicka Michal2022CZE4,0w 1Open
538Ashwath R.2364IND5,5s 0Open
6122Tancsa Tamas2026HUN4,5w 0Open
7-nenasazen- --- 0Open
8-nenasazen- --- 0Open
9-nenasazen- --- 0Open
FM Lys Josef 2186 CZE Rp:1876 Body 4,5
1162Tesar Jakub1409CZE3,0s 1Open
231FMVedrickas Tautvydas2390LTU5,5w 0Open
3116Gerlach Felix Tobias2036GER4,0s 0Open
4118WCMPribylova Sofie2031CZE3,5w ½Open
5122Tancsa Tamas2026HUN4,5s 0Open
6170Markovic Nikola1000CZE3,0s 1Open
7109Kalinowska Zuzanna2062POL3,5w 1Open
8136Steiner Juraj1907CZE4,5w 0Open
9121Hak David2026CZE3,5s 1Open
Folk Petr 2177 CZE Rp:2162 Body 4,5
1165Tichy Tomas1289CZE3,0w 1Open
234IMSzotkowski Jakub2383CZE5,5s 0Open
3117Van Foreest Machteld2033NED4,0w ½Open
4123Gschwendtner Stanislav2025CZE3,5s 1Open
544FMSerrano Salvador Eduardo2325CZE5,0w ½Open
650FMKueppers Timo2303GER5,5s 1Open
726IMRakotomaharo Fy Antenaina2409MAD6,0w ½Open
828IMSuarez Uriel Adrian2395ESP5,5s 0Open
952FMBelous Mikhail2300UKR5,5w 0Open
Ludvik Tomas 2172 CZE Rp:2221 Body 5,5
1167Pietryk Joanna1110POL2,0w 1Open
238Ashwath R.2364IND5,5s 0Open
3119FMPacl Vaclav2028CZE3,5w ½Open
4125Meers Hubert2022POL4,5s 1Open
550FMKueppers Timo2303GER5,5w 1Open
628IMSuarez Uriel Adrian2395ESP5,5s 0Open
736IMBiriukov Nikolai2372UKR4,5w 1Open
832IMLavrov Maxim2387RUS6,5s 0Open
956IMScerbin Dmitrij2290RUS4,5w 1Open
Plesek Jiri 2162 CZE Rp:1835 Body 3,5
1169Chon Jeremy1000CZE2,5s 1Open
239FMSharashenidze Akaki2353CZE5,5w 0Open
3124Babicka Michal2022CZE4,0s ½Open
415IMButkiewicz Lukasz2447POL5,0w ½Open
5126Hurtak Otto2015CZE3,5s 0Open
6114Koubova Anna Marie2038CZE4,0w 0Open
7136Steiner Juraj1907CZE4,5s 0Open
8158Zabehlicky Jiri1496CZE2,0w 1Open
9133Puchovsky Ladislav1958SVK3,5s ½Open
Vrabec Milos 2144 CZE Rp:2200 Body 4,5
11GMVan Den Doel Erik2610NED6,5s 0Open
2131Vrchotka Josef1993CZE3,5w ½Open
3134Slabicki Andrzej1940POL3,5s 1Open
447FMHolemar David2309CZE4,5w 1Open
553FMGoluch Piotr2300POL6,0s 0Open
654FMSvanda Ondrej2298CZE5,5w ½Open
749FMMalik Jan2304CZE5,0s 0Open
8118WCMPribylova Sofie2031CZE3,5w ½Open
9126Hurtak Otto2015CZE3,5s 1Open
Splichal Stanislav 2142 CZE Rp:1937 Body 3,5
12GMSedlak Nikola2605SRB6,5w 0Open
2135Stevik Patrik1918SVK4,0s ½Open
3133Puchovsky Ladislav1958SVK3,5w 1Open
444FMSerrano Salvador Eduardo2325CZE5,0s 0Open
5123Gschwendtner Stanislav2025CZE3,5w 0Open
6141Grecny Karol1853CZE3,0s ½Open
7143Oburka Vladislav1811CZE3,0w ½Open
8139Docekalova Alexandra1880CZE3,0s ½Open
9144Ruzicka Filip1780CZE3,5w ½Open
CM Haase Pavel 2137 CZE Rp:2047 Body 5,0
13GMZubov Alexander2605UKR7,0s 0Open
2132Plasil Petr1989CZE3,5w 1Open
3172Umetbaew Fljur1000RUS2,0s 1Open
4-nenasazen- --- 0Open
5119FMPacl Vaclav2028CZE3,5w ½Open
652FMBelous Mikhail2300UKR5,5s 0Open
7125Meers Hubert2022POL4,5w 1Open
8117Van Foreest Machteld2033NED4,0s ½Open
9127Kucera Tomas2013CZE4,0- 1KOpen
Galicek Stanislav 2133 CZE Rp:2122 Body 4,5
15GMVorobiov Evgeny E.2566RUS6,5s 0Open
2136Steiner Juraj1907CZE4,5w 1Open
324FMSalimova Nurgyul2414BUL6,0s 0Open
4132Plasil Petr1989CZE3,5w 1Open
530IMSabuk Piotr2391POL5,0w 0Open
6127Kucera Tomas2013CZE4,0s 0Open
7145Michel Ladislav1769CZE3,5w 1Open
8119FMPacl Vaclav2028CZE3,5s ½Open
9123Gschwendtner Stanislav2025CZE3,5w 1Open
FM Vokoun Jan 2121 CZE Rp:1990 Body 3,5
17GMSivuk Vitaly2514UKR5,5s 0Open
2138Matei Adrian1890ROU3,5w 1Open
333GMIvanov Mikhail M2383RUS5,0s 0Open
4136Steiner Juraj1907CZE4,5w ½Open
5118WCMPribylova Sofie2031CZE3,5s ½Open
6124Babicka Michal2022CZE4,0w ½Open
7128Kotrba Tomas2005CZE3,5s 0Open
8133Puchovsky Ladislav1958SVK3,5w ½Open
9135Stevik Patrik1918SVK4,0w ½Open
Petr Jan 2121 CZE Rp:2179 Body 4,5
18GMPopovic Dusan2511SRB5,0w 0Open
2141Grecny Karol1853CZE3,0s ½Open
3142Siewert Wolfgang1815GER3,0w 1Open
448FMSorm Daniel2308CZE5,0s 0Open
5133Puchovsky Ladislav1958SVK3,5w 1Open
656IMScerbin Dmitrij2290RUS4,5s 1Open
