Pastaba: kad būtų apribota kasdienė serverio apkrova dėl paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo and Co ir pan. veiklos (kasdien 100.000 puslapių ir daugiau), skenuojant senesnės nei dviejų savaičių (pagal turnyro pabaigos datą) nuorodos rodomos tik spragtelėjus šį užrašą:


rodyti detalią informaciją apie turnyrą
 

Vlaams schoolkamp. SECUNDAIR

Paskutinis atnaujinimas19.01.2019 17:15:20, Autorius/Paskutinis perkėlimas: kbsk brugge

galutinė vietų padėtis po 9 ratų

Vt.SNr.KomandaPartijų sk.  +   =   -  PR1  PR2  PR3 
14Sint-Barbaracollege Gent96301526,50
21Busleyden Atheneum Mechelen95311324,50
32GO! MS-KA Voskenslaan Gent 194501324,00
47Don Boscocollege Zwijnaarde 295221225,50
58Sint-Pietersinstituut 194321121,02
617WICO campus Sint-Hubertus Pelt95131121,00
73Sint-Paulus Gent93511120,50
811Sint-Lievenscollege Gent 194321120,00
96SFI Melle93511119,50
105Maris Stella Malle94231020,00
1112GO! Atheneum De Kattensprong Tervuren 193421018,50
1220Don Boscocollege Zwijnaarde 19414920,50
1327VTI Waregem Waregem 19414919,00
149O.L.V. Ten Doorn Eeklo9414918,00
1510Sint-Jozefscollege Aalst 29333917,00
1622Don Boscocollege Zwijnaarde 49333916,50
1718Sint-Pietersinstituut Turnhout 29414916,00
1813Heilig Graf Turnhout9324817,50
1921Don Boscocollege Zwijnaarde 39324815,50
2015GO! MS-KA Voskenslaan Gent 38233718,00
2116GO! MS-KA Voskenslaan Gent 28233717,50
2229College Paters Jozefieten Melle8233717,00
2323GO! Atheneum De Kattensprong Tervuren 28143618,01
2428VTI Waregem Waregem 28224618,01
2524Sint-Jozefscollege Aalst 18143616,00
2625Sint-Lievenscollege Gent 29306610,50
2714Sint-Laurens Wachtebeke8044415,50
2826Sint-Michielscollege Schoten8116314,50
2919Sint-Lievenscollege Gent 38026212,00

Paaiškinimas:
Papildomas rodiklis 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Papildomas rodiklis 2: points (game-points)
Papildomas rodiklis 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 09.07.2020 10:40
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos