Team-Pairings of all rounds

Round 1 on 2019/03/24 at 10:00
No.TeamTeamRes.:Res.
1  ŠK Lepoglava, Lepoglava  ŠŠK Mladost II, Varaždinske Toplice3:3
2  ŠK Prelog, Prelog  ŠK Ivanec, Ivanec6:0
3  ŠK Metalac, Ladanje Donje  ŠK Gornji Mihaljevec II, G.Mihaljevec:
4  ŠŠK Marof, Novi Marof  ŠK Sloboda III, Mihovljan4:2
5  ŠK Dinamo, Palovec  ŠD Varaždin II, Varaždin:
Round 2 on 2019/03/31 at 10:00
No.TeamTeamRes.:Res.
1  ŠŠK Mladost II, Varaždinske Toplice  ŠD Varaždin II, Varaždin:
2  ŠK Sloboda III, Mihovljan  ŠK Dinamo, Palovec:
3  ŠK Gornji Mihaljevec II, G.Mihaljevec  ŠŠK Marof, Novi Marof3:3
4  ŠK Ivanec, Ivanec  ŠK Metalac, Ladanje Donje:
5  ŠK Lepoglava, Lepoglava  ŠK Prelog, Prelog0:6
Round 3 on 2019/04/07 at 10:00
No.TeamTeamRes.:Res.
1  ŠK Prelog, Prelog  ŠŠK Mladost II, Varaždinske Toplice5:1
2  ŠK Metalac, Ladanje Donje  ŠK Lepoglava, Lepoglava5:1
3  ŠŠK Marof, Novi Marof  ŠK Ivanec, Ivanec:
4  ŠK Dinamo, Palovec  ŠK Gornji Mihaljevec II, G.Mihaljevec:
5  ŠD Varaždin II, Varaždin  ŠK Sloboda III, Mihovljan:
Round 4 on 2019/04/14 at 10:00
No.TeamTeamRes.:Res.
1  ŠŠK Mladost II, Varaždinske Toplice  ŠK Sloboda III, Mihovljan2:4
2  ŠK Gornji Mihaljevec II, G.Mihaljevec  ŠD Varaždin II, Varaždin:
3  ŠK Ivanec, Ivanec  ŠK Dinamo, Palovec2:4
4  ŠK Lepoglava, Lepoglava  ŠŠK Marof, Novi Marof1:5
5  ŠK Prelog, Prelog  ŠK Metalac, Ladanje Donje5:1
Round 5 on 2019/05/12 at 10:00
No.TeamTeamRes.:Res.
1  ŠK Metalac, Ladanje Donje  ŠŠK Mladost II, Varaždinske Toplice:
2  ŠŠK Marof, Novi Marof  ŠK Prelog, Prelog2:4
3  ŠK Dinamo, Palovec  ŠK Lepoglava, Lepoglava:½
4  ŠD Varaždin II, Varaždin  ŠK Ivanec, Ivanec3:3
5  ŠK Sloboda III, Mihovljan  ŠK Gornji Mihaljevec II, G.Mihaljevec:
Round 6 on 2019/10/06 at 10:00
No.TeamTeamRes.:Res.
1  ŠŠK Mladost II, Varaždinske Toplice  ŠK Gornji Mihaljevec II, G.Mihaljevec:
2  ŠK Ivanec, Ivanec  ŠK Sloboda III, Mihovljan½:
3  ŠK Lepoglava, Lepoglava  ŠD Varaždin II, Varaždin:
4  ŠK Prelog, Prelog  ŠK Dinamo, Palovec5:1
5  ŠK Metalac, Ladanje Donje  ŠŠK Marof, Novi Marof1:5
Round 7 on 2019/10/13 at 10:00
No.TeamTeamRes.:Res.
1  ŠŠK Marof, Novi Marof  ŠŠK Mladost II, Varaždinske Toplice:
2  ŠK Dinamo, Palovec  ŠK Metalac, Ladanje Donje2:4
3  ŠD Varaždin II, Varaždin  ŠK Prelog, Prelog1:5
4  ŠK Sloboda III, Mihovljan  ŠK Lepoglava, Lepoglava6:0
5  ŠK Gornji Mihaljevec II, G.Mihaljevec  ŠK Ivanec, Ivanec6:0
Round 8 on 2019/10/20 at 10:00
No.TeamTeamRes.:Res.
1  ŠŠK Mladost II, Varaždinske Toplice  ŠK Ivanec, Ivanec:
2  ŠK Lepoglava, Lepoglava  ŠK Gornji Mihaljevec II, G.Mihaljevec:
3  ŠK Prelog, Prelog  ŠK Sloboda III, Mihovljan:
4  ŠK Metalac, Ladanje Donje  ŠD Varaždin II, Varaždin:
5  ŠŠK Marof, Novi Marof  ŠK Dinamo, Palovec:
Round 9 on 2019/10/27 at 10:00
No.TeamTeamRes.:Res.
1  ŠK Dinamo, Palovec  ŠŠK Mladost II, Varaždinske Toplice:
2  ŠD Varaždin II, Varaždin  ŠŠK Marof, Novi Marof:
3  ŠK Sloboda III, Mihovljan  ŠK Metalac, Ladanje Donje:
4  ŠK Gornji Mihaljevec II, G.Mihaljevec  ŠK Prelog, Prelog:
5  ŠK Ivanec, Ivanec  ŠK Lepoglava, Lepoglava: