IV OBERT GERUNDA Sarrià de Ter

Darrera actualització18.05.2019 00:59:19, Creador/Darrera càrrega: luis enrique valle maytin

EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació després de la 7 ronda, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8/9 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7
PartidesHi ha 60 partides per descarregar
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Taula creuada de classificació després de la 7 ronda

OrdreNom1.Rd2.Rd3.Rd4.Rd5.Rd6.Rd7.Rd8.RdPts. Des1  Des2  Des3 
1MKParals Marce Luis 48b1 9w1 19b1 17w1 4b1 3w0 5b1 2w6,00,0632,0
2Rex Torsten 12b1 19w0 54b1 32w1 23b1 15w1 3b1 1b6,00,0627,5
3Mayor Sanchez Angel 21w1 53b1 8w½ 5w1 6b1 1b1 2w0 4b5,50,0533,0
4Clot Chico Arnau 36b1 23w½ 43w1 8b1 1w0 24b1 17b1 3w5,50,0529,0
5Ros Bosch Carles 57w1 33b1 6w1 3b0 27w1 8b1 1w0 7b5,00,0529,5
6Parramon Ros Francesc 29b1 39w1 5b0 10w+ 3w0 22b1 18w1 10w5,00,0529,0
7Serra Palomar Josep 58b1 15w0 55b1 11w1 17b1 16w+ -0 5w5,00,0528,0
8Mundet Riera Joaquim 38b1 11w1 3b½ 4w0 43b1 5w0 34b1 9w4,50,0430,5
9Sole Benegues Jordi 41w1 1b0 18w0 62b1 36w1 33b1 24w½ 8b4,50,0425,5
10Boubakha Mohamed 51w1 32b½ 46w1 6b- -0 43b1 26w1 6b4,50,0424,5
11Salomon Emmanuel Yves 63w1 8b0 61w1 7b0 50w1 28b1 13b½ 14w4,50,0423,0
12Roqueta Maffei Oscar Nahuel 2w0 41b1 53w½ 35b½ 56w+ 45w1 14b½ 13w4,50,0327,0
13Curiel Perez Victorio 30w1 16b0 37w1 47b½ 18w1 26b½ 11w½ 12b4,50,0326,5
14Guell Barnada Jordi 46w½ 34b½ 57w1 18b0 37w1 38b1 12w½ 11b4,50,0323,0
15Millaret Lores Francesc 27w1 7b1 24w1 16b+ -0 2b0 -0 -04,00,0434,0
16MKCasanellas Ruano Lluis 44b1 13w1 20b1 15w- 26w1 7b- -0 -04,00,0431,0
17Saurina Suner Francesc Xavier 35w1 26b1 56w1 1b0 7w0 27b1 4w0 19b4,00,0431,0
18Amich Vidal Pau 45b0 25w1 9b1 14w1 13b0 20w1 6b0 34w4,00,0429,5
19Baig Falgueras Marc 62w1 2b1 1w0 26b0 -0 54w1 37b1 17w4,00,0426,0
20Ruiz Planas Adelito 59w1 47b1 16w0 27b0 21w1 18b0 36w1 22b4,00,0424,5
21Voegeli Max 3b0 31w0 60w1 42b+ 20b0 40w1 39b1 25w4,00,0424,0
22Pereira Garcia Josep R. 50b0 55w0 58b1 54w1 31b1 6w0 45b1 20w4,00,0419,5
23Garriga Roca Pere 66w+ 4b½ 32w½ 56b1 2w0 -0 38w1 24b4,00,0329,5
24Ramirez Garcia Lluis 55b1 50w1 15b0 43w½ 44b1 4w0 9b½ 23w4,00,0325,5
25Massaguer Soles Francesc -0 18b0 49w1 61b½ 46w1 47b1 33w½ 21b4,00,0322,0
26Carranza Font Joan 64b1 17w0 52b1 19w1 16b0 13w½ 10b0 31w3,50,0327,0
27Deulofeu Peramarch Enric 15b0 58w1 39b1 20w1 5b0 17w0 32w½ 33b3,50,0326,0
28Alarcon Salvador -0 46b0 30w½ 49b1 29b1 11w0 48w1 32b3,50,0324,5
29Budo Poch Alfons 6w0 49b½ 34w- 30b1 28w0 46b1 51w1 -03,50,0323,5
30Alsina Carreras Eva 13b0 36w0 28b½ 29w0 62w1 61b1 56w+ 35w3,50,0322,0
31Vegas Cortes Jose Maria 53w0 21b1 33w0 57b1 22w0 48b½ 47w1 26b3,50,0322,0
