Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

***Vianocná TIRNAVIA šachových nádejí

Poslední aktualizace11.12.2010 21:58:47, Creator/Last Upload: Slovak Chess Federation

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1Takács BrianSVK1536ŠK Dvory nad Žitavou
2Ležovič MarošSVK1516Komplet Modranka - ZŠ Mod
3Očko MartinSVK1502ŠK Osuské- GLNovom. Senic
4Hlavina ĽubomírSVK1489NŠK Nitra
5Dzurjaninová HanaSVK1470Lokomotíva Trnava GAM
6Pszota MateSVK1451MŠK Thermal V.Meder
7Gyurkovics GergelySVK1447ZS Orech.Potôn
8Kuruc MichaelSVK1427ŠK Dvory nad Žitavou
9Macko MiroslavSVK1427KSN Bratislava
10Belák AndrejSVK1426NŠK Nitra
11Lintner IgorSVK1417Doprastav Bratislava
12Nguyen JakubSVK1395Doprastav Bratislava
13Krajčovič JakubSVK1387ŠK Doprastav
14Bača JurajSVK1385CVČ Malacky
15Vrtiaková AnnaSVK1383KŠN Bratislava
16Puškár DavidSVK1375Lokomotíva Trnava-ZŠ Kubi
17Škrabák TomášSVK1347ŠK Piešťany-GPierraDeCoub
18Csoltkó FridrichSVK1341MŠK Thermál V.Meder
19Eke DenisSVK1329Doprastav Bratislava
20Nemečkay DominikSVK1325ŠK Osuské-Lahšúrska Nová
21Öllös PéterSVK1318ZS Orech.Potôn
22Horník AndrejSVK1293Lokomotíva Trnava-GYM
23Meszárosová EvaSVK1289ŠK Dvory nad Žitavou
24Lahučký NicolasSVK1284NŠK Nitra
25Bango LukášSVK1261Komplet Modranka - ZŠ Mod
26Bango DominikSVK1258Komplet Modranka - ZŠ Mod
27Záhorák MartinSVK1216Komplet Modranka - ZŠ Mod
28Sahidi SamirSVK1212Komplet Modranka - Motnte
29Meszáros TomášSVK1211ŠK Senec
30Šošovička JakubSVK1205ŠK Strelec DNV
31Veltschmid RomanSVK1202ŠK Láb
32Cíbiková MáriaSVK1182ŠK Senec
33Miškev MartinSVK1180Lokomotíva Trnava-Vančuro
34Hervaiová SandraSVK1171ŠK Senec
35Kravár PeterSVK1115KŠN Bratislava
36Chovan MilanSVK1105ZŠK Nitra
37Šapovalov ArťomSVK1090ŠK Piešťany
38Simon DóraSVK1084ŠK Senec
39Hlavinová MartinaSVK1074NŠK Nitra
40Záhorček JakubSVK1054Dubnica
41Seewald AdrianSVK1044Hlohovec
42Barnáš MichalSVK1000CVČ Gessayova
43Barnášová SimonaSVK1000CVČ Gessayova
44Bederéka AntóniaSVK1000ŠK Senec-Molnár Albert
45Beitl DominikSVK1000CVČ Malacky
46Bránik MátéSVK1000ZŠ Trstice
47Budovič PatrikSVK1000ŠK Skalica-Vajaanského 2
48Bátora MatejSVK1000ZŠK Nitra
49Čapanda KristjanSVK1000Komplet Modranka - ZŠ Bol
50Cíbik MartinSVK1000ŠK Senec
51Cíbiková BarboraSVK1000ŠK Senec
52Dang Huy MinhSVK1000CVČ ESKO Bratislava
53Do Duc Phong RichardSVK1000ZŠ Modranka
54Drgoň MatúšSVK1000Hlohovec
55Durdy MarekSVK1000ŠK Trakovice
56Dúbravický DominikSVK1000CVČ Štefánikova Bratislav