744FMSerrano Salvador Eduardo2325CZE5,0w ½Open
862FMGayun Dmytro2260UKR5,0s ½Open
957FMSimek Petr (86)2290CZE5,5w 0Open
Kaderabek Jiri 2120 CZE Rp:2290 Body 4,5
19GMDemuth Adrien2510FRA6,5s ½Open
223IMRakesh Kumar Jena2416IND6,0w 0Open
3131Vrchotka Josef1993CZE3,5s 1Open
460Vybiral Zdenek2274CZE5,5w ½Open
549FMMalik Jan2304CZE5,0s 1Open
661Docekal Jan2269CZE5,5w ½Open
753FMGoluch Piotr2300POL6,0s 0Open
847FMHolemar David2309CZE4,5w ½Open
968IMFreisler Pavel2238CZE4,5s ½Open
Meszaros Ludek 2111 CZE Rp:2103 Body 4,5
112GMGasanov Eldar2500UKR7,0w 0Open
2145Michel Ladislav1769CZE3,5s 1Open
343FMRudolf Michal2334POL5,5w 0Open
4139Docekalova Alexandra1880CZE3,0s 1Open
558Chittka Julius2288GER5,5w 0Open
6143Oburka Vladislav1811CZE3,0s 1Open
751IMYandarbiev Ruslan2302RUS5,0s 0Open
8126Hurtak Otto2015CZE3,5w ½Open
9118WCMPribylova Sofie2031CZE3,5s 1Open
Zvolensky David 2111 CZE Rp:2051 Body 3,5
113IMKashlinskaya Alina2470RUS6,5s 0Open
2146Nespor Ivan1735CZE3,5w 1Open
349FMMalik Jan2304CZE5,0s 1Open
451IMYandarbiev Ruslan2302RUS5,0w 0Open
559IMHenni Mohamed2282ALG5,5s 0Open
6128Kotrba Tomas2005CZE3,5w ½Open
7130Sielicki Tomasz1996POL4,5s 0Open
8-nenasazen- --- 0Open
9151Feierfeil Jiri1661CZE3,0w 1Open
FM Hrbolka Ladislav 2107 CZE Rp:2062 Body 4,5
114GMRasik Vitezslav2463CZE6,0w 0Open
2147Bauer Jan1719CZE3,0s 1Open
346FMGajic Mladen2322SWE5,5w 0Open
4143Oburka Vladislav1811CZE3,0s 1Open
562FMGayun Dmytro2260UKR5,0w ½Open
669FMJedlicka Ales2238CZE4,5s 0Open
7149Husa Daniel1700CZE3,5w ½Open
8141Grecny Karol1853CZE3,0s 1Open
975Poysti Nathanael2193GER4,5w ½Open
Skalsky Alexandr 2103 CZE Rp:2041 Body 4,5
115IMButkiewicz Lukasz2447POL5,0s 0Open
2148Kubik Jaroslav1716CZE2,5w 1Open
351IMYandarbiev Ruslan2302RUS5,0s 0Open
4144Ruzicka Filip1780CZE3,5w 1Open
560Vybiral Zdenek2274CZE5,5s 0Open
6132Plasil Petr1989CZE3,5w ½Open
7134Slabicki Andrzej1940POL3,5s 1Open
870IMBabula Milan2225CZE5,0w 0Open
9128Kotrba Tomas2005CZE3,5- 1KOpen
Simecek Bohumil 2098 CZE Rp:2089 Body 4,0
116IMStachowiak Kamil2433POL6,0w 0Open
2149Husa Daniel1700CZE3,5s ½Open
3141Grecny Karol1853CZE3,0w 1Open
4-nenasazen- --- 0Open
5130Sielicki Tomasz1996POL4,5s 1Open
662FMGayun Dmytro2260UKR5,0s ½Open
754FMSvanda Ondrej2298CZE5,5w 0Open
8131Vrchotka Josef1993CZE3,5s 1Open
978FMLacrosse Marc2182BEL5,0w 0Open
Benes Miroslav 2074 CZE Rp:2167 Body 5,0
118IMSouleidis Georgios2423GRE6,0w 0Open
2151Feierfeil Jiri1661CZE3,0s 1Open
357FMSimek Petr (86)2290CZE5,5s 0Open
4148Kubik Jaroslav1716CZE2,5w 1Open
566FMAfanasiev Vadim2248RUS5,0s 0Open
6144Ruzicka Filip1780CZE3,5w 1Open
755FMPettersson Lars-Erik2295SWE4,0s 1Open
845IMSkomorokhin Roman2323RUS5,5w ½Open
935FMKramer Julian2380GER5,0s ½Open
Vetrovsky Michal 2072 CZE Rp:2059 Body 4,0
119FMShagbazyan Taron2421UKR6,0s 0Open
2152Brhlik Antonin1635CZE2,5w 1Open
359IMHenni Mohamed2282ALG5,5s 1Open
453FMGoluch Piotr2300POL6,0w ½Open
515IMButkiewicz Lukasz2447POL5,0s 0Open
657FMSimek Petr (86)2290CZE5,5w 0Open
7132Plasil Petr1989CZE3,5s ½Open
8150CMNurgaliyev Sauat1678KAZ4,0w ½Open
9140Stary Lukas1877CZE4,0s ½Open
Novotny Martin 2069 CZE Rp:2088 Body 4,5
120IMNguyen Piotr2419POL6,0w 0Open
2153Paseka Christian1622AUT2,0s 1Open
365WGMRodshtein Tereza2254CZE4,5w ½Open
452FMBelous Mikhail2300UKR5,5s 0Open
5149Husa Daniel1700CZE3,5w ½Open
6139Docekalova Alexandra1880CZE3,0s ½Open
7133Puchovsky Ladislav1958SVK3,5w 1Open
836IMBiriukov Nikolai2372UKR4,5s 1Open
958Chittka Julius2288GER5,5w 0Open
Vavruska Antonin 2054 CZE Rp:1922 Body 4,5
125IMAkash G2411IND5,5s 0Open
2156Vorsilka Jiri1584CZE2,5w 1Open
364Slampa Jan2255CZE4,5s 0Open
4153Paseka Christian1622AUT2,0w 1Open
574Kemarsky Alexander2195ISR4,0s 0Open
6150CMNurgaliyev Sauat1678KAZ4,0w 0Open
7146Nespor Ivan1735CZE3,5s 1Open
8140Stary Lukas1877CZE4,0w ½Open
9134Slabicki Andrzej1940POL3,5s 1Open
