MSR 2019 deti a mladeze vsetky kategorie

OrganizátorSlovensky sachovy zvaz, Liptovska sachova skola
FederáciaSlovensko ( SVK )
Riaditeľ turnajaJuraj Ivan
Hlavný rozhodcaRastislav Diviak 14908204
RozhodcaZdenek Gregor 14915766, Radovan Dibala 14908018, Samuel Fortiak 14943824, Martin Pogadl 14940485, Svatopluk Hoferek 14924170, Pavel Repcek 14924544
Bedenkzeit90min/40tahov+30minut do konca+30s/tah
MiestoHoliday Village Tatralandia, Liptovsky Mikulas
Rating calculationEloN, EloF
Od - do2019/04/23 - 2019/04/30
Ø rating1540
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 15.02.2019 19:29:13 / Page cached 15.02.2019 19:46:55 73min., Creator/Last Upload: slovak chess federation

Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloFEloNpohlavieTypGrKlub
1IMPechac Jergus14926970SVK24590CH2018Tj Mladost Zilina
2FMJakab Bela14933128SVK23050CH2018Komarnansky Sc Komarno
3FMKostolansky Sebastian Lukas14950596SVK23030CH14Sk Slovan Bratislava
4FMHaring Filip14933080SVK22860CH16Sk Junior Cvc Banska Bystrica
5FMHaring Viktor14919400SVK22780CH2020Sk Junior Cvc Banska Bystrica
6Molnar Erno14923408SVK22450CH20Komarnansky Sc Komarno
7Zetocha Adrian14950430SVK22130CH16Sk Slovan Bratislava
8Turcan Richard14947951SVK21490CH16Sk Veza Cvc Banska Bystrica
9Vadila Ondrej14944642SVK21280CH16Sk Slovan Bratislava
10Sobek Michal14944626SVK20830CH14Sk Modra
11Holly Andrej14947781SVK20610CH16Liptovska Sachova Skola
12Viczencz Peter14931729SVK20290CH16Komarnansky Sc Komarno
13Panko Eduard14940779SVK20100CH2018Sk Stropkov+svidnik
14Joba Arpad14933047SVK20090CH20Komarnansky Sc Komarno
15Bugar Peter14940507SVK20040CH2018Sk Dunajska Streda
16Gyerpal Adrian14943204SVK20030CH16Sk Junior Cvc Banska Bystrica
17Durica Adam14933233SVK19940CH2018Liptovska Sachova Skola
18Krupa Miroslav14944154SVK19750CH14Nitriansky Sachovy Klub Nitra
19WFMSankova Stella14944200SVK19630wD2018Sk Garde Cvc Detva
20Sarkozi Szabolcs14941660SVK19360CH16Msk Corvin Velky Meder
21Stauder Matej14947773SVK19100CH2018Tj Mladost Zilina
22Stevik Patrik14944812SVK19080CH12Sk Junior Cvc Banska Bystrica
23Salgovic Simon14943581SVK19010CH14Sk Doprastav Bratislava
24Steiniger Florian14940620SVK18970CH16Tj Slavia Pu Presov
25Matis Tibor14941643SVK18830CH2018Sk Dunajska Streda
26Popovic Martin14944006SVK18810CH16Tj Slavia Kosice
27Antal Jakub14947994SVK18730CH16Tj Slavia Kosice
28Tomcikova Dominika14935554SVK18530wD2016Tj Slovan Rajecke Teplice
29Priechodsky Radovan73616508SVK18500CH16Liptovska Sachova Skola
30Sivcak Matej73616290SVK18450CH2018Liptovska Sachova Skola
31WCMKovarikova Maria14955040SVK18350wD12Komarnansky Sc Komarno
32Cabanova Kristina14944081SVK18340wD2018Sk Garde Cvc Detva
33Taragelova Martina14941899SVK18130wD2016Liptovska Sachova Skola
34Cedzo Adam14947765SVK17960CH16Tj Mladost Zilina
35WCMNadzamova Viktoria14943999SVK17790wD14Tj Slavia Kosice
36Beres Tomas14955172SVK17770CH16Nitriansky Sachovy Klub Nitra
37Gyuricsek Szilard14941481SVK17680CH16Komarnansky Sc Komarno
38Grec Jan Alexander14948583SVK17600CH14Ftc Filakovo
39Bobro Jan14944340SVK17590CH16Sk Garde Cvc Detva
40Korenova Simona14941813SVK17370wD2016Liptovska Sachova Skola
41Zumrik Lukas14948524SVK17300CH14Tsc - Msk Martin
42Kuna Patrik14949865SVK17170CH14Nitriansky Sachovy Klub Nitra
43Devera Simon14955474SVK16970CH16Tj Mladost Zilina
44Nosak Alexander14948230SVK16840CH16Tj Drazkovce
45WFMSevcikova Lucia14940744SVK16800wD14Mkss-Sk Kysucke Nove Mesto
46Mezes Kristof14937042SVK16710CH16Sk Dunajska Streda
47Bobrova Katarina14944359SVK16380wD2018Sk Garde Cvc Detva
48Vozarova Adriana14940752SVK16370wD2016Zahoracky Sachovy Klub
49Bidulsky Matej14947935SVK16270CH141. Sk Kosice
