Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

GP 2010 Velké Losiny XVIII. ROČNÍK MEZINÁRODNÍHO TURNAJE O LOSINSKÉHO KAPRA

Poslední aktualizace11.12.2010 18:56:56, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1GMNavara DavidCZE2708ŠK Mahrla Praha
2GMKalod RadekCZE25061. Novoborský ŠK
3IMBernášek JanCZE2490ŠK Rapid Pardubice, o.s.
4GMCvek RobertCZE24881. Novoborský ŠK
5IMŽilka ŠtěpánCZE2479Tatran Litovel
6IMŠimáček PavelCZE2469Agentura 64 Grygov
7IMMeszaros GyulaHUN2425Maďarsko
8IMPlát VojtěchCZE2422TŽ Třinec
9IMPriehoda VítězslavSVK2398Šk Prievidza
10IMHajnal ZoltanHUN2391Maďarsko
11IMVesselovsky SergueiCZE2360Jäkl Karviná
12IMStratil LadislavCZE2355Tatran Litovel
13Jurásek MiroslavCZE2305ŠK JOLY Lysá nad Labem
14IMSluka RadekCZE2275Agentura 64 Grygov
15Cagašík TomášCZE2273TJ Spartak Přerov
16FMJedlička AlešCZE22612222 ŠK Polabiny
17FMKarlík VladimírCZE2256Slavia Kroměříž
18FMRůžička PetrCZE2252Tatra Kopřivnice
19Přidal OndřejCZE2247ŠK Duras BVK
20Větrovský MichalCZE2239SK Loko Praha
21Kičmer PetrCZE2227Baník Havířov
22Vaněk LadislavCZE2218Tatran Litovel
23Frnka RenéCZE2209TJ Sokol Lázně Velké Losiny
24Navrátil FrantišekCZE22062222 ŠK Polabiny
25Řehůřek LukášCZE2186Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
26Valenta VítCZE2186T.J. Sokol Šumperk
27IMErdelyi Tamas Dr.HUN2164Maďarsko
28Petuchov SergejCZE2160ŠK Rapid Pardubice, o.s.
29Pakosta MiroslavCZE2159Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
30Baláček TadeášCZE2157Sokol Kolín
31Mitura VáclavCZE2155SK Slavia Orlová
32Růžička ZdeněkCZE2141SK Loko Praha
33WFMMiturová MagdalénaCZE2133Beskydská šachová škola o.s.
34Strašil PavelCZE2125Tatran Litovel
35Navrátil sr. JiříCZE2120TJ UNEX ŠK
36Orgoň DušanSVK2108Škš Dubnica N/V
37Kamlach MiroslavCZE2090SK Loko Praha
38Doležel JaromírCZE2089T.J. Sokol Šumperk
39Bulava PetrCZE2082Baník Havířov
40Štec FrantišekCZE2075TJ Spartak Přerov
41Štverák MilanCZE2074Zbrojovka Vsetín
42Růžička MilanCZE2072T.J. Sokol Šumperk
43Straděj VlastimilCZE2070Zbrojovka Vsetín
44Hastík SvatoplukCZE2061TJ Sokol Lázně Velké Losiny
45Vicenec RomanCZE2041T.J. Sokol Šumperk
46Musil VítězslavCZE2040Sokol Skalička
47Trojan LubošCZE20302222 ŠK Polabiny
48Zdražil TomášCZE2019Slavoj Bruntál
49Hošek MartinCZE2017Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
50Fiala ZdeněkCZE2016ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.
51Pavlíček PetrCZE2011SK Loko Praha
52Mičulka PetrCZE2006TJ Náměšť n/Oslavou
53Staněk StanislavCZE2005Podhradní Lhota
54Navrátil jr. JiříCZE1996TJ UNEX ŠK
55Stehlík JiříCZE1990Sokol Kolín
56Hrbáček MiroslavCZE1990TJ Město Albrechtice
57Musil JiříCZE1971Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
58Haderka KarelCZE1966Tatran Litovel
59Zelenka JaroslavCZE1958ŠK Bohemia Pardubice o.s.
60Tejkal JiříCZE1946SK Loko Praha
61Zvěřina JanCZE1946TJ CHS Chotěboř
62Daněk PavelCZE1945ŠK Bohemia Pardubice o.s.
63Pekárková EvaCZE1945Sokol Tábor
64Malý MarekCZE1939T.J. Sokol Šumperk
65Volek KarelCZE1935DDM+TJ Mohelnice
66Kudla RichardCZE1925VOKD Poruba
67Zezula RudolfCZE1923TJ Náměšť n/Oslavou
68Sikora LukášCZE1922Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
69Macháň JanCZE1905Šachová škola Panda Rychnov nad Kně
70Zlámal FrantišekCZE1892TJ Město Albrechtice
71Hon JiříCZE1887ŠK Rapid Pardubice, o.s.
72Hradil KarelCZE1883Zbrojovka Vsetín