Trapl Dalibor 2047 CZE Rp:1976 Body 4,5
126IMRakotomaharo Fy Antenaina2409MAD6,0w 0Open
2157Veselsky Jan1561CZE2,0s 1Open
373FMBartos Jan2204CZE2,5w ½Open
4-nenasazen- --- 0Open
5134Slabicki Andrzej1940POL3,5s 0Open
6145Michel Ladislav1769CZE3,5s ½Open
7147Bauer Jan1719CZE3,0w 1Open
8149Husa Daniel1700CZE3,5s 1Open
984FMMartynyuk Elizaveta2160RUS4,5w ½Open
Staszko Martin 2041 CZE Rp:1869 Body 4,0
127IMPlischki Sebastian2397GER6,0s 0Open
2160Kleprlik Jan1471CZE3,0w 1Open
366FMAfanasiev Vadim2248RUS5,0s 0Open
4172Umetbaew Fljur1000RUS2,0w 1Open
586WIMKubicka Anna2152POL5,0s 0Open
655FMPettersson Lars-Erik2295SWE4,0w 0Open
7148Kubik Jaroslav1716CZE2,5s 1Open
865WGMRodshtein Tereza2254CZE4,5w ½Open
9150CMNurgaliyev Sauat1678KAZ4,0s ½Open
Koubova Anna Marie 2038 CZE Rp:1919 Body 4,0
128IMSuarez Uriel Adrian2395ESP5,5w 0Open
2159Glacner Karel1474CZE2,0s 1Open
375Poysti Nathanael2193GER4,5w 0Open
4170Markovic Nikola1000CZE3,0s 1Open
571IMChudinovskikh Alexander M2206RUS5,0w 0Open
683Plesek Jiri2162CZE3,5s 1Open
763Kunal M.2258IND5,5w 0Open
885WFMDe Seroux Camille2160SUI4,5s 0Open
9143Oburka Vladislav1811CZE3,0w 1Open
Kaplan Daniel 2037 CZE Rp:1942 Body 4,0
129FMSokolov Alexander2393CZE5,0s 0Open
2162Tesar Jakub1409CZE3,0w 1Open
370IMBabula Milan2225CZE5,0s 0Open
4160Kleprlik Jan1471CZE3,0w ½Open
5136Steiner Juraj1907CZE4,5s 1Open
676CMKrzywda Andrzej2188POL4,5w ½Open
767WIMPetrova Kristyna2240CZE5,0s 0Open
890FMBurnett Andrew2134SCO4,5w 0Open
9137Hacaperka Michal1901CZE3,0s 1Open
WCM Pribylova Sofie 2031 CZE Rp:1942 Body 3,5
132IMLavrov Maxim2387RUS6,5w 0Open
2163Tomanek Karel1360CZE3,0s 1Open
378FMLacrosse Marc2182BEL5,0w 0Open
477FMLys Josef2186CZE4,5s ½Open
593FMVokoun Jan2121CZE3,5w ½Open
696Mulenko Alexander2119RUS5,0s 0Open
7155Krueger Thomas1591GER2,0w 1Open
887Vrabec Milos2144CZE4,5s ½Open
998Meszaros Ludek2111CZE4,5w 0Open
FM Pacl Vaclav 2028 CZE Rp:2019 Body 3,5
133GMIvanov Mikhail M2383RUS5,0s 0Open
2166Ananya Parikh1249USA2,5w 1Open
382Ludvik Tomas2172CZE5,5s ½Open
474Kemarsky Alexander2195ISR4,0w ½Open
589CMHaase Pavel2137CZE5,0s ½Open
678FMLacrosse Marc2182BEL5,0w ½Open
776CMKrzywda Andrzej2188POL4,5s 0Open
891Galicek Stanislav2133CZE4,5w ½Open
965WGMRodshtein Tereza2254CZE4,5s 0Open
Machala Vladislav 2028 CZE Rp:1796 Body 3,5
134IMSzotkowski Jakub2383CZE5,5w 0Open
2165Tichy Tomas1289CZE3,0s 1Open
381Giacomini Hector2176FRA4,0w 0Open
485WFMDe Seroux Camille2160SUI4,5s 0Open
5151Feierfeil Jiri1661CZE3,0w ½Open
6163Tomanek Karel1360CZE3,0s 1Open
750FMKueppers Timo2303GER5,5w 0Open
8135Stevik Patrik1918SVK4,0s 0Open
9152Brhlik Antonin1635CZE2,5w 1Open
Hak David 2026 CZE Rp:1811 Body 3,5
135FMKramer Julian2380GER5,0s 0Open
2168Vavrova Jirina1097CZE1,0w 1Open
384FMMartynyuk Elizaveta2160RUS4,5s 0Open
449FMMalik Jan2304CZE5,0w 0Open
5160Kleprlik Jan1471CZE3,0s ½Open
6136Steiner Juraj1907CZE4,5w 0Open
7153Paseka Christian1622AUT2,0s 1Open
8138Matei Adrian1890ROU3,5w 1Open
977FMLys Josef2186CZE4,5w 0Open
Gschwendtner Stanislav 2025 CZE Rp:2126 Body 3,5
137FMGschnitzer Adrian2364GER6,0s ½Open
247FMHolemar David2309CZE4,5w 1Open
35GMVorobiov Evgeny E.2566RUS6,5s 0Open
480Folk Petr2177CZE4,5w 0Open
588Splichal Stanislav2142CZE3,5s 1Open
649FMMalik Jan2304CZE5,0w 0Open
770IMBabula Milan2225CZE5,0s 0Open
8152Brhlik Antonin1635CZE2,5w 1Open
991Galicek Stanislav2133CZE4,5s 0Open
Babicka Michal 2022 CZE Rp:1946 Body 4,0
138Ashwath R.2364IND5,5w 0Open
2167Pietryk Joanna1110POL2,0s 1Open
383Plesek Jiri2162CZE3,5w ½Open
473FMBartos Jan2204CZE2,5s 0Open
596Mulenko Alexander2119RUS5,0w ½Open
693FMVokoun Jan2121CZE3,5s ½Open
756IMScerbin Dmitrij2290RUS4,5w 0Open
8143Oburka Vladislav1811CZE3,0s ½Open
9147Bauer Jan1719CZE3,0w 1Open
Hurtak Otto 2015 CZE Rp:2020 Body 3,5
140Kozusek Daniel2350CZE6,0w 0Open
2170Markovic Nikola1000CZE3,0s 1Open