50Janik Marek Tobias73612715SVK16260CH12Liptovska Sachova Skola
51Bulej Matej14955679SVK15950CH12Tj Slavia Caissa Cadca
52Taragel Marian14941880SVK15940CH2018Liptovska Sachova Skola
53Machovcakova Eliska14951541SVK15930wD2016Tj Slavia Caissa Cadca
54Ivanecka Natalia14944510SVK15880wD14Tj Slavia Pu Presov
55Zumrik Marek14948532SVK15720CH16Tsc - Msk Martin
56Kossuth Tomas14948389SVK15330CH16Liptovska Sachova Skola
57Skreko Igor14959704SVK15200CH12Sk Komplet Modranka
58Vargosko Juraj14951657SVK15120CH12Tj Slavia Pu Presov
59Bidulska Lenka14947960SVK15000wD2018Tj Slavia Kosice
60Datelova Daniela73601314SVK14720wD2016Liptovska Sachova Skola
61Hrdlicka Martin14940876SVK14610CH2018Sk Osuske
62Babjak Samuel14957973SVK14570CH141. Sk Kosice
63Sustek Adam73611786SVK14390CH14Liptovska Sachova Skola
64Mikova Miriam14963140SVK14330wD14Tj Slavia Caissa Cadca
65Carnecka Stella14947757SVK14250wD14Tj Mladost Zilina
66Bajnok Robert14959399SVK14100CH16Nitriansky Sachovy Klub Nitra
67Fajtakova Silvia14944600SVK14010wD14Zahoracky Sachovy Klub
68Jurky Marian73615030SVK13810CH12Liptovska Sachova Skola
69Romanova Ela73608238SVK13590wD14Sk Skalica
70Durovka Marek14959542SVK13560CH10Sk Junior Cvc Banska Bystrica
71Caban Michal14944367SVK13360CH14Sk Garde Cvc Detva
72Strapec Lukas14959712SVK13320CH10Sk Junior Cvc Banska Bystrica
73Krahulcova Martina14952742SVK13110wD14Sk Junior Cvc Banska Bystrica
74Zetocha Adela14951681SVK13060wD14Sk Slovan Bratislava
75Cerven Samuel14955610SVK12980CH12Tj Slavia Caissa Cadca
76Carnecky Viliam14955598SVK12970CH10Tj Mladost Zilina
77Deverova Petra14955539SVK12870wD14Tj Mladost Zilina
78WCMNovomeska Karin14952300SVK12820wD10Sk Stefanov
79Gyori Samuel14959364SVK12680CH121. Sk Kosice
80Benicky Jakub Simon14955920SVK12660CH14Sk Junior Cvc Banska Bystrica
81Pivoda Reka14950707SVK12570wD2016Komarnansky Sc Komarno
82Hyros Samuel14955180SVK12520CH14Sk Tjls Vd Poprad
83Haasova Timea14960109SVK12490wD10Sk Rajec
84Obrocnikova Viktoria73606170SVK11990wD14Tj Mladost Zilina
85Kusy Adam73616435SVK11950CH10Liptovska Sachova Skola
86Mrmusova Magdalena14955113SVK11650wD12Tj Slavia Caissa Cadca
87Sevcik Ondrej14958961SVK11330CH10Mkss-Sk Kysucke Nove Mesto
88Biskupic Adam14963922SVK01130CH12Sk Komplet Modranka
89Harajova Karolina14955741SVK11300wD20161. Sk Kosice
90Obrocnikova Barbora14951584SVK01125wD12Tj Mladost Zilina
91Cirska Nina14955547SVK11240wD12Tj Mladost Zilina
92Elias Simon14958384SVK01107CH10Tj Mladost Zilina
93Goc Matus14955695SVK10970CH12Liptovska Sachova Skola
94Gollner Martin14959569SVK10960CH10Liptovska Sachova Skola
95Marcin Richard14955300SVK10950CH14Tj Slavia Pu Presov
96Duda Filip14963604SVK01091CH10Sk Junior Cvc Banska Bystrica
97Dubanova Kristina73608092SVK10830wD14Sk Skalica
98Marosi Michal73620785SVK01069CH10Cis Premium
99Vozar Adam73619116SVK10350CH12Zahoracky Sachovy Klub
100Pivoda Szabolcs14951592SVK10120CH12Komarnansky Sc Komarno
101Blasko Lukas14963698SVK01000CH12Mkss-Sk Kysucke Nove Mesto
102Cirsky Lubor14964333SVK01000CH08Tj Mladost Zilina
103Devera Matus14959224SVK01000CH12Tj Mladost Zilina
104Dudova Viktoria14963590SVK01000wD12Sk Junior Cvc Banska Bystrica
105Furi Tamas14962985SVK01000CH08Komarnansky Sc Komarno
106Gergely NoemiSVK01000wD10Komarnansky Sc Komarno
107Holestiakova Nina14951428SVK01000wD12Tj Slavia Caissa Cadca
108Krajnakova Martina14960737SVK01000wD10Tj Slavia Pu Presov
109Li Geng Hui14965356SVK01000wD10Sk Junior Cvc Banska Bystrica
110Marcinkova Lydia14960818SVK01000wD10Tj Slavia Pu Presov
111Simunek Matej14966549SVK01000CH10Tj Slavia Caissa Cadca
112Vida Gergo14965232SVK01000CH10Sk Dunajska Streda
113Ziman DamianSVK01000CH10Slavia PU Presov