O pohar starostu Ruzinova GPX, 24.3.2019 nedela, Bratislava

Posledná aktualizácia 24.03.2019 15:17:46, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 9 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Žrebovanie / výsledky

9. kolo dňa 2019/03/24

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
15Lakota Jan 13868 1 - 0 Hronec Tadeas 100027
23Striskova Lucia 14086 1 - 07 Fajtakova Silvia 14092
34Kapolkova Greta 13916 0 - 16 Bochnickova Simona 15831
414Krupa Andrej 11545 1 - 05 Havaldova Natalia 12378
515Meszaros Casey Ryan 11425 1 - 05 Kopca Peter 11959
610Zverka Peter Samuel 11925 1 - 05 Jursova Elena 116013
711Dolnik Michal 11765 1 - 05 Kyselica Daniel 108918
812Kubikova Nina 11615 1 - 05 Krisko Vladimir 100031
97Horvathova Hana 1282 1 - 0 Horvath Jan 12876
1048Zalesky Daniel 1000 1 - 0 Jursa Juraj 102219
1122Cerven Matus 10004 1 - 04 Valentova Sophia 112517
1223Galechkina Taisiya 10004 0 - 14 Benci Jozef 100020
1341Sun Martin 10004 0 - 14 Bruskin Martha 100021
1416Boros David 1135 ½ - ½4 Pekar Juraj 100037
1528Kajaba Matus 1000 1 - 0 Tonhajzer Matus 100043
1647Vrabel Michal Juraj 1000 ½ - ½ Ondrejcak Gregor 100036
1724Hamid Hanka Leila 10003 1 - 03 Sirota Oskar Andrej 100039
1838Puss Silvester 10003 1 - 03 Hasala Richard 100025
1946Vanko William 10003 0 - 13 Kozub Lukas 100030
2040Stanek Andrej 10003 1 - 03 Kusy Michal 100032
2134Nedeliak Matej 10003 1 - 03 Nedeliak Oliver 100035
2244Ulrich Filip 10003 1 - 01 Hrdina Tobias 100026
2345Valent Theo 1000 ½ - ½2 Kmetova Vanesa 100029
2442Sunova Michaela 10002 1 - 0½ Malcek Jakub 100033

8. kolo dňa 2019/03/24

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
18Havaldova Natalia 12375 0 - 17 Lakota Jan 13865
22Fajtakova Silvia 14096 1 - 05 Zverka Peter Samuel 119210
31Bochnickova Simona 15835 1 - 05 Krupa Andrej 115414
43Striskova Lucia 14085 1 - 05 Kubikova Nina 116112
531Krisko Vladimir 10005 0 - 15 Kapolkova Greta 13914
67Horvathova Hana 1282 0 - 1 Hronec Tadeas 100027
79Kopca Peter 11954 1 - 0 Jursa Juraj 102219
821Bruskin Martha 10004 0 - 14 Dolnik Michal 117611
913Jursova Elena 11604 1 - 04 Galechkina Taisiya 100023
1037Pekar Juraj 10004 0 - 14 Meszaros Casey Ryan 114215
1118Kyselica Daniel 10894 1 - 04 Sun Martin 100041
126Horvath Jan 1287 1 - 0 Boros David 113516
1343Tonhajzer Matus 1000 0 - 1 Zalesky Daniel 100048
1417Valentova Sophia 11253 1 - 03 Ulrich Filip 100044
1520Benci Jozef 10003 1 - 03 Stanek Andrej 100040
1632Kusy Michal 10003 0 - 13 Cerven Matus 100022
1736Ondrejcak Gregor 10003 ½ - ½3 Kajaba Matus 100028
1839Sirota Oskar Andrej 10003 0 - 1 Vrabel Michal Juraj 100047
1930Kozub Lukas 1000 ½ - ½ Hamid Hanka Leila 100024
2029Kmetova Vanesa 10002 0 - 12 Nedeliak Matej 100034
2135Nedeliak Oliver 10002 1 - 02 Sunova Michaela 100042
2225Hasala Richard 10002 1 - 0 Valent Theo 100045
2326Hrdina Tobias 10001 0 - 12 Puss Silvester 100038
2433Malcek Jakub 1000½ 0 - 12 Vanko William 100046