385WFMDe Seroux Camille2160SUI4,5w 1Open
49GMDemuth Adrien2510FRA6,5s 0Open
583Plesek Jiri2162CZE3,5w 1Open
658Chittka Julius2288GER5,5s 0Open
781Giacomini Hector2176FRA4,0w 0Open
898Meszaros Ludek2111CZE4,5s ½Open
987Vrabec Milos2144CZE4,5w 0Open
Kucera Tomas 2013 CZE Rp:1992 Body 4,0
141FMMartin Duque Jesus2347ESP5,5s 0Open
2171Moura Smith Victor Marcos1000CZE1,0w 1Open
390FMBurnett Andrew2134SCO4,5s 0Open
459IMHenni Mohamed2282ALG5,5w 0Open
5148Kubik Jaroslav1716CZE2,5s 1Open
691Galicek Stanislav2133CZE4,5w 1Open
774Kemarsky Alexander2195ISR4,0s 0Open
892Dette Jan2128GER4,0w 1Open
989CMHaase Pavel2137CZE5,0- 0KOpen
Kotrba Tomas 2005 CZE Rp:2033 Body 3,5
142IMKlima Lukas2343CZE5,5w 0Open
2-nenasazen- --- 0Open
3140Stary Lukas1877CZE4,0s ½Open
4135Stevik Patrik1918SVK4,0s ½Open
5155Krueger Thomas1591GER2,0w 1Open
699Zvolensky David2111CZE3,5s ½Open
793FMVokoun Jan2121CZE3,5w 1Open
861Docekal Jan2269CZE5,5s 0Open
9101Skalsky Alexandr2103CZE4,5- 0KOpen
WFM Folkova Martina 2001 CZE Rp:1842 Body 4,0
143FMRudolf Michal2334POL5,5s 0Open
263Kunal M.2258IND5,5w 0Open
3156Vorsilka Jiri1584CZE2,5s 1Open
492Dette Jan2128GER4,0w 0Open
5150CMNurgaliyev Sauat1678KAZ4,0s 0Open
6158Zabehlicky Jiri1496CZE2,0w 1Open
7152Brhlik Antonin1635CZE2,5s ½Open
8142Siewert Wolfgang1815GER3,0w 1Open
9116Gerlach Felix Tobias2036GER4,0s ½Open
Vrchotka Josef 1993 CZE Rp:1941 Body 3,5
145IMSkomorokhin Roman2323RUS5,5s 0Open
287Vrabec Milos2144CZE4,5s ½Open
395Kaderabek Jiri2120CZE4,5w 0Open
4142Siewert Wolfgang1815GER3,0w ½Open
5152Brhlik Antonin1635CZE2,5s 1Open
690FMBurnett Andrew2134SCO4,5w 1Open
778FMLacrosse Marc2182BEL5,0s 0Open
8102Simecek Bohumil2098CZE4,0w 0Open
9146Nespor Ivan1735CZE3,5s ½Open
Plasil Petr 1989 CZE Rp:1888 Body 3,5
146FMGajic Mladen2322SWE5,5w 0Open
289CMHaase Pavel2137CZE5,0s 0Open
3155Krueger Thomas1591GER2,0w 1Open
491Galicek Stanislav2133CZE4,5s 0Open
5157Veselsky Jan1561CZE2,0w 1Open
6101Skalsky Alexandr2103CZE4,5s ½Open
7105Vetrovsky Michal2072CZE4,0w ½Open
8103Ziogas Modestas2092LTU5,0s 0Open
9149Husa Daniel1700CZE3,5w ½Open
Steiner Juraj 1907 CZE Rp:2089 Body 4,5
150FMKueppers Timo2303GER5,5w 0Open
291Galicek Stanislav2133CZE4,5s 0Open
3157Veselsky Jan1561CZE2,0w 1Open
493FMVokoun Jan2121CZE3,5s ½Open
5115Kaplan Daniel2037CZE4,0w 0Open
6121Hak David2026CZE3,5s 1Open
783Plesek Jiri2162CZE3,5w 1Open
877FMLys Josef2186CZE4,5s 1Open
961Docekal Jan2269CZE5,5w 0Open
Hacaperka Michal 1901 CZE Rp:1672 Body 3,0
151IMYandarbiev Ruslan2302RUS5,0s 0Open
290FMBurnett Andrew2134SCO4,5w 0Open
3160Kleprlik Jan1471CZE3,0s 0Open
4149Husa Daniel1700CZE3,5s 0Open
5162Tesar Jakub1409CZE3,0w 1Open
6-nenasazen- --- 0Open
7161Svoboda Daniel1457CZE1,0w 1Open
8157Veselsky Jan1561CZE2,0s 1Open
9115Kaplan Daniel2037CZE4,0w 0Open
Docekalova Alexandra 1880 CZE Rp:1886 Body 3,0
153FMGoluch Piotr2300POL6,0s 0Open
292Dette Jan2128GER4,0w 0Open
3162Tesar Jakub1409CZE3,0s 1Open
498Meszaros Ludek2111CZE4,5w 0Open
5156Vorsilka Jiri1584CZE2,5s 1Open
6106Novotny Martin2069CZE4,5w ½Open
7108Vedrickiene Jovita2063LTU3,5s 0Open
888Splichal Stanislav2142CZE3,5w ½Open
955FMPettersson Lars-Erik2295SWE4,0s 0Open
Stary Lukas 1877 CZE Rp:1893 Body 4,0
154FMSvanda Ondrej2298CZE5,5w ½Open
248FMSorm Daniel2308CZE5,0s 0Open
3128Kotrba Tomas2005CZE3,5w ½Open
497WFMZubova Mariya2117UKR5,0s 0Open
5159Glacner Karel1474CZE2,0w 1Open
6103Ziogas Modestas2092LTU5,0s 0Open
7170Markovic Nikola1000CZE3,0w 1Open
8111Vavruska Antonin2054CZE4,5s ½Open
9105Vetrovsky Michal2072CZE4,0w ½Open
Grecny Karol 1853 CZE Rp:1831 Body 3,0
155FMPettersson Lars-Erik2295SWE4,0s 0Open
294Petr Jan2121CZE4,5w ½Open
3102Simecek Bohumil2098CZE4,0s 0Open
4130Sielicki Tomasz1996POL4,5w 0Open
5166Ananya Parikh1249USA2,5s 1Open
688Splichal Stanislav2142CZE3,5w ½Open
7160Kleprlik Jan1471CZE3,0s 1Open
8100FMHrbolka Ladislav2107CZE4,5w 0Open