73Kožúšek SlavomírCZE1875ŠK DDM Kostelec nad Orlicí
74Mičulka DavidCZE1868TJ Náměšť n/Oslavou
75Kratochvíl VítCZE1856TJ Náměšť n/Oslavou
76Šimek ZdeněkCZE1856TJ Lokomotiva Česká Třebová
77Kalod MichalCZE1824Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
78Vozák JaromírCZE1822Sokol Skalička
79Malinovský LeoCZE1818ŠK SIGMIA Olomouc
80Bainhofner JiříCZE1810ŠK Praha-Smíchov
81Šilhavý MiroslavCZE1797Šachový klub Zdice
82Lužíková NicolaCZE1796T.J. Sokol Šumperk
83Kořínek JaroslavCZE1781TJ Mariánské Hory
84Řehůřek JiříCZE1778ŠK Bystrc Oilers
85Škovroň JosefCZE1777Sokol Vrbno p/P
86Gnida PatrikCZE1769TŽ Třinec
87Alfimov IgorCZE1767Agentura 64 Grygov
88Glacner KarelCZE1766ŠK Bystrc Oilers
89Gawlas RomanCZE1765Řetězárna Česká Ves
90Mathon DimitrijCZE1762SK Přerov
91Krása MarekCZE1734ŠK DDM Třebechovice pod Orebem
92Svoboda ZdeněkCZE1725SK Loko Praha
93Navrátilová AlenaCZE1716TJ UNEX ŠK
94Plachý JosefCZE1704Slavia Kroměříž
95Milfort VáclavCZE1655Loko Zábřeh
96Zdražil JanCZE1653AŠK DA Olomouc
97Kožúšek DanielCZE16452222 ŠK Polabiny
98Macek OldřichCZE1594TJ Libina
99Kubíček MartinCZE1518Loko Zábřeh
100Škaloud DušanCZE1940TJ Slavia Hradec Králové
101Novák JiříCZE1905Baník Havířov
102Líbal LubomírCZE1901SK Přerov
103Lejsal SlavomírCZE1889TJ Sokol Lázně Velké Losiny
104Doležel JiříCZE1811
105Dobeš JaroslavCZE1767TJ Sokol Lázně Velké Losiny
106Přikrylová IvaCZE1762ŠK Vinary
107Kropáč ZdeněkCZE1741Loko Zábřeh
108Filip LiborCZE1718TJ Jablonné nad Orlicí
109Miko VojtěchCZE1712LOKO Hanušovice
110Mareš VlastimilCZE1695ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.
111Černohous JiříCZE1678TJ Jablonné nad Orlicí
112Hanousek VojtěchCZE1676ŠK SDH Stavenice
113Till JaroslavCZE1675Řetězárna Česká Ves
114Klaban RomanCZE1674TJ Sokol Lázně Velké Losiny
115Till EduardCZE1671Řetězárna Česká Ves
116Dragón PavelCZE1668Sokol Skalička
117Milián MilanCZE1647Slavoj Bruntál
118Kubelová SoňaCZE1643Lokomotiva Krnov
119Klus JanCZE1631Lokomotiva Krnov
120Košut TomášCZE1627TJ Náměšť n/Oslavou
121Vozák LukášCZE1620Sokol Skalička
122Sklenář JosefCZE1610TJ Mariánské Hory
123Němec InocencCZE1602SK Přerov
124Šlapák VladislavCZE1594ŠK Vinary
125Vorlíček PavelCZE1581TJ Jablonné nad Orlicí
126Koukolík AntonínCZE1580Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
127John RichardCZE1544
128Macháň VáclavCZE1541Šachová škola Panda Rychnov nad Kně
129Žídek VojtěchCZE1540TJ Sokol Lázně Velké Losiny
130Reichl RomanCZE1895Loko Zábřeh
131Řepa VáclavCZE1515
132Kosour KarelCZE1491Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
133Zapletal MiroslavCZE1474ŠK Loštice
134Polách LadislavCZE1461LOKO Hanušovice
135Reichl LubošCZE1319Loko Zábřeh
136Špirka Josef sr.CZE1294TJ Sokol Lázně Velké Losiny
137Stratil OndřejCZE1100ŠK ZŠ Hrabišín
138Bulanek MichalCZE1000A64 Grygov
139Bártová ŠárkaCZE1000T.J. Sokol Šumperk
140Bělaška TomášCZE1000ŠK Vinary
141Chytil PetrCZE1000Řetězárna Česká Ves
142Dajčar VáclavCZE1000TJ Sokol Lázně Velké Losiny
143Dostál LukášCZE1000Česká Ves
144Faulhammer FilipCZE1000ŠK Loštice
145Grešák IvoCZE1000Česká Ves
146Kekely LukášCZE1000Řetězárna Česká Ves
147Ležák AlbertCZE1000ŠK Vinary
148Loužil FilipCZE1000SK ŘETEZARNA Česká Ves
149Přikrylová EliškaCZE1000ŠK Vinary
150Sejk MatějCZE1000ŠK Vinary

Ukaž kompletní listinu

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 17.08.2022 09:12
PixFuture exclusive partner, tiráž