Logged on: Gast
Servertime 20.04.2024 04:58:29
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
MČR družstev mládeže - finále "B" 2018/19 web
Poslední aktualizace14.04.2019 12:56:27, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player or team
Hledej
Nasazení hráčů
3. Kolo Datum kola 2019/01/19 Hodina 10.00
Šach.
1
Desko Liberec
ELO
-
3
TJ Bohemians Praha
ELO
4½:1½
1.1
Viták Jiří
2157
-
Petr Jakub
2163
1 - 0
1.2
Sýkora Marek
2007
-
Staněk Ondřej
1996
½ - ½
1.3
Finěk Václav
1864
-
Žižka Petr
1937
1 - 0
1.4
Pavelka Hubert Jan
1793
-
Hejsek Lukáš
1730
1 - 0
1.5
Sivák Lukáš
1753
-
Kozbert Tomáš
1792
0 - 1
1.6
Brůna Matouš
1611
-
Aubrechtová Zuzana
1324
1 - 0
Šach.
4
1.Novoborský ŠK
ELO
-
2
TJ Kobylisy
ELO
2 : 4
2.1
Paulus Václav
1971
-
Molkanov Oleg
2079
0 - 1
2.2
Hofman Kryštof
2018
-
Reljič Michael
1890
½ - ½
2.3
Hurtík Matěj
1901
-
Skýpala Ondřej
1987
0 - 1
2.4
Šulc Jakub
1785
-
Růžička Filip
1787
½ - ½
2.5
Habenicht Martin
1705
-
Dolejš Jakub
1483
1 - 0
2.6
Papoušek Michal
1608
-
Beneš Jáchym
1629
0 - 1
Šach.
8
BŠŠ Frýdek-Místek B
ELO
-
6
TJ Štefanydes Polička
ELO
1 : 5
3.1
Židek Daniel
1799
-
Švanda Ondřej
2309
0 - 1
3.2
Paseka Matyáš
1910
-
Horák Jan
2158
1 - 0
3.3
Lička Denis
1443
-
Pavlíček Lukáš
1963
0 - 1
3.4
Gebauer Adam
1560
-
Švanda Adam
1939
0 - 1
3.5
Dudová Pavlína
1486
-
Kupsa Matěj
1918
0 - 1
3.6
Buchta Bartoloměj
1582
-
Šmajzrová Veronika
1763
0 - 1
Šach.
5
SK Slavia Orlová
ELO
-
7
Interchess Frýdek-Místek
ELO
2½:3½
4.1
Šrámek Vojtěch
2304
-
Demko Robert
1908
1 - 0
4.2
Neumann Filip
2076
-
Hrbek Štěpán
2018
0 - 1
4.3
Kopcová Ludmila
1971
-
Očko Dominik
1940
½ - ½
4.4
Ochmyt Jakub
1820
-
Szotkowski David
1835
0 - 1
4.5
Pekárek Aleš
1852
-
Marková Kristýna
1709
1 - 0
4.6
Šebesta Jan
1688
-
Mikesch Dalibor
1673
0 - 1
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
tiráž