Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:


pokaži podatke o turniru
 

28. ekipno prvenstvo hrvatske u šahu - II liga centar

Zadnja izmjena27.10.2019 15:02:03, Creator/Last Upload: slavko bejuk

Parovi ekipa za sva kola

1. Kolo na 2019/03/17 kod 10:00
Br.MomčadMomčadRez.:Rez.
1  ŠK Sloboda, Mihovljan  ŠŠK Podravka, Koprivnica:
2  ŠD Međimurje, Čakovec  ŠK Krapina, Krapina:
3  ŠK Bilogora ´91, Grubišno Polje  ŠK Stjepan Bosak-URIHO, Zagreb2:4
4  ŠK Oroslavje, Oroslavje  ŠK Konaki, Novo Virje:
5  ŠK Duga Resa, Duga Resa  ŠK Polet, Buševec1:5
6  ŠK Tomislav-Goran, Sveti Ivan Žabno  ŠK Garešnica-Mount trade, Garešnica4:2
2. Kolo na 2019/03/17 kod 16:00
Br.MomčadMomčadRez.:Rez.
1  ŠŠK Podravka, Koprivnica  ŠK Garešnica-Mount trade, Garešnica2:4
2  ŠK Polet, Buševec  ŠK Tomislav-Goran, Sveti Ivan Žabno5:1
3  ŠK Konaki, Novo Virje  ŠK Duga Resa, Duga Resa:½
4  ŠK Stjepan Bosak-URIHO, Zagreb  ŠK Oroslavje, Oroslavje:
5  ŠK Krapina, Krapina  ŠK Bilogora ´91, Grubišno Polje:
6  ŠK Sloboda, Mihovljan  ŠD Međimurje, Čakovec:
3. Kolo na 2019/03/31 kod 10:00
Br.MomčadMomčadRez.:Rez.
1  ŠD Međimurje, Čakovec  ŠŠK Podravka, Koprivnica:
2  ŠK Bilogora ´91, Grubišno Polje  ŠK Sloboda, Mihovljan:
3  ŠK Oroslavje, Oroslavje  ŠK Krapina, Krapina2:4
4  ŠK Duga Resa, Duga Resa  ŠK Stjepan Bosak-URIHO, Zagreb:
5  ŠK Tomislav-Goran, Sveti Ivan Žabno  ŠK Konaki, Novo Virje½:
6  ŠK Garešnica-Mount trade, Garešnica  ŠK Polet, Buševec:
4. Kolo na 2019/03/31 kod 16:00
Br.MomčadMomčadRez.:Rez.
1  ŠŠK Podravka, Koprivnica  ŠK Polet, Buševec:
2  ŠK Konaki, Novo Virje  ŠK Garešnica-Mount trade, Garešnica5:1
3  ŠK Stjepan Bosak-URIHO, Zagreb  ŠK Tomislav-Goran, Sveti Ivan Žabno3:3
4  ŠK Krapina, Krapina  ŠK Duga Resa, Duga Resa3:3
5  ŠK Sloboda, Mihovljan  ŠK Oroslavje, Oroslavje3:3
6  ŠD Međimurje, Čakovec  ŠK Bilogora ´91, Grubišno Polje:
5. Kolo na 2019/04/07 kod 10:00
Br.MomčadMomčadRez.:Rez.
1  ŠK Bilogora ´91, Grubišno Polje  ŠŠK Podravka, Koprivnica:
2  ŠK Oroslavje, Oroslavje  ŠD Međimurje, Čakovec:
3  ŠK Duga Resa, Duga Resa  ŠK Sloboda, Mihovljan1:5
4  ŠK Tomislav-Goran, Sveti Ivan Žabno  ŠK Krapina, Krapina:
5  ŠK Garešnica-Mount trade, Garešnica  ŠK Stjepan Bosak-URIHO, Zagreb:
6  ŠK Polet, Buševec  ŠK Konaki, Novo Virje:
6. Kolo na 2019/04/07 kod 16:00
Br.MomčadMomčadRez.:Rez.
1  ŠŠK Podravka, Koprivnica  ŠK Konaki, Novo Virje:
