Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

MOSTECKÝ RAPID 2019 3. ročník starší žáci

Poslední aktualizace09.02.2019 16:38:43, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménopohlavíFEDRtgFIDERtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
120Jusko JindřichCZE13561268SK Děčín6,022,531,524,0
21Hurtík MatějCZE150519011. Novoborský ŠK6,021,030,025,0
37Sichrovský TomášCZE13121497ŠK Česká Lípa5,522,531,023,0
42Werner Hong Quan DanCZE16071749ŠK Spartak Ústí nad Labem5,020,528,517,0
58Šíp MarekCZE12771496ŠK Spartak Ústí nad Labem5,019,527,020,5
623Mrkvan FrantišekCZE11611238ŠK Spartak Ústí nad Labem5,019,027,018,5
73Veverka VladimírCZE12991536ŠK Most4,523,532,522,5
84Peroutka ŠimonCZE15901534TJ Sokol Údlice4,522,531,521,5
913Toman JanCZE14691383ŠK Spartak Ústí nad Labem4,520,528,019,5
109Lieber LukášCZE16081485CHESS MOST4,518,526,517,5
1136Kerej Junus TulengaliulyCZE00ŠK Spartak Ústí nad Labem4,518,525,515,5
1215Václavík PatrikCZE01363ŠK Svitavy4,517,024,014,5
1310Tichý TomášCZE11851423TJ Bohemians Praha4,020,529,021,0
1419Vyslyšel PetrCZE11521272ŠK Teplice4,020,027,516,0
1524Burger JonášCZE12671207ŠK Teplice4,019,527,016,0
1611Hampl NikolaCZE11841413Šachy Povrly4,018,526,016,0
1717Lev LukášCZE01335Klub šachistů Štětí4,018,525,018,5
1816Sichrovský FilipCZE01340ŠK Česká Lípa4,016,022,516,0
1927Miškovič TomášCZE01170TJ Sokol Litvínov-Lom.4,013,017,512,0
2018Bureš KarelCZE13171311ŠK Spartak Ústí nad Labem3,518,523,017,5
2122Jirotová EliškawCZE14541247Klub šachistů Štětí3,518,026,013,5
225Semová LadawCZE14331529ŠK Teplice3,517,526,015,5
2331Kordoš MichalCZE01012TJ Sokol Údlice3,511,515,58,5
2414Adámek JiříCZE11061367ŠK Česká Lípa3,020,027,515,0
256Jirásko MiroslavCZE15581507CHESS MOST3,019,528,014,5
2630Udržal JakubCZE01100ŠK UNION Louny3,019,526,010,0
2712Dunda AndrejCZE13631392ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.3,018,526,513,0
2821Kalužný MaxmiliánCZE01262TJ Sokol Údlice3,016,022,513,0
2932Šašek PetrCZE01002TJ Sokol Litvínov-Lom.3,016,020,510,0
3025Češpiva JakubCZE01179ŠK Teplice3,015,521,513,0
3141Srbecký DanielCZE00TJ Sokol Litvínov-Lom.3,014,021,510,0
3229Hübl DominikCZE13231109ŠK Teplice2,519,026,512,0
3326Štejnar JakubCZE011731. Novoborský ŠK2,517,023,510,5
3428Vaněrka VojtěchCZE01120ŠK Teplice2,516,522,09,5
3535Kasper PetrCZE00ŠK Spartak Ústí nad Labem2,512,017,56,5
3640Prokop MatějCZE00TJ Sokol Litvínov-Lom.2,512,016,06,5
3733Borovičková LuciewCZE00TJ DDM Klášterec nad Ohří2,016,022,08,0
3837Kerner JosefCZE00ŠK UNION Louny2,015,021,08,0
3942Vykoupil LukášCZE00ŠK DDM Postoloprty2,014,519,07,0
4038Kulhavý JiříCZE00KŠ Štětí1,515,522,07,5
4134Gauchet AlexandrawCZE00TJ DDM Klášterec nad Ohří1,514,519,04,5
4239Novotný PavelCZE00Klub šachistů Štětí0,013,518,50,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break