32Vidal Palou Jordi 40b1 10w½ 23b½ 2b0 38w0 44w1 27b½ 28w3,50,0228,5
33Morales Castaneda Manuel 60b1 5w0 31b1 44w½ 45b½ 9w0 25b½ 27w3,50,0226,0
34Farre I Benseny Miquel 54w- 14w½ 29b+ 53b½ 47w1 35b½ 8w0 18b3,50,0225,5
35Heredia Lloveras David 17b0 64w1 45b½ 12w½ 39b1 34w½ -0 30b3,50,0222,5
36Tardio Gemar Francesc I 4w0 30b1 -0 55w1 9b0 42w1 20b0 45w3,00,0327,0
37Gimenez Pau Daniel -0 40w1 13b0 52w1 14b0 50b1 19w0 42w3,00,0325,5
38Vila I Bague Arnau 8w0 62b1 -0 63w1 32b1 14w0 23b0 39w3,00,0322,5
39Gallart Vila Joan 61w1 6b0 27w0 59b1 35w0 41b1 21w0 38b3,00,0322,5
40Marti Carreras Jordi 32w0 37b0 51w0 58w1 55b1 21b0 57w1 43b3,00,0319,5
41Lafuente Garcia Ian 9b0 12w0 48b0 64w1 52b1 39w0 54b1 44w3,00,0319,0
42Roca Moya Artur 47w0 51b1 44b0 21w- 57w1 36b0 59w1 37b3,00,0319,0
43Carraminana Puig Jordi 65b1 45w1 4b0 24b½ 8w0 10w0 44b½ 40w3,00,0226,0
44Foix Breto Antoni 16w0 59b1 42w1 33b½ 24w0 32b0 43w½ 41b3,00,0225,0
45Pages Lopez David 18w1 43b0 35w½ 46b1 33w½ 12b0 22w0 36b3,00,0225,0
46Bonilla Rodriguez Javier 14b½ 28w1 10b0 45w0 25b0 29w0 64w1 51b2,50,0226,0
47Pou Serrano David 42b1 20w0 50b1 13w½ 34b0 25w0 31b0 49w2,50,0226,0
48Martin Mansilla Josep Antoni 1w0 61b0 41w1 -0 59b1 31w½ 28b0 50b2,50,0224,0
49Garcia Castany Jose -0 29w½ 25b0 28w0 -0 60b1 61w1 47b2,50,0223,5
50Valle Luis Leo 22w1 24b0 47w0 51b1 11b0 37w0 52b½ 48w2,50,0223,5
51Romera Fernandez Manel 10b0 42w0 40b1 50w0 63b1 53w½ 29b0 46w2,50,0222,5
52Villa Carrillo Julio 56w0 63b1 26w0 37b0 41w0 58b1 50w½ 53b2,50,0218,5
53Teixidor Banus Josep Maria 31b1 3w0 12b½ 34w½ -0 51b½ -0 52w2,50,0126,5
54Kostov Trayan 34b+ 56b0 2w0 22b0 60w1 19b0 41w0 59b2,00,0226,5
55Cuerda Quintana Antoni 24w0 22b1 7w0 36b0 40w0 65b1 -0 60w2,00,0223,0
56Rius Gargallo Manuel 52b1 54w1 17b0 23w0 12b- -0 30b- -02,00,0222,5
57Lambier Cornella Jaume 5b0 65w1 14b0 31w0 42b0 63w1 40b0 58w2,00,0220,5
58Iglesias Pereira Pablo 7w0 27b0 22w0 40b0 64b1 52w0 65w1 57b2,00,0219,0
59Pales Pi Marta 20b0 44w0 65b1 39w0 48w0 62b1 42b0 54w2,00,0218,5
60Castell Gomez Pau 33w0 -0 21b0 65w1 54b0 49w0 63b1 55b2,00,0216,5
61Puig Aliu Daniel 39b0 48w1 11b0 25w½ -0 30w0 49b0 65b1,50,0125,0
62Minarro Navarrete Adria 19b0 38w0 64b1 9w0 30b0 59w0 -0 -01,00,0120,0
63Tarrago Compte Carina 11b0 52w0 -1 38b0 51w0 57b0 60w0 64b1,00,0019,5
64Iglesias Pujol Emilio 26w0 35b0 62w0 41b0 58w0 -1 46b0 63w1,00,0017,0
65Sola Colom Curial 43w0 57b0 59w0 60b0 -1 55w0 58b0 61w1,00,0015,0
66Ruiz Ruiz Valentin 23b- -0 -0 -0 -0 -0 -0 -00,00,0017,5

Anotació:
Desempat1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Desempat2: The greater number of victories (variable)
Desempat3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)