992Dette Jan2128GER4,0s 0Open
Oburka Vladislav 1811 CZE Rp:1779 Body 3,0
157FMSimek Petr (86)2290CZE5,5s 0Open
296Mulenko Alexander2119RUS5,0w 0Open
3164Olszewska Wiktoria1306POL3,0s 1Open
4100FMHrbolka Ladislav2107CZE4,5w 0Open
5169Chon Jeremy1000CZE2,5s 1Open
698Meszaros Ludek2111CZE4,5w 0Open
788Splichal Stanislav2142CZE3,5s ½Open
8124Babicka Michal2022CZE4,0w ½Open
9114Koubova Anna Marie2038CZE4,0s 0Open
Ruzicka Filip 1780 CZE Rp:1799 Body 3,5
158Chittka Julius2288GER5,5w 0Open
297WFMZubova Mariya2117UKR5,0s 0Open
3159Glacner Karel1474CZE2,0w 1Open
4101Skalsky Alexandr2103CZE4,5s 0Open
5167Pietryk Joanna1110POL2,0w 1Open
6104Benes Miroslav2074CZE5,0s 0Open
790FMBurnett Andrew2134SCO4,5s 0Open
8160Kleprlik Jan1471CZE3,0w 1Open
988Splichal Stanislav2142CZE3,5s ½Open
Michel Ladislav 1769 CZE Rp:1694 Body 3,5
159IMHenni Mohamed2282ALG5,5s 0Open
298Meszaros Ludek2111CZE4,5w 0Open
3166Ananya Parikh1249USA2,5s ½Open
4134Slabicki Andrzej1940POL3,5w 0Open
5154Marhan Frantisek1616CZE3,0s 1Open
6112Trapl Dalibor2047CZE4,5w ½Open
791Galicek Stanislav2133CZE4,5s 0Open
8169Chon Jeremy1000CZE2,5w ½Open
9156Vorsilka Jiri1584CZE2,5s 1Open
Nespor Ivan 1735 CZE Rp:1713 Body 3,5
160Vybiral Zdenek2274CZE5,5w 0Open
299Zvolensky David2111CZE3,5s 0Open
3161Svoboda Daniel1457CZE1,0w 1Open
4103Ziogas Modestas2092LTU5,0s 0Open
5170Markovic Nikola1000CZE3,0w 0Open
6157Veselsky Jan1561CZE2,0s 1Open
7111Vavruska Antonin2054CZE4,5w 0Open
8155Krueger Thomas1591GER2,0s 1Open
9131Vrchotka Josef1993CZE3,5w ½Open
Bauer Jan 1719 CZE Rp:1643 Body 3,0
161Docekal Jan2269CZE5,5s 0Open
2100FMHrbolka Ladislav2107CZE4,5w 0Open
3168Vavrova Jirina1097CZE1,0s 1Open
4108Vedrickiene Jovita2063LTU3,5w 0Open
5172Umetbaew Fljur1000RUS2,0s 1Open
6110Skou Niels2057DEN3,0w 0Open
7112Trapl Dalibor2047CZE4,5s 0Open
8166Ananya Parikh1249USA2,5w 1Open
9124Babicka Michal2022CZE4,0s 0Open
Kubik Jaroslav 1716 CZE Rp:1655 Body 2,5
162FMGayun Dmytro2260UKR5,0w 0Open
2101Skalsky Alexandr2103CZE4,5s 0Open
3163Tomanek Karel1360CZE3,0w 1Open
4104Benes Miroslav2074CZE5,0s 0Open
5127Kucera Tomas2013CZE4,0w 0Open
6159Glacner Karel1474CZE2,0s 1Open
7113Staszko Martin2041CZE4,0w 0Open
8170Markovic Nikola1000CZE3,0s ½Open
9109Kalinowska Zuzanna2062POL3,5w 0Open
Husa Daniel 1700 CZE Rp:1982 Body 3,5
164Slampa Jan2255CZE4,5s 0Open
2102Simecek Bohumil2098CZE4,0w ½Open
3122Tancsa Tamas2026HUN4,5s 0Open
4137Hacaperka Michal1901CZE3,0w 1Open
5106Novotny Martin2069CZE4,5s ½Open
6108Vedrickiene Jovita2063LTU3,5w ½Open
7100FMHrbolka Ladislav2107CZE4,5s ½Open
8112Trapl Dalibor2047CZE4,5w 0Open
9132Plasil Petr1989CZE3,5s ½Open
Feierfeil Jiri 1661 CZE Rp:1660 Body 3,0
166FMAfanasiev Vadim2248RUS5,0s 0Open
2104Benes Miroslav2074CZE5,0w 0Open
3169Chon Jeremy1000CZE2,5s 1Open
4110Skou Niels2057DEN3,0w 0Open
5120Machala Vladislav2028CZE3,5s ½Open
6130Sielicki Tomasz1996POL4,5w 0Open
7166Ananya Parikh1249USA2,5s ½Open
8164Olszewska Wiktoria1306POL3,0w 1Open
999Zvolensky David2111CZE3,5s 0Open
Brhlik Antonin 1635 CZE Rp:1722 Body 2,5
167WIMPetrova Kristyna2240CZE5,0w 0Open
2105Vetrovsky Michal2072CZE4,0s 0Open
3167Pietryk Joanna1110POL2,0w 1Open
4109Kalinowska Zuzanna2062POL3,5s 0Open
5131Vrchotka Josef1993CZE3,5w 0Open
6161Svoboda Daniel1457CZE1,0s 1Open
7129WFMFolkova Martina2001CZE4,0w ½Open
8123Gschwendtner Stanislav2025CZE3,5s 0Open
9120Machala Vladislav2028CZE3,5s 0Open
Marhan Frantisek 1616 CZE Rp:1241 Body 3,0
169FMJedlicka Ales2238CZE4,5w 0Open
2107Malecki Rafal2068POL4,0s 0Open
3170Markovic Nikola1000CZE3,0w 0Open
4163Tomanek Karel1360CZE3,0s 0Open
5145Michel Ladislav1769CZE3,5w 0Open
6-volno- --- 1Open
7164Olszewska Wiktoria1306POL3,0s 0Open
8167Pietryk Joanna1110POL2,0s 1Open
9172Umetbaew Fljur1000RUS2,0- 1KOpen
Vorsilka Jiri 1584 CZE Rp:1638 Body 2,5
171IMChudinovskikh Alexander M2206RUS5,0w 0Open
