Startovní listina

Čís.JménoRtgNpohlavíSkup.Klub/Místo
1Jun Rudolf2298H14TJ CHS Chotěboř
2Vokoun Tomáš1581H14TJ Žďár nad Sázavou z.s.
3Zedníček Filip1517H14Gambit Jihlava
4Nejedlý Radek1475H12TJ CHS Chotěboř
5Kučera David1450H14Gambit Jihlava
6Šedý Matěj1445H14Šachový klub Světlá nad Sázavou
7Edr Michal1440H12TJ Spartak Pelhřimov
8Pejřimovský Tadeáš Rubel1435H14TJ CHS Chotěboř
9Lang Šimon1433H12Šachový klub Světlá nad Sázavou
10Fencl Vítek1401H12TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11Spilka Jáchym1397H14Gambit Jihlava
12Švadlenka Dominik1397H12TJ Kobylisy
13Nešpůrek Jakub1374H12Šachový spolek Železné hory
14Kolátor Vojtěch1358H16TJ Žďár nad Sázavou z.s.
15Houdek Ondřej1344H16TJ Žďár nad Sázavou z.s.
16Kocman Patrik1338H12TJ Jiskra Havlíčkův Brod
17Švadlenka Michal1313H12TJ Kobylisy
18Němec Tomáš1300H16TJ Jiskra Havlíčkův Brod
19Brabencová Aneta1290wD14TJ Jiskra Humpolec
20Sklář Petr1259H16TJ Žďár nad Sázavou z.s.
21Zezula Jakub1256H12TJ + DDM Náměšť
22Zelenka Adam1241H14TJ Žďár nad Sázavou z.s.
23Šťávová Helena1236wD14TJ + DDM Náměšť
24Součková Viktorie1231wD16Spartak Velké Meziříčí
25Koumar Tomáš1194H12TJ Jiskra Havlíčkův Brod
26Včela Martin1185H14TJ CHS Chotěboř
27Houška Dominik1176H14TJ + DDM Náměšť
28Ležal Filip1146H14TJ Žďár nad Sázavou z.s.
29Šťávová Markéta1139wD12TJ + DDM Náměšť
30Harvalík Ondřej1133H14ŠK AZ CENTRUM Havlíčkův Brod
31Klofáč Jakub1113H14ŠK AZ CENTRUM Havlíčkův Brod
32Zvolánek Tomáš1104H14Šachový klub Světlá nad Sázavou
33Prášek Vojtěch1100H14Šachový klub Světlá nad Sázavou
34Prášková Štěpánka1100wD12TJ Jiskra Havlíčkův Brod
35Simajchl Adam1093H16Spartak Velké Meziříčí
36Kostková Kateřina1079wD14Šachový klub Světlá nad Sázavou
37Balusek Tobiáš1077H12Gambit Jihlava
38Spilka Kryštof1068H12Gambit Jihlava
39Pavliš Matěj1064H12TJ Jiskra Havlíčkův Brod
40Havelka Aleš1061H12Gambit Jihlava
41Doležal Pavel1024H12TJ Žďár nad Sázavou z.s.
42Satrapová Anna1011wD14TJ Jiskra Havlíčkův Brod
43Benc Tomáš0H14ŠO TJ Sokol Oudoleň
44Cvíček Adam0H123. ZŠ Žďár nad Sázavou
45Dufek Samuel0H16TJ + DDM Náměšť
46Frühbauer Matyáš0H12ŠO TJ Sokol Oudoleň
47Haraštová Barbora0wD12ZŠ a MŠ Křižánky
48Holas Štěpán0H12ŠO TJ Sokol Oudoleň
49Holcman Matěj0H14Gambit Jihlava
50Honková Zara0H14AŠSK Active - SVČ Žďár n. Sáz.
51Horák David0H14TJ Spartak Pelhřimov
52Kodym Jakub0H12ZŠ Lipnice nad Sázavou
53Kubát Jan0H14ŠO TJ Sokol Oudoleň
54Křivská Eliška0wD12TJ CHS Chotěboř
55Mankevich Daniil0H12Šachový klub Světlá nad Sázavou
56Novák Daniel0H12ZŠ Lípa
57Plachý Jakub0H14TJ Jiskra Havlíčkův Brod
58Preisler Benjamin0H12ZŠ a MŠ Křižánky
59Simandl Štěpán0H14TJ Spartak Pelhřimov
60Sláma Matyáš0H14ŠO TJ Sokol Oudoleň
61Trávníček Adam0H12ZŠ a MŠ Křižánky
62Víšek Filip0H12TJ Jiskra Havlíčkův Brod
63Zvolánek Vojtěch0H12ŠO TJ Sokol Oudoleň
64Zvolánková Alžběta0wD12ŠO TJ Sokol Oudoleň
65Klaus Matyáš1035H12Gambit Jihlava
66Ecler Matěj0H14TJ Spartak Pelhřimov