7. kolo dňa 2019/03/24

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
15Lakota Jan 13866 1 - 05 Bochnickova Simona 15831
24Kapolkova Greta 13915 0 - 15 Fajtakova Silvia 14092
314Krupa Andrej 1154 ½ - ½ Zverka Peter Samuel 119210
415Meszaros Casey Ryan 11424 0 - 14 Striskova Lucia 14083
537Pekar Juraj 10004 0 - 14 Havaldova Natalia 12378
611Dolnik Michal 11764 0 - 14 Krisko Vladimir 100031
718Kyselica Daniel 10894 0 - 14 Kubikova Nina 116112
827Hronec Tadeas 1000 1 - 0 Horvath Jan 12876
948Zalesky Daniel 1000 0 - 1 Horvathova Hana 12827
1019Jursa Juraj 1022 1 - 0 Boros David 113516
119Kopca Peter 11953 1 - 03 Sirota Oskar Andrej 100039
1213Jursova Elena 11603 1 - 03 Kajaba Matus 100028
1321Bruskin Martha 10003 1 - 03 Stanek Andrej 100040
1423Galechkina Taisiya 10003 1 - 03 Ondrejcak Gregor 100036
1541Sun Martin 10003 1 - 0 Kozub Lukas 100030
1647Vrabel Michal Juraj 1000 0 - 1 Tonhajzer Matus 100043
1734Nedeliak Matej 10002 0 - 12 Valentova Sophia 112517
1842Sunova Michaela 10002 0 - 12 Benci Jozef 100020
1922Cerven Matus 10002 1 - 02 Puss Silvester 100038
2044Ulrich Filip 10002 1 - 02 Hasala Richard 100025
2146Vanko William 10002 0 - 12 Kusy Michal 100032
2224Hamid Hanka Leila 1000 1 - 0 Valent Theo 100045
2335Nedeliak Oliver 10001 1 - 01 Hrdina Tobias 100026
2429Kmetova Vanesa 10001 1 - 0½ Malcek Jakub 100033

6. kolo dňa 2019/03/24

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
13Striskova Lucia 14084 0 - 15 Lakota Jan 13865
212Kubikova Nina 11614 0 - 14 Bochnickova Simona 15831
32Fajtakova Silvia 14094 1 - 04 Kyselica Daniel 108918
44Kapolkova Greta 13914 1 - 04 Pekar Juraj 100037
56Horvath Jan 1287 0 - 1 Krupa Andrej 115414
610Zverka Peter Samuel 1192 1 - 0 Horvathova Hana 12827
78Havaldova Natalia 12373 1 - 03 Galechkina Taisiya 100023
828Kajaba Matus 10003 0 - 13 Dolnik Michal 117611
931Krisko Vladimir 10003 1 - 03 Jursova Elena 116013
1040Stanek Andrej 10003 0 - 13 Meszaros Casey Ryan 114215
1116Boros David 11353 ½ - ½3 Zalesky Daniel 100048
1230Kozub Lukas 1000 0 - 1 Jursa Juraj 102219
1320Benci Jozef 10002 0 - 1 Hronec Tadeas 100027
1438Puss Silvester 10002 0 - 12 Kopca Peter 11959
1546Vanko William 10002 0 - 12 Bruskin Martha 100021
1622Cerven Matus 10002 0 - 12 Sun Martin 100041
1739Sirota Oskar Andrej 10002 1 - 02 Nedeliak Matej 100034
1836Ondrejcak Gregor 10002 1 - 02 Ulrich Filip 100044
1943Tonhajzer Matus 1000 1 - 02 Sunova Michaela 100042
2045Valent Theo 1000 0 - 1 Vrabel Michal Juraj 100047
2132Kusy Michal 1000 ½ - ½1 Hamid Hanka Leila 100024
2217Valentova Sophia 11251 1 - 01 Kmetova Vanesa 100029
2325Hasala Richard 10001 1 - 01 Nedeliak Oliver 100035
2426Hrdina Tobias 1000½ ½ - ½0 Malcek Jakub 100033

