OPEN Doprastav 2019 (18.-21.04.)

OrganizátorSK Doprastav Bratislava
FederáciaSlovensko ( SVK )
Riaditeľ turnajaDenis Nemsak 14917866
Hlavný rozhodcaFA Tomas Danada 14919362
RozhodcaPeter Faltan 14904020
Bedenkzeit90min na partiu + 30s na tah
MiestoNovohradska 3, Bratislava
Rating calculationEloN, EloF
Od - do2019/04/18 - 2019/04/21
Ø rating1858
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 23.04.2019 17:47:25, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnajaOPEN Doprastav, OPEN Doprastav Blitz, OPEN Doprastav Bughouse
Linkyoficiálna stránka organizátora, Oznam pri stiahnutí, Change Calendar-Link
Výber parametrov skry detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7
PartieJe k dispozícii 176 partií na stiahnutie
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Konečné poradie po 7 kolách

Por.č.TMenoTypFEDEloKlubBody TB1  TB2  TB3 KElo+/-
18WGMMarjanovic AnnamariaU18HUN2298Sakkcápák Sport Egyesület6,030,025,0025,02044,8
22FMShagbazyan TaronUKR2429Луганск6,028,523,5025,5108,4
35FMJablonicky MartinSVK2322Sk Osuske5,523,521,2521,520-4,6
46Schwarz DusanSVK2314SK Modra5,523,520,7520,5201,0
53FMSahidi SamirU18SVK2394Ksn Bratislava5,029,522,5022,5203,0
61IMPechac JergusU18SVK2464Tj Mladost Zilina5,029,521,0022,010-5,4
723Hotak MarianSVK1992Msk Spisska Nova Ves5,021,512,0018,02025,0
810Matejovic JurajSVK2244Tj Inbest Dunajov4,528,018,2520,5200,6
94GMPacher MilanSVK2391SK Slovan Bratislava4,527,519,2520,510-12,2
109FMKaras MarekSVK2246SK Osuske4,527,516,7520,5200,6
1111FMBombek PeterSVK2195Sks Dubnica N/V4,525,514,2520,5203,6
1215Nagy AttilaSVK2072Slovan Duslo Sala4,523,015,0016,0206,2
1329Chren MartinSVK1869Sk Doprastav Bratislava4,522,513,7515,54074,0
1413Orosi PeterSVK2102Sk Doprastav Bratislava4,520,514,0016,520-20,0
1514Balazs LadislavSVK20881. SK Kosice4,026,012,5017,0207,8
1617Nikanova EkaterinaBLR2055ŠK Junior CVČ Banská Bystrica4,026,012,0017,02013,0
1718Balazs AttilaSVK2045Moldava nad Bodvou + DPMK4,025,514,2517,52011,8
1822Medvec MiroslavSVK2002Liptovska Sachova Skola4,023,512,2517,0202,2
1919Gajdos DanielCZE2022ŠK Bystrc Oilers4,022,011,5015,020-5,4
2027Meszarosova EvaSVK1883SK Pribeta4,022,011,5014,02018,4
2125Pinter JozefS60SVK1903Individualny Clen4,021,511,5015,040-5,2
2221Marjanovic GyorgyHUN2007Sakkcápák Sport Egyesület3,527,513,7519,02027,6
2326Mrkvik JanSVK1895Ks Pezinok3,527,513,2519,02035,4
2412Dusbaba KarelCZE2105SK Šachy Chlumec3,527,011,7518,520-9,0
2530Tomic StjepanCRO1859HAŠK Mladost, Zagreb 3,523,010,2513,5207,4
267FMTakacs LaszloSVK2306Sk Dunajska Streda3,522,512,5016,020-51,2
2731Machalec VladimirS60SVK1858SK Doprastav Bratislava3,521,58,0011,020-6,8
2824Chlpek DanielU18SVK1931Sk Slovan Bratislava3,521,010,5015,040-33,6
2932Karcol JanS60SVK1855Sk Domu Kultury Ruzinov3,521,08,7510,520-23,4
3020Jablonicky FrantisekS60SVK2018Tss Trnava Msk Sered3,024,08,7515,020-21,0
3128Pirvulescu AdrianROU1871CS Tinerii Maestrii Bucuresti3,024,07,5012,020-8,0
3233Salgovic SimonU18SVK1854Sk Doprastav Bratislava3,023,58,2513,040-6,8
3335Takacs ZsoltSVK1791SK Nafta Gbely3,023,06,7512,5205,2
3437Vora AnanyaU18IND1705Maharashtra3,022,07,5012,0402,0
3534Miciak EmanuelS60SVK1853Zsk Vrbove - Sach3,021,56,5013,020-7,2
3639Kucharek TiborSVK1645Sks Dubnica N/V3,018,57,7510,02012,0
3740Halasz MichalS60SVK1633Sk Doprastav Bratislava3,017,57,758,020-2,2
3836Zacka LadislavS60SVK1779Sk Krasnany3,017,06,2510,020-26,2
3943Compel DanielU18SVK1604Sk Slovan Bratislava2,521,57,7512,54063,6
4053Biskupic AdamU18SVK1130Sk Komplet Modranka2,519,05,507,0
4146Jambrich JaromirS60SVK1507Sk Apollo Slovnaft Bratislava2,517,05,756,52010,2
4248Visvader KristofU18SVK1361Interchess Zs Borsky Mikulas2,515,04,256,0408,0
4347Mihalik KamilSVK1404Sk Zemplin Michalovce2,023,04,5010,02018,6
4442Moravcik PeterS60SVK1617Sk Domu Kultury Ruzinov2,022,06,259,0202,2
4545Kasper MiroslavSVK1524Sk Basta Nove Zamky2,020,04,758,5208,4
4652Hlobil TomasU18CZE1119Bystřice p/H2,019,55,257,54053,6
4741Marjanovic AlexU18HUN1620Sakkcápák Sport Egyesület2,019,54,258,040-12,0
4844Fedor PavolSVK1588Sk Doprastav Bratislava2,019,54,008,020-21,2
4949Misik RudolfS60SVK1300Sk Doprastav Bratislava2,015,03,004,540-22,8
5038Benci RudolfSVK1650Sk Strelec Devinska Nova Ves1,521,02,508,020-22,2
5116Balogh PeterSVK2068Msk Gabcikovo1,519,04,508,020-40,4
5250Visvader RudolfSVK1292Interchess Zs Borsky Mikulas1,517,02,754,020-12,0
5354Segeda MilosS60SVK1000Sk Komplet Modranka1,516,03,506,0
5451Pajger AndrejU18SVK1268Tzob Bytca1,018,52,254,040-52,4

poznámka:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
Tie Break3: Fide Tie-Break