13. Víkendový turnaj Beskydské šachové školy - se zápočtem na FIDE

OrganizátorBeskydská šachová škola z. s.
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeIng. Petr Záruba
Hlavní rozhodčíIA Ing. Petr Záruba
Bedenkzeit2 x 60 minut + 30 s/tah
MístoSVČ Klíč Frýdek-Místek
Výpočet ratingu -
Datum od2019/02/15 Datum do 2019/02/17
Ø ELO turnaje1354
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace17.02.2019 17:35:41, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Konečná tabulka po 5 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5/5 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgFIDEpohlavíTypKlub/Místo
1CMStalmach RichardCZE2145B2Beskydská šachová škola z.s.
2Frank AdamCZE2121B2Beskydská šachová škola z.s.
3Nováček PavelCZE1969B2Beskydská šachová škola z.s.
4Červeň PeterSVK1820B2TJ Slavia Caissa Čadca
5Lovčičan TomášSVK1642B2ŠK Junior CVČ Banská Bystrica
6Bulej MatejSVK1595B2TJ Slavia Caissa Čadca
7Voršilka JiříCZE1583B2SK OAZA Praha
8Mrmus PavolSVK1534B2TJ Slavia Caissa Čadca
9Bjolek JanCZE1460B2Beskydská šachová škola z.s.
10Kaňák MatyášCZE1459B2Interchess z.s.
11Dudová PavlínaCZE1450wB2Beskydská šachová škola z.s.
12Miková MiriamSVK1433wB2TJ Slavia Caissa Čadca
13Zmelty DavidCZE1389B2Beskydská šachová škola z.s.
14Ďurovka MarekSVK1356B2ŠK Junior CVČ Banská Bystrica
15Strapec LukášSVK1332B1ŠK Junior CVČ Banská Bystrica
16Trojan MatyášCZE1314B1Beskydská šachová škola z.s.
17Jaššo MatějCZE1311B1Lokomotiva Krnov
18Červeň SamuelSVK1298B1TJ Slavia Caissa Čadca
19Juračák DavidCZE1297B1Interchess z.s.
20Benický Jakub ŠimonSVK1266B1ŠK Junior CVČ Banská Bystrica
21Haásová TimeaSVK1249wB1ŠK Rajec
22Blahut VladislavCZE1215B1Beskydská šachová škola z.s.
23Zemek AntonínCZE1176B1Interchess z.s.
24Mrmusová MagdalénaSVK1165wB1TJ Slavia Caissa Čadca
25Čirská NinaSVK1124wB1TJ Mladost Žilina
26Bartečková DenisaCZE1102wB1Beskydská šachová škola z.s.
27Bartečková ValérieCZE1091wB1Beskydská šachová škola z.s.
28Mičová BarboraCZE1023wB1Beskydská šachová škola z.s.
29Bartečková NikolCZE0wB0Beskydská šachová škola z.s.
30Berková AgátaSVK0wB0ŠK Junior CVČ Banská Bystrica
31Čirský ĽuborSVK0B0TJ Mladost Žilina
32Grešl TadeášCZE0B0Beskydská šachová škola z.s.
33Jurtík AdamCZE0B0Interchess z.s.
34Jurtík PavelCZE0B0Interchess z.s.
35Kožušníková DanielaCZE0wB0Interchess z.s.
36Kyun Min KimCZE0B0Beskydská šachová škola z.s.
37Lichnovský JanCZE0B0Beskydská šachová škola z.s.
38Milek TobiasCZE0B0Beskydská šachová škola z.s.
39Růčka David LevCZE0B0Beskydská šachová škola z.s.
40Vančáková VeronikaCZE0wB0Beskydská šachová škola z.s.
41Zahumenský ŠtěpánCZE0B0Beskydská šachová škola z.s.