57Filípek NorbertSVK1000ŠK Láb
58Freyer ViktorSVK1000CVČ ESKO Bratislava
59Fromová VeronikaSVK1000Dubnica
60Ganobčík MiroslavSVK1000ZŠ Vrbové 2.
61Ganz MarekSVK1000Lokomotíva Trnava-bohdano
62Ganz TomášSVK1000Lokomotíva Trnava-bohdano
63Ganzová VeronikaSVK1000Lokomotíva Trnava-zš Kubi
64Gyori AdriánSVK1000ZŠ Trstice
65Horváth ErikSVK1000ŠK Dvory nad Žitavou
66Juhász TimeaSVK1000ZŠ Trstice
67Kavoň JurkoSVK1000Komplet Modranka - ZŠ Mod
68Konig DamiánSVK1000Komplet Modranka - ZŠ Mod
69Kováč JakubSVK1000ZŠK Vrbové-zš chtelica
70Kováč MartinSVK1000ZŠK Vrbové-zš chtelnica
71Kukučka PeterSVK1000ŠK Dvory nad Žitavou
72Kvičala AdamSVK1000CVČ Esko
73Lévardy ÁkosSVK1000ŠK Senec
74Lévárdy CsabaSVK1000ŠK Senec
75Menyhárt AttilaSVK1000ZŠ Trstice
76Molnárová MichaelaSVK1000CVČ Esko
77Mrva ĽubomírSVK1000ZŠ Šúrovce
78Náter NikolasSVK1000CVČ Senica
79Okruhlica FilipSVK1000ŠK Dvory nad Žitavou
80Osadská DanielaSVK1000CVČ Malacky
81Osadský JánSVK1000ŠK Láb
82Podjavorinský LukášSVK1000ZŠK Vrbové-2.ZS
83Podjavorinský MichalSVK1000ZŠK Vrbové-2.ZS
84Rosznyóová SophiaSVK1000ŠK Dvory nad Žitavou
85Sedlak IvanSVK1000ŠK Láb
86Sárközi DominikSVK1000MŠK Thermal V.Meder
87Valent DaliborSVK1000Modranka-vančurovaTT
88Valigurský MichalSVK1000ŠK Láb
89Valovič MatúšSVK1000CVČ Esko
90Varga AdamSVK1000ZŠK Vrbové-Komenského 2
91Veselá SimonaSVK1000CVČ ESKO Bratislava
92Vozárová AdrianaSVK1000ŠK Láb
93Vrbiar MilanSVK1000ŠK Senec
94Vrtík MartinSVK1000ŠK Piešťany-7 základná
95Vu Hoai Nam VladoSVK1000ZŠ Modranka
96Vu Minh Quang AdamSVK1000ZŠ Modranka
97Váry MariusSVK1000Hlohovec 3 zš
98Šimek LukášSVK1000Zs Trakovice
99Špánik OndrejSVK1000Skalica - zš vajanského 2
100Šulgan SamuelSVK1000ŠK Piešťany
101Švarc VáclavSVK1000CVČ Senica
102Ďureje JurajSVK1000Lokomotíva Trnava-AtómváT
103Bugár PeterSVK1000ZŠ Trstice
104Homzova Klara FerdoraSVK1000Budmerice
105Hrubiško FilipSVK1193Dubnica
106Hríb AntonSVK1000D.Streda
107Kohut AlanSVK1000Zš Modranka
108Kovačik JakubSVK1000Dubnica
109Kuna MartinSVK1000Močenok
110Macho MarekSVK1000ZŠ Modranka
111Mézes KristofSVK1000D.Streda-Sečenyiho
112Rus AlesSVK1000Pastuchova
113Rybár PatrikSVK1000Dubnica
114Sameš ErikSVK1000Dubnica
115Valent MarcelSVK1000Modranka-vančurovaTT
116Šesták IgorSVK1000Modranka
117Neuschwandtner ErikSVK1000D.Streda
118BYESVK0
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 17.08.2022 09:12
PixFuture exclusive partner, tiráž