Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

3. kvalifikace KP mládeže PDŠS, HD 10

Poslední aktualizace16.02.2019 15:43:53, Creator: czech republic licence 3,Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1Starý Vojtěch399817CZE14572222 ŠK Polabiny, z.s.
2Hrdlička Jan23722363CZE1289Šachový spolek Železné hory
3Jun Rostislav23719524CZE1278TJ CHS Chotěboř
4Mrštík Šimon23728973CZE1100Šachový spolek Železné hory
5Zucha Ilja23729180CZE1016SK Žamberk
6Petrík Jozef23722002CZE1010Šachový klub při DDM Litomyšl
7Bednář JanCZE0TJ Sokol Nekoř
8Brunclík RostislavCZE0Šachový spolek Železné hory
9Bulva AdamCZE0Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
10Cehula MarekCZE0Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
11Cicvárek JanCZE0Šachový spolek Železné hory
12Cimprich LukášCZE0Šachový oddíl Horní Čermná z.s.
13Daul MatyášCZE0TJ Slovan Moravská Třebová
14Exner Jakub23726750CZE0Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
15Fajgl MarekCZE0ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
16Flaška FilipCZE0Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
17Gutwirthová MatyldaCZE02222 ŠK Polabiny, z.s.
18Hájek PřemyslCZE02222 ŠK Polabiny, z.s.
19Hlaváček JiříCZE0Šachový spolek Železné hory
20Hloušek Jan23711817CZE0TJ ŠO Chrudim
21Hrdlička TomášCZE0Šachový spolek Železné hory
22Jordanov MichailCZE0Šachový spolek Železné hory
23Kabeláč ViktorCZE0Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
24Kopecký LukášCZE0ŠK Svitavy
25Koukol SebastiánCZE0ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
26Koupil ŠtěpánCZE02222 ŠK Polabiny, z.s.
27Kubíček ŠimonCZE0ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
28Lédlová KristýnaCZE02222 ŠK Polabiny, z.s.
29Machovec VojtěchCZE0ŠO Hlinsko
30Motejzlík KarelCZE0ŠK Svitavy
31Motyčka MatějCZE0TJ Sokol Nekoř
32Pazderský Jakub23729520CZE0ŠK Svitavy
33Peňáz JakubCZE0Šachový klub při DDM Litomyšl
34Seidl VáclavCZE0Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
35Staněk TomášCZE0Šachový spolek Železné hory
36Stehlíková VanessaCZE02222 ŠK Polabiny, z.s.
37Šimek JanCZE02222 ŠK Polabiny, z.s.
38Šváchová KristýnaCZE0TJ Sokol Zaječice
39Tomik VojtěchCZE0Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
40Třasák Václav23729040CZE0ŠK Bohemia Pardubice o.s.
41Večeřová HanaCZE0TJ Lanškroun
42Výborný FilipCZE0Šachový spolek Železné hory
43Vytiska JanCZE0Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
44Zdražil JiříCZE0ŠK Svitavy
45Zítková MarkétaCZE0Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
46Žák JakubCZE0ŠO Hlinsko