5. kolo dňa 2019/03/24

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
15Lakota Jan 13864 1 - 04 Kapolkova Greta 13914
21Bochnickova Simona 1583 ½ - ½ Striskova Lucia 14083
313Jursova Elena 11603 0 - 13 Fajtakova Silvia 14092
47Horvathova Hana 12823 ½ - ½3 Krupa Andrej 115414
58Havaldova Natalia 12373 0 - 13 Kyselica Daniel 108918
615Meszaros Casey Ryan 11423 0 - 13 Kubikova Nina 116112
727Hronec Tadeas 1000 0 - 13 Pekar Juraj 100037
830Kozub Lukas 1000 0 - 1 Zverka Peter Samuel 119210
99Kopca Peter 11952 0 - 1 Horvath Jan 12876
1011Dolnik Michal 11762 1 - 02 Ondrejcak Gregor 100036
1138Puss Silvester 10002 0 - 12 Boros David 113516
1221Bruskin Martha 10002 0 - 12 Zalesky Daniel 100048
1340Stanek Andrej 10002 1 - 02 Cerven Matus 100022
1423Galechkina Taisiya 10002 1 - 02 Sirota Oskar Andrej 100039
1544Ulrich Filip 10002 0 - 12 Kajaba Matus 100028
1641Sun Martin 10002 0 - 12 Krisko Vladimir 100031
1719Jursa Juraj 1022 1 - 01 Valentova Sophia 112517
1834Nedeliak Matej 10001 1 - 0 Tonhajzer Matus 100043
1935Nedeliak Oliver 10001 0 - 11 Benci Jozef 100020
2024Hamid Hanka Leila 10001 0 - 11 Vanko William 100046
2142Sunova Michaela 10001 1 - 01 Hasala Richard 100025
2247Vrabel Michal Juraj 10001 ½ - ½1 Kusy Michal 100032
2326Hrdina Tobias 1000½ 0 - 10 Kmetova Vanesa 100029
2433Malcek Jakub 10000 0 - 1½ Valent Theo 100045

4. kolo dňa 2019/03/24

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
12Fajtakova Silvia 14093 0 - 13 Lakota Jan 13865
24Kapolkova Greta 13913 1 - 03 Havaldova Natalia 12378
327Hronec Tadeas 1000 0 - 1 Bochnickova Simona 15831
410Zverka Peter Samuel 1192 0 - 1 Striskova Lucia 14083
528Kajaba Matus 10002 0 - 12 Horvathova Hana 12827
618Kyselica Daniel 10892 1 - 02 Kopca Peter 11959
737Pekar Juraj 10002 1 - 02 Dolnik Michal 117611
812Kubikova Nina 11612 1 - 02 Puss Silvester 100038
939Sirota Oskar Andrej 10002 0 - 12 Jursova Elena 116013
1014Krupa Andrej 11542 1 - 02 Stanek Andrej 100040
1148Zalesky Daniel 10002 0 - 12 Meszaros Casey Ryan 114215
126Horvath Jan 1287 1 - 02 Ulrich Filip 100044
1343Tonhajzer Matus 1000 0 - 1 Kozub Lukas 100030
1416Boros David 11351 1 - 01 Nedeliak Matej 100034
1517Valentova Sophia 11251 0 - 11 Ondrejcak Gregor 100036
1620Benci Jozef 10001 0 - 11 Sun Martin 100041
1732Kusy Michal 10001 0 - 11 Bruskin Martha 100021
1822Cerven Matus 10001 1 - 01 Sunova Michaela 100042
1946Vanko William 10001 0 - 11 Galechkina Taisiya 100023
2031Krisko Vladimir 10001 1 - 01 Vrabel Michal Juraj 100047
2145Valent Theo 1000½ 0 - 1½ Jursa Juraj 102219
2225Hasala Richard 10000 1 - 0½ Hrdina Tobias 100026
2333Malcek Jakub 10000 0 - 10 Hamid Hanka Leila 100024
2429Kmetova Vanesa 10000 0 - 10 Nedeliak Oliver 100035

3. kolo dňa 2019/03/24

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Bochnickova Simona 15832 ½ - ½2 Zverka Peter Samuel 119210
29Kopca Peter 11952 0 - 12 Fajtakova Silvia 14092
311Dolnik Michal 11762 0 - 12 Kapolkova Greta 13914
45Lakota Jan 13862 1 - 02 Kubikova Nina 116112
548Zalesky Daniel 10002 0 - 12 Havaldova Natalia 12378
63Striskova Lucia 1408 1 - 02 Kyselica Daniel 108918
730Kozub Lukas 1000 0 - 1 Hronec Tadeas 100027
87Horvathova Hana 12821 1 - 01 Kusy Michal 100032
934Nedeliak Matej 10001 0 - 11 Jursova Elena 116013
1036Ondrejcak Gregor 10001 0 - 11 Krupa Andrej 115414
1115Meszaros Casey Ryan 11421 1 - 01 Krisko Vladimir 100031
1237Pekar Juraj 10001 1 - 01 Valentova Sophia 112517
1338Puss Silvester 10001 1 - 01 Benci Jozef 100020
1421Bruskin Martha 10001 0 - 11 Sirota Oskar Andrej 100039
1544Ulrich Filip 10001 1 - 01 Cerven Matus 100022
1623Galechkina Taisiya 10001 0 - 11 Stanek Andrej 100040
1728Kajaba Matus 10001 1 - 01 Vanko William 100046
1819Jursa Juraj 1022½ 0 - 1½ Horvath Jan 12876
1924Hamid Hanka Leila 10000 0 - 1½ Tonhajzer Matus 100043
2035Nedeliak Oliver 10000 0 - 10 Boros David 113516
2141Sun Martin 10000 1 - 00 Hasala Richard 100025
2226Hrdina Tobias 10000 ½ - ½0 Valent Theo 100045
2342Sunova Michaela 10000 1 - 00 Kmetova Vanesa 100029
2447Vrabel Michal Juraj 10000 1 - 00 Malcek Jakub 100033

