Šachový Festival detí a mládeže, Skalica 2019 Turnaj GPX

Posledná aktualizácia 15.02.2019 19:28:53 / Page cached 15.02.2019 19:46:56 87min., Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnajaGPX, Open-B
Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloKlub
1ROMANOVÁ Ela73608238SVK1446Šk Skalica
2VANĚK Robin23718064CZE1403S.K. 1923 Sokol Kyjov
3FAJTÁKOVÁ Silvia14944600SVK1360Záhorácky Šachový Klub
4DZIVÁK Ján73620394SVK1327Lokomotíva Trnava
5ORGOŇ Jakub73616427SVK1326Zš Veľkomoravská, Trenčín
6LONDIN Lukas Vojtech23710837CZE1299Kvasaco Vacenovice
7STRIŠKOVÁ Lucia14960958SVK1276Kšn Bratislava
8HAVALDOVÁ Natália73620580SVK1237Kšn Bratislava
9LONDINOVA Jasmina Marie23710829CZE1231Kvasaco Vacenovice
10SKACH Ľubomír73621595SVK1228Šk Lokomotíva Caissa Bratislava
11ZVERKA Peter Samuel73606804SVK1200Šk Doprastav Bratislava
12KOPČA Peter73620602SVK1195Šk Doprastav Bratislava
13WCMNOVOMESKÁ Karin14952300SVK1192Šk Štefanov
14LONDIN Michal Karol23710810CZE1159Kvasaco Vacenovice
15ŠLAHŮNEK Martin23723130CZE1153S.K. 1923 Sokol Kyjov
16BURAJ Patrik14958279SVK1121Interchess Zš Borský Mikuláš
17WCMŠOŠOVIČKOVÁ Martina14948540SVK1100Súkromná Zš, Nová Dubnica
18DUBANOVÁ Kristína73608092SVK1083Šk Skalica
19TUTKA Štěpán23730501CZE1081Sk Veseli N/M
20OTÉPKA Peter73617920SVK1050Šk Osuské
21DOLNÍK Michal73620599SVK1047Šk Doprastav Bratislava
22BACHRATÝ Adam73620742SVK1000Trnava
23BARTAL AlexSVK1000CVČ Senica
24BARTOŠÍK Rafael14956730SVK1000Šachový Klub Holíč
25BENCI JozefSVK1000Šk Strelec Devínska Nová Ves
26BEŇA Pavol14964244SVK1000Šk Štefanov
27BRÚSIL MichalSVK1000Šachový Klub Holíč
28EBNEROVÁ KlaudiaSVK1000SZŠ Gorkého Skalica
29FAŠKOVÁ BarboraSVK1000SZŠ Gorkého Skalica
30HANZALÍK AdamSVK1000SZŠ Gorkého Skalica
31HLÚPIK MarekSVK1000CVČ Senica
32HOLLÝ MartinSVK1000Šachový Klub Holíč
33HRANKOVA AdelaSVK1000SZŠ Gorkého Skalica
34HRONEC Tadeáš73622737SVK1000Cis Premium
35IVAN DenisSVK1000Šachový Klub Holíč
36IVÁNEK MatúšSVK1000SZŠ Gorkého Skalica
37JANOTA František14962098SVK1000Šk Skalica
38JANOTA Ondrej14962101SVK1000Šk Skalica
39JANČÍK James14966280SVK1000Šk Skalica
40JURÍČEK MichalSVK1000SZŠ Gorkého Skalica
41KAUFMANOVÁ Karin14958252SVK1000Šk Osuské
42KOLLÁR MatejSVK1000CVČ Junior Bojnice
43KROUPOVÁ VeronikaSVK1000SZŠ Gorkého Skalica
44KUBA MatejM1000SZŠ Gorkého Skalica
45KUDOLÁNIOVÁ EsterSVK1000Šk Štefanov
46LEJDAR MatyasSVK1000SZŠ Gorkého Skalica
47MAJTÁN MartinSVK1000Tsm Slovan Bratislava
48MATULA Tomáš14950170SVK1000Šachový Klub Holíč
49MIKUŠ MartinSVK1000ZŠ Vančurova Trnava
50NIKODEM AndrejSVK1000SZŠ Gorkého Skalica
51ONDÍRKOVÁ LenkaSVK1000SZŠ Gorkého Skalica
52PAKSI Alexander73621234SVK1000Šk Skalica
53PUSS SilvesterSVK1000Tsm Slovan Bratislava
54RALBOVSKÁ Gabriela14963000SVK1000Šk Štefanov
55REHÁK Matúš14966638SVK1000Šk Štefanov
56REHÁKOVÁ Natália14966620SVK1000Šk Štefanov
57STEC IvoSVK1000Tsm Slovan Bratislava
58TUTKA MichalCZE1000Sk Veseli N/M
59UČNÍK MatejSVK1000SZŠ Gorkého Skalica
60VALKO ViliamSVK1000SZŠ Gorkého Skalica
61VANKO WilliamSVK1000CVČ Senica
62VINDUŠKA JaroslavSVK1000CVČ Senica
63ZAKUŤANSKÝ VladimírSVK1000SZŠ Gorkého Skalica
64ŠTEFKO Filip14952254SVK1000Šachový Klub Holíč
65ŠTIAVNICKÝ IvanSVK1000ZŠ Vančurova Trnava
66ŠVEC SamuelSVK1000Šachový Klub Holíč
67ŠÚŇ Martin14963701SVK1000Kšn Bratislava
68ŠÚŇOVÁ Michaela14966484SVK1000Kšn Bratislava
69ŽÚREK JakubSVK1000Šachový Klub Holíč
70JANÁČ JakubSVK0SZŠ Gorkého Skalica