2111Vavruska Antonin2054CZE4,5s 0Open
3129WFMFolkova Martina2001CZE4,0w 0Open
4165Tichy Tomas1289CZE3,0s 1Open
5139Docekalova Alexandra1880CZE3,0w 0Open
6168Vavrova Jirina1097CZE1,0s 1Open
7135Stevik Patrik1918SVK4,0w ½Open
8125Meers Hubert2022POL4,5s 0Open
9145Michel Ladislav1769CZE3,5w 0Open
Veselsky Jan 1561 CZE Rp:1508 Body 2,0
172Paprocki Jaroslaw2206POL4,0s 0Open
2112Trapl Dalibor2047CZE4,5w 0Open
3136Steiner Juraj1907CZE4,5s 0Open
4164Olszewska Wiktoria1306POL3,0w 1Open
5132Plasil Petr1989CZE3,5s 0Open
6146Nespor Ivan1735CZE3,5w 0Open
7168Vavrova Jirina1097CZE1,0s 1Open
8137Hacaperka Michal1901CZE3,0w 0Open
9163Tomanek Karel1360CZE3,0s 0Open
Zabehlicky Jiri 1496 CZE Rp:1427 Body 2,0
173FMBartos Jan2204CZE2,5w 0Open
2-nenasazen- --- 0Open
3138Matei Adrian1890ROU3,5s 0Open
4167Pietryk Joanna1110POL2,0s 0Open
5164Olszewska Wiktoria1306POL3,0w 1Open
6129WFMFolkova Martina2001CZE4,0s 0Open
7172Umetbaew Fljur1000RUS2,0w 1Open
883Plesek Jiri2162CZE3,5s 0Open
9165Tichy Tomas1289CZE3,0w 0Open
Glacner Karel 1474 CZE Rp:1337 Body 2,0
174Kemarsky Alexander2195ISR4,0s 0Open
2114Koubova Anna Marie2038CZE4,0w 0Open
3144Ruzicka Filip1780CZE3,5s 0Open
4168Vavrova Jirina1097CZE1,0w 1Open
5140Stary Lukas1877CZE4,0s 0Open
6148Kubik Jaroslav1716CZE2,5w 0Open
7169Chon Jeremy1000CZE2,5s 0Open
8171Moura Smith Victor Marcos1000CZE1,0w 1Open
9164Olszewska Wiktoria1306POL3,0s 0Open
Kleprlik Jan 1471 CZE Rp:1818 Body 3,0
175Poysti Nathanael2193GER4,5w 0Open
2113Staszko Martin2041CZE4,0s 0Open
3137Hacaperka Michal1901CZE3,0w 1Open
4115Kaplan Daniel2037CZE4,0s ½Open
5121Hak David2026CZE3,5w ½Open
6107Malecki Rafal2068POL4,0s 0Open
7141Grecny Karol1853CZE3,0w 0Open
8144Ruzicka Filip1780CZE3,5s 0Open
9155Krueger Thomas1591GER2,0w 1Open
Svoboda Daniel 1457 CZE Rp:1333 Body 1,0
176CMKrzywda Andrzej2188POL4,5s 0Open
2116Gerlach Felix Tobias2036GER4,0w 0Open
3146Nespor Ivan1735CZE3,5s 0Open
4169Chon Jeremy1000CZE2,5w 0Open
5171Moura Smith Victor Marcos1000CZE1,0s 1Open
6152Brhlik Antonin1635CZE2,5w 0Open
7137Hacaperka Michal1901CZE3,0s 0Open
8-nenasazen- --- 0Open
9-nenasazen- --- 0Open
Tesar Jakub 1409 CZE Rp:1527 Body 3,0
177FMLys Josef2186CZE4,5w 0Open
2115Kaplan Daniel2037CZE4,0s 0Open
3139Docekalova Alexandra1880CZE3,0w 0Open
4155Krueger Thomas1591GER2,0s 0Open
5137Hacaperka Michal1901CZE3,0s 0Open
6165Tichy Tomas1289CZE3,0w ½Open
7171Moura Smith Victor Marcos1000CZE1,0s 1Open
8163Tomanek Karel1360CZE3,0w ½Open
9153Paseka Christian1622AUT2,0s 1Open
Tomanek Karel 1360 CZE Rp:1680 Body 3,0
178FMLacrosse Marc2182BEL5,0s 0Open
2118WCMPribylova Sofie2031CZE3,5w 0Open
3148Kubik Jaroslav1716CZE2,5s 0Open
4154Marhan Frantisek1616CZE3,0w 1Open
5142Siewert Wolfgang1815GER3,0s ½Open
6120Machala Vladislav2028CZE3,5w 0Open
7138Matei Adrian1890ROU3,5s 0Open
8162Tesar Jakub1409CZE3,0s ½Open
9157Veselsky Jan1561CZE2,0w 1Open
Tichy Tomas 1289 CZE Rp:1555 Body 3,0
180Folk Petr2177CZE4,5s 0Open
2120Machala Vladislav2028CZE3,5w 0Open
3150CMNurgaliyev Sauat1678KAZ4,0s 0Open
4156Vorsilka Jiri1584CZE2,5w 0Open
5-nenasazen- --- 0Open
6162Tesar Jakub1409CZE3,0s ½Open
7-volno- --- 1Open
8153Paseka Christian1622AUT2,0w ½Open
9158Zabehlicky Jiri1496CZE2,0s 1Open
Vavrova Jirina 1097 CZE Rp:681 Body 1,0
1-nenasazen- --- 0Open
2121Hak David2026CZE3,5s 0Open
3147Bauer Jan1719CZE3,0w 0Open
4159Glacner Karel1474CZE2,0s 0Open
5-volno- --- 1Open
6156Vorsilka Jiri1584CZE2,5w 0Open
7157Veselsky Jan1561CZE2,0w 0Open
8172Umetbaew Fljur1000RUS2,0s 0Open
9171Moura Smith Victor Marcos1000CZE1,0s 0Open
Chon Jeremy 1000 CZE Rp:1594 Body 2,5
183Plesek Jiri2162CZE3,5w 0Open
2125Meers Hubert2022POL4,5s 0Open
3151Feierfeil Jiri1661CZE3,0w 0Open
4161Svoboda Daniel1457CZE1,0s 1Open
5143Oburka Vladislav1811CZE3,0w 0Open
6155Krueger Thomas1591GER2,0s 0Open
7159Glacner Karel1474CZE2,0w 1Open