2  ŠK Stjepan Bosak-URIHO, Zagreb  ŠK Polet, Buševec2:4
3  ŠK Krapina, Krapina  ŠK Garešnica-Mount trade, Garešnica5:1
4  ŠK Sloboda, Mihovljan  ŠK Tomislav-Goran, Sveti Ivan Žabno4:2
5  ŠD Međimurje, Čakovec  ŠK Duga Resa, Duga Resa2:4
6  ŠK Bilogora ´91, Grubišno Polje  ŠK Oroslavje, Oroslavje2:4
7. Kolo na 2019/09/22 kod 10:00
Br.MomčadMomčadRez.:Rez.
1  ŠK Oroslavje, Oroslavje  ŠŠK Podravka, Koprivnica4:2
2  ŠK Duga Resa, Duga Resa  ŠK Bilogora ´91, Grubišno Polje:
3  ŠK Tomislav-Goran, Sveti Ivan Žabno  ŠD Međimurje, Čakovec:
4  ŠK Garešnica-Mount trade, Garešnica  ŠK Sloboda, Mihovljan4:2
5  ŠK Polet, Buševec  ŠK Krapina, Krapina3:3
6  ŠK Konaki, Novo Virje  ŠK Stjepan Bosak-URIHO, Zagreb:
8. Kolo na 2019/09/22 kod 16:00
Br.MomčadMomčadRez.:Rez.
1  ŠŠK Podravka, Koprivnica  ŠK Stjepan Bosak-URIHO, Zagreb3:3
2  ŠK Krapina, Krapina  ŠK Konaki, Novo Virje:
3  ŠK Sloboda, Mihovljan  ŠK Polet, Buševec3:3
4  ŠD Međimurje, Čakovec  ŠK Garešnica-Mount trade, Garešnica2:4
5  ŠK Bilogora ´91, Grubišno Polje  ŠK Tomislav-Goran, Sveti Ivan Žabno3:3
6  ŠK Oroslavje, Oroslavje  ŠK Duga Resa, Duga Resa3:3
9. Kolo na 2019/10/20 kod 10:00
Br.MomčadMomčadRez.:Rez.
1  ŠK Duga Resa, Duga Resa  ŠŠK Podravka, Koprivnica3:3
2  ŠK Tomislav-Goran, Sveti Ivan Žabno  ŠK Oroslavje, Oroslavje3:3
3  ŠK Garešnica-Mount trade, Garešnica  ŠK Bilogora ´91, Grubišno Polje5:1
4  ŠK Polet, Buševec  ŠD Međimurje, Čakovec5:1
5  ŠK Konaki, Novo Virje  ŠK Sloboda, Mihovljan:
6  ŠK Stjepan Bosak-URIHO, Zagreb  ŠK Krapina, Krapina3:3
10. Kolo na 2019/10/20 kod 16:00
Br.MomčadMomčadRez.:Rez.
1  ŠŠK Podravka, Koprivnica  ŠK Krapina, Krapina2:4
2  ŠK Sloboda, Mihovljan  ŠK Stjepan Bosak-URIHO, Zagreb3:3
3  ŠD Međimurje, Čakovec  ŠK Konaki, Novo Virje½:
4  ŠK Bilogora ´91, Grubišno Polje  ŠK Polet, Buševec:
5  ŠK Oroslavje, Oroslavje  ŠK Garešnica-Mount trade, Garešnica2:4
6  ŠK Duga Resa, Duga Resa  ŠK Tomislav-Goran, Sveti Ivan Žabno3:3
11. Kolo na 2019/10/27 kod 10:00
Br.MomčadMomčadRez.:Rez.
1  ŠK Tomislav-Goran, Sveti Ivan Žabno  ŠŠK Podravka, Koprivnica3:3
2  ŠK Garešnica-Mount trade, Garešnica  ŠK Duga Resa, Duga Resa:
3  ŠK Polet, Buševec  ŠK Oroslavje, Oroslavje4:2
4  ŠK Konaki, Novo Virje  ŠK Bilogora ´91, Grubišno Polje5:1
5  ŠK Stjepan Bosak-URIHO, Zagreb  ŠD Međimurje, Čakovec:
6  ŠK Krapina, Krapina  ŠK Sloboda, Mihovljan3:3
Advertisement