13. Ročník Humpoleckého turnaje mládeže kat.ml.

Poslední aktualizace09.02.2019 17:56:29, Creator/Last Upload: czech republic licence 48

Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Konečné pořadí po 9 kolech, Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1Vondra Filip23725176CZE1309Gambit Jihlava
2Jun Rostislav23719524CZE1278TJ CHS Chotěboř
3Kovařík VítCZE1218Gambit Jihlava
4Stejskal Jakub23731877CZE1156Gambit Jihlava
5Matejka JakubCZE1127TJ Spartak Pelhřimov
6Choutka FilipCZE1112TJ Jiskra Havlíčkův Brod
7Zezula Matěj23725796CZE1108TJ+DDM Náměšť n/Oslavou
8Kolman MartinCZE1102TJ Spartak Pelhřimov
9Čech Zbyněk23719893CZE1101Šachový klub Světlá nad Sázavou
10Srba Daniel23732105CZE1100Šachový klub Světlá nad Sázavou
11Zástěra JosefCZE1100TJ Žďár nad Sázavou z.s.
12Zmek Jaroslav23720131CZE1066TJ CHS Chotěboř
13Policar MartinCZE1062ZŠ O. Březiny Jihlava
14Celarová AdélaCZE1059TJ Jiskra Havlíčkův Brod
15Satrapa JanekCZE1042TJ Jiskra Havlíčkův Brod
16Wasserbauer KvidoCZE1042TJ Jiskra Havlíčkův Brod
17Rybáčková LucieCZE1029Gambit Jihlava
18Šťávová Lucie23715642CZE1025TJ+DDM Náměšť n/Oslavou
19Mrázek ŠtěpánCZE1021DDM Symfonie Poděbrady
20Avuk ŠtěpánCZE0TJ Jiskra Havlíčkův Brod
21Blažek MojmírCZE0DDM Pelhřimov
22Brož Pavel23732024CZE0Šachový klub Světlá nad Sázavou
23Brychta AdamCZE0DDM Telč
24Brychta DavidCZE0DDM Telč
25Čábera RichardCZE0ZŠ Hálkova Humpolec
26Černý RadimCZE0TJ Jiskra Havlíčkův Brod
27Dománek StanislavCZE0ZŠ Hálkova Humpolec
28Fousek PetrCZE0TJ CHS Chotěboř
29Gebarovský MatějCZE0DDM Pelhřimov
30Havelková Kamila23719150CZE0Gambit Jihlava
31Horák LukášCZE0TJ Spartak Pelhřimov
32Hotový PetrCZE0TJ DDM Náměšť nad Oslavou
33Janata Adam23725702CZE0Šachový klub Světlá nad Sázavou
34Jaroš LukášCZE0ZŠ Hálkova Humpolec
35Jednota JakubCZE0TJ Jiskra Havlíčkův Brod
36Kadlecová AnnaCZE0TJ Jiskra Havlíčkův Brod
37Kopáč DominikCZE0ZŠ Hálkova Humpolec
38Křivánek MatějCZE0DDM Budík Moravské Budějovice
39Křivský Mikuláš23728930CZE0TJ CHS Chotěboř
40Lutner LukášCZE0ŠK AZ CENTRUM Havlíčkův Brod
41Med LubošCZE0DDM Jihlava
42Mičánek MaxCZE0TJ DDM Náměšť nad Oslavou
43Pelán Stanislav23731834CZE0TJ+DDM Náměšť n/Oslavou
44Pinkas Jakub PavelCZE0ZŠ Hálkova Humpolec
45Příhoda MartinCZE0ZŠ Hálkova Humpolec
46Sobieraj GustavCZE0TJ Jiskra Havlíčkův Brod
47Solnář TobiášCZE0ZŠ Hálkova Humpolec
48Šedý MikešCZE0Šachový klub Světlá nad Sázavou
49Šorf FilipCZE0DDM Bystříce nad Perštejnem
50 Špaček JaroslavCZE03.ZŠ Žďár nad Sázavou
51Hovhannisyan DavidCZE0ŠK AZ centrum Havlíčkův Brod