8145Michel Ladislav1769CZE3,5s ½Open
9138Matei Adrian1890ROU3,5s 0Open
Markovic Nikola 1000 CZE Rp:1781 Body 3,0
184FMMartynyuk Elizaveta2160RUS4,5s 0Open
2126Hurtak Otto2015CZE3,5w 0Open
3154Marhan Frantisek1616CZE3,0s 1Open
4114Koubova Anna Marie2038CZE4,0w 0Open
5146Nespor Ivan1735CZE3,5s 1Open
677FMLys Josef2186CZE4,5w 0Open
7140Stary Lukas1877CZE4,0s 0Open
8148Kubik Jaroslav1716CZE2,5w ½Open
9142Siewert Wolfgang1815GER3,0s ½Open
Moura Smith Victor Marcos 1000 CZE Rp:1250 Body 1,0
185WFMDe Seroux Camille2160SUI4,5w 0Open
2127Kucera Tomas2013CZE4,0s 0Open
3153Paseka Christian1622AUT2,0- 0KOpen
4-nenasazen- --- 0Open
5161Svoboda Daniel1457CZE1,0w 0Open
6164Olszewska Wiktoria1306POL3,0s 0Open
7162Tesar Jakub1409CZE3,0w 0Open
8159Glacner Karel1474CZE2,0s 0Open
9168Vavrova Jirina1097CZE1,0w 1Open
Portych Vaclav 1839 CZE Rp:1751 Body 4,0
110Homola Josef1683CZE1,5w 1E
22Skopec Lubos1918CZE5,5w ½E
33Karlsson Henrik 19741690SWE3,0s ½E
44Amellal Sofiane Anis1904ALG8,5w 0E
55Van Foreest Nanne1737NED5,0s 0E
66Karlsson Peter 19651793SWE4,5w ½E
77Konvalinka Vladislav1669CZE3,5s ½E
88Zidu Jan1884CZE4,0w 0E
99Svetly Jiri1867CZE5,5s 1E
Skopec Lubos 1918 CZE Rp:1865 Body 5,5
19Svetly Jiri1867CZE5,5w 0E
21Portych Vaclav1839CZE4,0s ½E
310Homola Josef1683CZE1,5w 1E
43Karlsson Henrik 19741690SWE3,0w 1E
54Amellal Sofiane Anis1904ALG8,5s 0E
65Van Foreest Nanne1737NED5,0w 1E
76Karlsson Peter 19651793SWE4,5s ½E
87Konvalinka Vladislav1669CZE3,5w 1E
98Zidu Jan1884CZE4,0s ½E
Konvalinka Vladislav 1669 CZE Rp:1733 Body 3,5
14Amellal Sofiane Anis1904ALG8,5s 0E
25Van Foreest Nanne1737NED5,0w 1E
36Karlsson Peter 19651793SWE4,5s ½E
410Homola Josef1683CZE1,5s 0E
58Zidu Jan1884CZE4,0w ½E
69Svetly Jiri1867CZE5,5s ½E
71Portych Vaclav1839CZE4,0w ½E
82Skopec Lubos1918CZE5,5s 0E
93Karlsson Henrik 19741690SWE3,0w ½E
Zidu Jan 1884 CZE Rp:1746 Body 4,0
13Karlsson Henrik 19741690SWE3,0s 0E
24Amellal Sofiane Anis1904ALG8,5w 0E
35Van Foreest Nanne1737NED5,0s 0E
46Karlsson Peter 19651793SWE4,5w 1E
57Konvalinka Vladislav1669CZE3,5s ½E
610Homola Josef1683CZE1,5s 1E
79Svetly Jiri1867CZE5,5w 0E
81Portych Vaclav1839CZE4,0s 1E
92Skopec Lubos1918CZE5,5w ½E
Svetly Jiri 1867 CZE Rp:1871 Body 5,5
12Skopec Lubos1918CZE5,5s 1E
23Karlsson Henrik 19741690SWE3,0w 1E
34Amellal Sofiane Anis1904ALG8,5s 0E
45Van Foreest Nanne1737NED5,0w 0E
56Karlsson Peter 19651793SWE4,5s 1E
67Konvalinka Vladislav1669CZE3,5w ½E
78Zidu Jan1884CZE4,0s 1E
810Homola Josef1683CZE1,5s 1E
91Portych Vaclav1839CZE4,0w 0E
Homola Josef 1683 CZE Rp:1538 Body 1,5
11Portych Vaclav1839CZE4,0s 0E
26Karlsson Peter 19651793SWE4,5w 0E
32Skopec Lubos1918CZE5,5s 0E
47Konvalinka Vladislav1669CZE3,5w 1E
53Karlsson Henrik 19741690SWE3,0s ½E
68Zidu Jan1884CZE4,0w 0E
74Amellal Sofiane Anis1904ALG8,5s 0E
89Svetly Jiri1867CZE5,5w 0E
95Van Foreest Nanne1737NED5,0s 0E
Krupansky Jaromir 1662 CZE Rp:1625 Body 5,0
110Privoznik Lubos1615CZE5,0w 1F
22AFMRuzicka Vaclav1683CZE6,5w 0F
33Soucek Petr1602CZE7,0s ½F
44Klimes Jan1533CZE2,5w 1F
55Trefilik Jiri1486CZE5,0s ½F
66Krobot Jan1657CZE4,5w 1F
77Nigrin Jiri1611CZE4,5s ½F
88Levinsky Ladislav1528CZE3,0w ½F
99Baraniuk Andrej1520UKR2,0s 0F
AFM Ruzicka Vaclav 1683 CZE Rp:1745 Body 6,5
19Baraniuk Andrej1520UKR2,0w ½F
21Krupansky Jaromir1662CZE5,0s 1F
310Privoznik Lubos1615CZE5,0w ½F
43Soucek Petr1602CZE7,0w ½F
54Klimes Jan1533CZE2,5s 1F
65Trefilik Jiri1486CZE5,0w ½F
76Krobot Jan1657CZE4,5s 1F
87Nigrin Jiri1611CZE4,5w 1F
98Levinsky Ladislav1528CZE3,0s ½F
Soucek Petr 1602 CZE Rp:1788 Body 7,0
18Levinsky Ladislav1528CZE3,0w 1F
29Baraniuk Andrej1520UKR2,0s ½F
31Krupansky Jaromir1662CZE5,0w ½F
42AFMRuzicka Vaclav1683CZE6,5s ½F
510Privoznik Lubos1615CZE5,0w 1F
64Klimes Jan1533CZE2,5- 1KF
75Trefilik Jiri1486CZE5,0s 1F
86Krobot Jan1657CZE4,5w 1F
97Nigrin Jiri1611CZE4,5s ½F
Klimes Jan 1533 CZE Rp:1601 Body 2,5