2. kolo dňa 2019/03/24

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
113Jursova Elena 11601 0 - 11 Bochnickova Simona 15831
22Fajtakova Silvia 14091 1 - 01 Meszaros Casey Ryan 114215
34Kapolkova Greta 13911 1 - 01 Valentova Sophia 112517
414Krupa Andrej 11541 0 - 11 Lakota Jan 13865
518Kyselica Daniel 10891 1 - 01 Horvathova Hana 12827
68Havaldova Natalia 12371 1 - 01 Bruskin Martha 100021
720Benci Jozef 10001 0 - 11 Kopca Peter 11959
810Zverka Peter Samuel 11921 1 - 01 Galechkina Taisiya 100023
940Stanek Andrej 10001 0 - 11 Dolnik Michal 117611
1012Kubikova Nina 11611 1 - 01 Vanko William 100046
116Horvath Jan 1287½ 0 - 11 Zalesky Daniel 100048
1243Tonhajzer Matus 1000½ 0 - 1½ Striskova Lucia 14083
1327Hronec Tadeas 1000½ 1 - 0½ Jursa Juraj 102219
1416Boros David 11350 0 - 1½ Kozub Lukas 100030
1522Cerven Matus 10000 1 - 00 Nedeliak Oliver 100035
1624Hamid Hanka Leila 10000 0 - 10 Ondrejcak Gregor 100036
1725Hasala Richard 10000 0 - 10 Pekar Juraj 100037
1839Sirota Oskar Andrej 10000 1 - 00 Hrdina Tobias 100026
1941Sun Martin 10000 0 - 10 Kajaba Matus 100028
2029Kmetova Vanesa 10000 0 - 10 Puss Silvester 100038
2131Krisko Vladimir 10000 1 - 00 Sunova Michaela 100042
2245Valent Theo 10000 0 - 10 Kusy Michal 100032
2333Malcek Jakub 10000 0 - 10 Ulrich Filip 100044
2447Vrabel Michal Juraj 10000 0 - 10 Nedeliak Matej 100034

1. kolo dňa 2019/03/24

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Bochnickova Simona 15830 1 - 00 Hasala Richard 100025
226Hrdina Tobias 10000 0 - 10 Fajtakova Silvia 14092
33Striskova Lucia 14080 ½ - ½0 Hronec Tadeas 100027
428Kajaba Matus 10000 0 - 10 Kapolkova Greta 13914
55Lakota Jan 13860 1 - 00 Kmetova Vanesa 100029
630Kozub Lukas 10000 ½ - ½0 Horvath Jan 12876
77Horvathova Hana 12820 1 - 00 Krisko Vladimir 100031
832Kusy Michal 10000 0 - 10 Havaldova Natalia 12378
99Kopca Peter 11950 1 - 00 Malcek Jakub 100033
1034Nedeliak Matej 10000 0 - 10 Zverka Peter Samuel 119210
1111Dolnik Michal 11760 1 - 00 Nedeliak Oliver 100035
1236Ondrejcak Gregor 10000 0 - 10 Kubikova Nina 116112
1313Jursova Elena 11600 1 - 00 Pekar Juraj 100037
1438Puss Silvester 10000 0 - 10 Krupa Andrej 115414
1515Meszaros Casey Ryan 11420 1 - 00 Sirota Oskar Andrej 100039
1640Stanek Andrej 10000 1 - 00 Boros David 113516
1717Valentova Sophia 11250 1 - 00 Sun Martin 100041
1842Sunova Michaela 10000 0 - 10 Kyselica Daniel 108918
1919Jursa Juraj 10220 ½ - ½0 Tonhajzer Matus 100043
2044Ulrich Filip 10000 0 - 10 Benci Jozef 100020
2121Bruskin Martha 10000 1 - 00 Valent Theo 100045
2246Vanko William 10000 1 - 00 Cerven Matus 100022
2323Galechkina Taisiya 10000 1 - 00 Vrabel Michal Juraj 100047
2448Zalesky Daniel 10000 1 - 00 Hamid Hanka Leila 100024