Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Open Plzen 2010 2. rocnik mezinarodniho sachoveho festivalu

Poslední aktualizace11.12.2010 12:52:21, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic

Startovní listina

Čís. JménoFEDRtgFIDERtgNpohlavíTypSkup.Klub/Místo
1
GMIvanov Mikhail M.RUS24290FBanik Havirov
2
IMOkhotnik VladimirFRA24280S60F
3
IMPlischki SebastianGER23600FSc Stadthagen
4
Stachanczyk JacekPOL22930F
5
Golcman EvgenyRUS22900S60F
6
IMChudinovskikh Alexander M.RUS22800F
7
FMGunajew RafalPOL22800FKksz Krakow
8
Kourousis EpameinondasGRE22640F
9
Palek MiroslavGER22610FSk Line
10
Suder RyszardPOL22370F
11
FMKozak MilosCZE22190FSk Litomerice
12
Sott PavelCZE22030FSk Line
13
FMBartos JanCZE21940FSk Csob Litomerice
14
Blecha MiroslavCZE21940FSokol Plzen - Letna
15
Berndt MatthiasGER21760FSc Fulda
16
Turner RadekCZE21670FTj Sakal Kozolupy
17
Richardson KeithENG21350S60F
18
Karhanek PavelCZE21230FVokd Poruba
19
Doell DetlefGER20980FSk Zehlendorf
20
Farrand JulianENG20980S60F
21
Janocko PetrCZE20870FSokol Plzen - Letna
22
Jiruse JosefCZE20590FSlavia Hradec Kralove
23
Gschwendtner StanislavCZE20540FSk Sokol Klatovy
24
WCMStolarczyk AnnaPOL20520F
25
Hubka RolandCZE20320FTJ Sokol Ksice
26
Edwards RaymondENG20180S60F
27
Paldus PetrCZE20150FTj Desko Liberec
28
Van Nieuwenhuizen HansNED20060FKrimpen A/D Ijssel 1
29
Snaidr JiriCZE19910S60FTj Sokol Plzen Letna
30
Cecil PavelCZE19790S60FTj Lokomotiva Plzen
31
Fischer GerdGER19690FSc Hassloch 1926
32
Lacha JanCZE19650FSk Litomerice
33
Khamidov KomilPOL19420U16F
34
Haugk FrankoGER19340FSv Lengefeld
35
Ostrowska DominikaPOL19260wF
36
Horyna JosefCZE19220S60FTj Sokol Vrsovice
37
Kasik MiroslavCZE19160S60FTj Sokol Kosutka Plzen
38
Nad BorisCZE18920S60FSo Tj Dukla Praha
39
Sargsjan KarenARM18910FSokol Vysehrad
40
Diviak RudolfSVK18870FSk Osuske
41
WCMFrantsuzova LiudmilaRUS18360F
42
Skokan FrantisekCZE18360FSk Dobrovice
43
Hajek JiriCZE18260FSk Prestice
44
Vojir-Jun. VaclavCZE17860FTj Sokol Plzen Kosutka
45
Vojir-Sen. VaclavCZE17380S60FTj Sokol Plzen Kosutka
46
Ruzicka VaclavCZE17120FSk Kladno
47
Burdov PetrRUS16940S60F
48
Zoubek VladimirCZE01637S60FSk Pribram-Banik
49
Leseticky VladimirCZE01628NSk Prestice
50
Fakan PetrCZE01371NTj Sokol Kosutka Plzen
51
Holy FilipCZE01252U16NTj Sokol Plzen Letna
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 17.08.2022 09:12
PixFuture exclusive partner, tiráž