17Nigrin Jiri1611CZE4,5w ½F
28Levinsky Ladislav1528CZE3,0s 1F
39Baraniuk Andrej1520UKR2,0w 1F
41Krupansky Jaromir1662CZE5,0s 0F
52AFMRuzicka Vaclav1683CZE6,5w 0F
63Soucek Petr1602CZE7,0- 0KF
710Privoznik Lubos1615CZE5,0- 0KF
85Trefilik Jiri1486CZE5,0- 0KF
96Krobot Jan1657CZE4,5- 0KF
Trefilik Jiri 1486 CZE Rp:1610 Body 5,0
16Krobot Jan1657CZE4,5w 0F
27Nigrin Jiri1611CZE4,5s 0F
38Levinsky Ladislav1528CZE3,0w 1F
49Baraniuk Andrej1520UKR2,0s 1F
51Krupansky Jaromir1662CZE5,0w ½F
62AFMRuzicka Vaclav1683CZE6,5s ½F
73Soucek Petr1602CZE7,0w 0F
84Klimes Jan1533CZE2,5- 1KF
910Privoznik Lubos1615CZE5,0w 1F
Krobot Jan 1657 CZE Rp:1545 Body 4,5
15Trefilik Jiri1486CZE5,0s 1F
210Privoznik Lubos1615CZE5,0s ½F
37Nigrin Jiri1611CZE4,5w ½F
48Levinsky Ladislav1528CZE3,0s ½F
59Baraniuk Andrej1520UKR2,0w 1F
61Krupansky Jaromir1662CZE5,0s 0F
72AFMRuzicka Vaclav1683CZE6,5w 0F
83Soucek Petr1602CZE7,0s 0F
94Klimes Jan1533CZE2,5- 1KF
Nigrin Jiri 1611 CZE Rp:1587 Body 4,5
14Klimes Jan1533CZE2,5s ½F
25Trefilik Jiri1486CZE5,0w 1F
36Krobot Jan1657CZE4,5s ½F
410Privoznik Lubos1615CZE5,0s 0F
58Levinsky Ladislav1528CZE3,0w ½F
69Baraniuk Andrej1520UKR2,0s 1F
71Krupansky Jaromir1662CZE5,0w ½F
82AFMRuzicka Vaclav1683CZE6,5s 0F
93Soucek Petr1602CZE7,0w ½F
Levinsky Ladislav 1528 CZE Rp:1472 Body 3,0
13Soucek Petr1602CZE7,0s 0F
24Klimes Jan1533CZE2,5w 0F
35Trefilik Jiri1486CZE5,0s 0F
46Krobot Jan1657CZE4,5w ½F
57Nigrin Jiri1611CZE4,5s ½F
610Privoznik Lubos1615CZE5,0s 0F
79Baraniuk Andrej1520UKR2,0w 1F
81Krupansky Jaromir1662CZE5,0s ½F
92AFMRuzicka Vaclav1683CZE6,5w ½F
Privoznik Lubos 1615 CZE Rp:1594 Body 5,0
11Krupansky Jaromir1662CZE5,0s 0F
26Krobot Jan1657CZE4,5w ½F
32AFMRuzicka Vaclav1683CZE6,5s ½F
47Nigrin Jiri1611CZE4,5w 1F
53Soucek Petr1602CZE7,0s 0F
68Levinsky Ladislav1528CZE3,0w 1F
74Klimes Jan1533CZE2,5- 1KF
89Baraniuk Andrej1520UKR2,0w 1F
95Trefilik Jiri1486CZE5,0s 0F
Stary Vojtech 1357 CZE Rp:1313 Body 4,5
110Paseka Petr1601CZE8,5w 0G
22Senft Antonin1307CZE5,0w ½G
33Horackova Isabela1150CZE2,0s 1G
44Stevik Patrik1405SVK4,0w 1G
55Chugunov Arkadiy1000CZE1,0s 1G
66Ziogiene Ieva1373LTU4,0w ½G
77Haasova Timea1310SVK5,5s 0G
88Glushchenko Stepan1241RUS4,5w 0G
99Holub Adam1432CZE6,0s ½G
Senft Antonin 1307 CZE Rp:1362 Body 5,0
19Holub Adam1432CZE6,0w ½G
21Stary Vojtech1357CZE4,5s ½G
310Paseka Petr1601CZE8,5w 0G
43Horackova Isabela1150CZE2,0w 1G
54Stevik Patrik1405SVK4,0s 1G
65Chugunov Arkadiy1000CZE1,0w 1G
76Ziogiene Ieva1373LTU4,0s 0G
87Haasova Timea1310SVK5,5w 0G
98Glushchenko Stepan1241RUS4,5s 1G
Horackova Isabela 1150 CZE Rp:1116 Body 2,0
18Glushchenko Stepan1241RUS4,5w 0G
29Holub Adam1432CZE6,0s 0G
31Stary Vojtech1357CZE4,5w 0G
42Senft Antonin1307CZE5,0s 0G
510Paseka Petr1601CZE8,5w 0G
64Stevik Patrik1405SVK4,0w 0G
75Chugunov Arkadiy1000CZE1,0s 1G
86Ziogiene Ieva1373LTU4,0w 1G
97Haasova Timea1310SVK5,5s 0G
Chugunov Arkadiy 1000 CZE Rp:1002 Body 1,0
16Ziogiene Ieva1373LTU4,0w 1G
27Haasova Timea1310SVK5,5s 0G
38Glushchenko Stepan1241RUS4,5w 0G
49Holub Adam1432CZE6,0s 0G
51Stary Vojtech1357CZE4,5w 0G
62Senft Antonin1307CZE5,0s 0G
73Horackova Isabela1150CZE2,0w 0G
84Stevik Patrik1405SVK4,0s 0G
910Paseka Petr1601CZE8,5w 0G
Holub Adam 1432 CZE Rp:1430 Body 6,0
12Senft Antonin1307CZE5,0s ½G
23Horackova Isabela1150CZE2,0w 1G
34Stevik Patrik1405SVK4,0s 0G
45Chugunov Arkadiy1000CZE1,0w 1G
56Ziogiene Ieva1373LTU4,0s 1G
67Haasova Timea1310SVK5,5w ½G
78Glushchenko Stepan1241RUS4,5s 1G
810Paseka Petr1601CZE8,5s ½G
91Stary Vojtech1357CZE4,5w ½G
Paseka Petr 1601 CZE Rp:1730 Body 8,5
11Stary Vojtech1357CZE4,5s 1G
26Ziogiene Ieva1373LTU4,0w 1G
32Senft Antonin1307CZE5,0s 1G
47Haasova Timea1310SVK5,5w 1G
53Horackova Isabela1150CZE2,0s 1G
68Glushchenko Stepan1241RUS4,5w 1G
74Stevik Patrik1405SVK4,0s 1G
89Holub Adam1432CZE6,0w ½G
95Chugunov Arkadiy1000CZE1,0s 1G